mesiac
Nedeľa, 8.12.2019
Meniny má Marína

Voľný pokec - 

Očkovať? Neočkovať?

hrabeti
hrabeti | 25.10.2019 14:59
No pozor, v jednom prípade, ktorý spomínaš, bolo pochybenie lekára a síce, že prehliadol fakt, že preočkovanie bolo už vykonané. Čiže dotyčná osoba dostala krátko po sebe protitetanovky dve!
A tam jednoznačne by mal byť braný na zodpovednosť lekár, nie však odsudzované očkovanie ako také.
neznámy
neznámy » hrabeti | 25.10.2019 15:47
áno, veď o tom aj píšem ako tá komunikácia na tému očkovania reálne v ordinácii prebieha, proste nijak
Kpt.Nemo
Kpt.Nemo » hrabeti | 25.10.2019 17:24
Tak..poskozena dna a odlinknuti od strany..oboje porucha, nemoc, tak proc ne. 5 bodov.
Vedci pracuji na tom aby oboje, choroba i nevhodne psychicke vlastnosti sly opravit nahranim spravnych informaci primo do bunecne dna. Do te doby budou ale prislusne "organy" muset vest tu ..tabulku "social credit". A nevhodny material z reprodukce eliminovat. Babis uz skoupil nejaka strediska na umele tehotenstvi tak uz je to asi i na spravne ceste.
neznámy
neznámy » hrabeti | 27.10.2019 08:16
Ale o tom sa vie, že očkovanie môže spôsobiť autoimunitné ochorenie. Pripúšťajú to sami lekári.
Odporúčam si preštudovať pripojený link: Nežiadúce účinky po očkovaní. A zdôrazňujem, že toto nie je vyhlásenie antivaxerov, ale Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (v ČR).
Zroluj si tabuľku úplne dole a nájdeš tam, že medzi nežiaduce účinky patria aj autoimunitné ochorenia. O tomto sa vie a pred očkovaním o tom pacienta nik neinformuje, nikto mu nepovie, že sa to môže stať a či sa napriek tomu nechá zaočkovať, lebo zatiaľ neprebehol výskum, u koho očkovanie môže spôsobiť vážne ochorenie a u koho nie. Je to ruská ruleta a hazard s vlastným zdravím.
neznámy
neznámy | 27.10.2019 08:18
pardon, zabudla som pripojiť tabuľku :-)

https://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2011_19.htm
Kpt.Nemo
Kpt.Nemo | 27.10.2019 08:33
Muze ale v drtive vetsine pripadu nevyvola. Pokud je ten pomer onemocneni versus posileni iumunity a timpadem ustupu pandemickych chorob priznivy ve prospech spolecnosti, pak se tech (vzhledem k celku) par lidi "obetuje".
S tim se medicina nijak netaji. Tak to proste je. Zadny lek neni 100%bez nezadoucich ucinku.
Je to neco jako loterie vsadis si a doufas ze v tomto pripade nevyhrajes. Kdyz na to ockovani jdes.
neznámy
neznámy » Kpt.Nemo | 27.10.2019 08:42
Áno, tak to je. Mňa by len zaujímalo, ako sa tento nežiaduci účinok dostal do tejto tabuľky s celoeurópskou platnosťou. Ja som nežiaduce účinky po očkovaní hlásila a dostala som samozrejme odpoveď, že moje ochorenie s očkovaním v žiadnom prípade nesúvisí. Pritom sa rozbehlo do 3 mesiacov po očkovaní, vtedy je v mojej zdravotnej karte prvý záznam, že so mnou niečo nie je v poriadku. Pritom som predtým u lekára nebola 3 roky a dôvodom bola len preventívna prehliadka, na ktorej som bola preočkovaná.

Áno pár ľudí sa obetuje, ale týchto ľudí by mali potom odškodniť a nerobiť z nich ešte aj bláznov, že im preplo v hlave a ukončiť vyšetrovanie bez stanovenia diagnózy a nasadením liečby kortikoidmi.

Bez vetra sa ani lístok na strome nepohne. To, že je tento riziko prepuknutia autoimunitného ochorenia v tejto tabuľke je jasný dôkaz o tom, že sa nestalo nielen mne, ale mnoho iným ľudom, aj tým, ktorí ani len netušia, že je to dôsledok očkovania a nikde to nehlásili.
hrabeti
hrabeti | 28.10.2019 10:19
Niektoré očkovania sú povinné a asi by aj mali byť povinné, bez ohľadu na riziko autoimunitného ochorenia.
Napríklad tie osýpky - očkovanosť poklesla a začínajú sa objavovať lokálne epidémie.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/530563-zlomia-osypky-slovensko/
Kpt.Nemo
Kpt.Nemo | 28.10.2019 11:11
Ono je to tezko prokazatelne ze potize souvisi s ockovanim.
V principu doslo k oslabeni imunity coz mohlo zpusobit cokoli.
Tim chci rici ze choroba vznikne nejakym vnejsim ale i vnitrnim cinitelem, kterym mohlo byt ockovani, nachlazeni, stres, vznik nejake alergie na nejakiu latku nabo potravinu, vliv prostredi, klimatu, geolog podlozi, infekt ze vzduchu, ze stravy.. a pricina neni v tom ockovani samotnem pripadne v tom iniciatirovi choroby, ale lezi ve slabem organismu.
To je dobre prijmout jako fakt. Tu pricinu sveho neblaheho stavu nemuzeme hledat a svalovat na vnejsi cinitele.
Slaba imunita je z casti dedicna a z casti se da ovlivnit. Je to vzdy nase vlastni slabost.
Ale, i kdyby ti urady vlady instituce a lekari potvrdili ze ano, ze pricinou bylo to ockovani, je ti to ted UPLNE k nicemu.
Stejne ti to v nicem nepomuze protoze to ten stav nezvrati.
Nejlepsi co muzes udelat je nehledat pachatele ani se nesnazit dokazat farmakoncernum a lekarum jejich zly umysl.
Jedine co dava smysl je ted se s tim vyrovnat.
Jako kdyz prijdes treba o nohu a musis dale zit. Marne se budes utapet v tom kdo ti to provedl prestoze budes znat vinika. Zivot jde dale a nema smysl ho marnit v nadmernem zabyvani se vlastnimi nesnazemi at uz jsou jakekoli.

https://images.app.goo.gl/TbUAsV1kVQAJMmNp6
marcie
marcie | 28.10.2019 14:32
s tým čo napísal Kpt. Nemo naprosto súhlasím ... radšej nasmerovať energiu na zlepšenie stavu - cvičenie, strava, pobyt v prírode, možností je veľa a nič nie je nezvrátiteľné ... už len zameranie pozornosti týmto smerom prináša zlepšenie.
neznámy
neznámy » hrabeti | 29.10.2019 08:22
Vysvetli to niekomu, komu sa po očkovaní autoimunitné ochorenie spustilo.
neznámy
neznámy » hrabeti | 29.10.2019 08:23
Ani len netušíš, na akú nočnú moru sa ti život zmení. A už dosť, idem off, nebudem prispievať.
Stránka:
3 4 5

Počítam horoskop... Počítam horoskop...