mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Svadobné šaty (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Svadobné šaty. Predstavujú určitú očistu vonkajšej (alebo ženskej) stránky osobnosti a proces prehodnocovania správania voči okoliu. Je to snaha vybudovať si sviatočnú, nepoškvrnenú spoločenskú masku, ktorá by bola prospešná vo vzťahoch s druhými ľuďmi. Vyjadrujú túžbu ukázať sa v lepšom svetle ako doteraz. Napríklad pri novom zoznámení, či vznikajúcom vzťahu alebo vzťahoch. V astrológii je najbližšie tomuto symbolu Luna alebo Venuša vo väzbe k Ascendentu. Dôležité je v tomto sne rozlišovať, či sa nám sníva len o svadobných šatách alebo či vo sne vidíte aj nevestu. Ak vidíte nevestu alebo ste sami oblečený do svadobných šiat, tak tento symbol má iný význam ako len samostatné svadobné šaty. Tu sa jedná hlavne o prerod ženských stránok osobnosti (animy) v zmysle dozrievania. Ak kupujete alebo si prezeráte svadobné šaty, tak to značí, že ste vo fáze, kedy chcete zmeniť (či meníte) svoje správanie k lepšiemu. Prípadne vám obzvlášť záleží na niekoho urobiť dobrý dojem. A možno nevedomie vám len oznamuje, že ste ten dobrý dojem na niekoho už spravili. Ak vidíte špinavé svadobné šaty, tak to môže znamenať výčitky za vaše čisté, neskalené správanie alebo spochybňovanie, či očierňovanie charakteru a vyššieho morálneho kreditu vašej osoby.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Schopnosť obyvateľstva upriamiť svoju energiu na namáhavé úlohy (a aj ich dotiahnuť do úspešného konca) je väčšia, preto sa môže mierne zvýšiť pracovná, či tréningová záťaž. Regenerácia síl teraz prebieha rýchlejšie.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

KVINUNDECIL - je aspekt o hodnote 163 7/11°. viac »

PRAASTROLÓGIA - je staroveká staršia fáza astrológie pred vznikom horoskopie. viac »

SEVERNÝ BOD - je severný priesečník miestneho poludníka s obzorom. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...