mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

Očkovať? Neočkovať?

neznámy
neznámy | 16.10.2019 14:16
Na chelaci bych se odvážil až když organismus je zpevněný uklidněný a stabilní.
Například né na podzim kdy je období větru, častých imun onemocnění které pomáhá startovat právě období větru. Lepší je jaro a když se člověk na to cítí a nesekne to s ním.
Při chelaci se vylučují nejen těžké kovy. Ale i na zimu potřebné živiny minerály atd a to pak v čase zimního období chybí.
Na získání vitamínů z potravy je dobré podpořit aktivitu enzymů ve střevech, kysané produkty, vláknina, celozrnné, kysaná zelenina občas bryndza nebo žinčica atd..
Očkování je založené na provokaci (dráždění) imunitního systému a ten může spustit kdeco.
Soubor autoimun nemocí je velmi široký spadá tam třeba i cukrovka a lékaři si nejsou jistí jestli třeba i nádory. Mnohé z predispozic které jsou také širokého spektra od vlastního zavinění (slabá péče o sebe) až po vlivy ovzduší černobyl co2.. může očkování dorazit.
Očkování je imho jen pro zcela zdravé jedince.
damara
damara » simetra | 16.10.2019 15:57
ja som za ,, určite áno:
simetra
simetra » damara | 16.10.2019 16:35
Môžete prosím aj napísať, prečo máte tento jednoznačný postoj k očkovaniu?
neznámy
neznámy | 16.10.2019 18:34
Vidím, že máte prehľad, naozaj. To, čo píšete o chelácii, je pravda. Najskôr treba mať v poriadku aj črevo, aby sa škodliviny nedostali späť do krvného riečiska a nespôsobili ešte väčšiu spúšť. Tohto som si aj ja vedomá. Opísaná strava mi, žiaľ, nerobí dobre, ani ovocie a zelenina. Čo som vylúčila úplne, sú mliečne výrobky. Až keď budem mať toto v poriadku, podstúpim cheláciu.

Áno, princíp očkovania je založený an provokácii imunitného systému, aby si telo vytvorilo protilátky, ale oslabený organizmus pod tiažou toho bordelu skolabuje a rozvinie sa deštruktívne ochorenie.
neznámy
neznámy | 19.10.2019 23:19
Mpg, je to zbytočné a nemúdre. Môj nebohý bývalý šéf vtedy v pokročilom veku (ku 70ke) sa nechával každoročne očkovať vďaka manželke pracujúcej vo farmapriemysle a aj tak pravidelne ochorel na ňu. Zaujímavé bolo, že počas chrípkových epidémií všetci okolo mňa bývali chorí okrem mňa (neočkovanej), no v tom čase som objavila a s úspechom používala rozkrojenú cibuľu v mojej kancelárii, kde sa premlelo veľké množstvo ľudí chorých i zdravých.:)
neznámy
neznámy | 20.10.2019 10:55
Paleostravu jsi zkousela?
Ne nejak dogmaticky ale pridavat a prechazet na model maso+zelenina.
marcie
marcie | 21.10.2019 07:52
"očkování je jen pro zcela zdravé jedince" - a tí ho nepotrebujú, lebo silný imunitný systém si poradí sám :D
neznámy
neznámy » marcie | 21.10.2019 10:10
jedine, že by si ho chceli skúsiť poškodiť.... ale určite sú prípady, keď to zmysel dáva, ako cesty do cudzích krajín, kde sa vyskytujú choroby, ktoré nemá náš imunitný systém ako poznať
neznámy
neznámy » marcie | 21.10.2019 10:14
To neni zcela pravda i zdravy jedinec muze ockovanim zvysit odolnost vuci nemocem jako cerny kasel tetanus zloutenka..a o tom ockovani je. Aby se tyto nemoci neobjevovaly. Onemocnet jimi muze i zdravy clovek. Nebot zadny zdravy clovek neni zcela imunni.
neznámy
neznámy | 21.10.2019 10:35
Áno, skúšala, zelenina mi nerobí dobre. Každý lepok odsudzuje, ale mne pečivo robí vyslovene dobre, aj ryža. Nedráždi mi črevnú sliznicu.
neznámy
neznámy | 21.10.2019 12:16
Tak mas mozna syndrom drazdiveho streva.
milan08
milan08 | 22.10.2019 07:15
uz nedavam,raz som sa dal a privodil som si cukrovku!
marcie
marcie | 22.10.2019 07:20
skús napr. nedráždivú koreňovú zeleninu a tekvicu mixovať, varená zelenina je ľahšie stráviteľná ako surová
neznámy
neznámy » marcie | 22.10.2019 09:02
Skúšala som aj tak, ale nedá sa. Najlepšie mi robí tzv. bezzvyšková diéta, t. j. biele pečivo, nelúpaná ryža a pod.
Gitus
Gitus » simetra | 22.10.2019 18:32
Určite očkovať. Podľa mňa to Pani K vysvetlila dosť jasne..
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2338048096455999&id=1428899270704224
marcie
marcie | 23.10.2019 07:48
hm, to je čudné, myslela si lúpanú ryžu? lebo nelúpaná (resp.pololúpaná) je ťažšie stráviteľná
simetra
simetra | 23.10.2019 08:28
Včera mi hovoril známy, že boli pred dvoma týždňami s mačkou na prehliadku a očkovanie.
Pri prehliadke vyhodnotenie ako zdravá mačka.
Do dvoch týždňov po očkovaní prešla cez dúhový most.

Priamy dôkaz, že je to dôsledok očkovania nemajú, nevedia, či je tam nejaký súvis, ale zlý pocit im ostal a ostatné mačky a psa očkovať sa už boja.
neznámy
neznámy » simetra | 23.10.2019 09:05
Jak byla stará?
Moje dřívější odešla po očkování asi za 2 měsíce, po tom očkování jí ale vypadaly v okolí vpichu chlupy asi na 5cm velkém fleku. Bylo jí 11 a mohla myslím si žít tak ještě 5 let jako její matka které je 16.
Odešla na selhání ledvin. Ty neodchází ze dne na den je to nahromaděním oxinů v těle. Podezření na očkování mám.
emanuel
emanuel » marcie | 23.10.2019 14:23
Ak si organizmus poradí sám ,tak s čoho boli epidémie v minulých storočiach?Dá sa to interpretovať že príroda si poradila s počtom ľudí sama ,ale prečo sa vracať dozadu?Všetkým sú dobré vymoženosti dnešnej doby ako automobily,telefóny,internet a podobne a tak isto majú svoje muchy,tak prečo nie očkovanie...nemyslím proti chrípke a rôznym sprostostiam,ale základné určite áno....
hrabeti
hrabeti » emanuel | 23.10.2019 16:13
Súhlasím.
Tie ezo eko bio matky si môžu zatiaľ užívať neočkovanie svojich detí, pretože majorita je ešte zodpovedná, ale už som nedávno zachytil nejakú informáciu o epidémii osýpok kdesi na východe.
Tak pokojne nech tento trend pokračuje. A vráťme sa k detskej úmrtnosti z minulých storočí.
Ono je možné, že očkovanie spôsobuje problémy, ale milé ezo eko bio matky - stopercentné riešenie ešte nikto nevymyslel a určite je lepšie, ak má jedno dieťa z tisíca očkovaných problém, ako keby desať detí z toho tisíca umrelo na choroby, proti ktorým je očkovanie účinné.
Aj keď jedno stopercentné riešenie by tu bolo - nemajte deti a máte istotu, že nespôsobíte živej bytosti žiadne problémy, utrpenia a nakoniec smrť :)
Stránka:
< 1 2 3 4 5 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...