mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 91% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:

Žádní jiní lidi tu nejsou
fórum Ľudská duša
23.01.2019 13:19 Johanna

Meno v 3. tisícročí
fórum Voľný pokec
23.01.2019 11:06 dr. Faustroll

Nový rok
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:40 milan08

Koniec sveta
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:37 milan08

Svadobné šaty (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Svadobné šaty. Predstavujú určitú očistu vonkajšej (alebo ženskej) stránky osobnosti a proces prehodnocovania správania voči okoliu. Je to snaha vybudovať si sviatočnú, nepoškvrnenú spoločenskú masku, ktorá by bola prospešná vo vzťahoch s druhými ľuďmi. Vyjadrujú túžbu ukázať sa v lepšom svetle ako doteraz. Napríklad pri novom zoznámení, či vznikajúcom vzťahu alebo vzťahoch. V astrológii je najbližšie tomuto symbolu Luna alebo Venuša vo väzbe k Ascendentu. Dôležité je v tomto sne rozlišovať, či sa nám sníva len o svadobných šatách alebo či vo sne vidíte aj nevestu. Ak vidíte nevestu alebo ste sami oblečený do svadobných šiat, tak tento symbol má iný význam ako len samostatné svadobné šaty. Tu sa jedná hlavne o prerod ženských stránok osobnosti (animy) v zmysle dozrievania. Ak kupujete alebo si prezeráte svadobné šaty, tak to značí, že ste vo fáze, kedy chcete zmeniť (či meníte) svoje správanie k lepšiemu. Prípadne vám obzvlášť záleží na niekoho urobiť dobrý dojem. A možno nevedomie vám len oznamuje, že ste ten dobrý dojem na niekoho už spravili. Ak vidíte špinavé svadobné šaty, tak to môže znamenať výčitky za vaše čisté, neskalené správanie alebo spochybňovanie, či očierňovanie charakteru a vyššieho morálneho kreditu vašej osoby.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

PROFESNÁ ORIENTÁCIA - pri skúmaní povolania je dôležité hľadieť na celkovú štruktúru horoskopu (zhluk planét, prevládajúce znamenie, dominantnú planétu) a hlavne na takzvané zemské domy,... viac »

NEDÔVERČIVOSŤ - sa vyskytuje u ľudí so zhlukom planét alebo s Ascendentom, či Slnkom v znamení Panny, Škorpióna alebo Kozorožca a zároveň s dominantným alebo neharmonicky postaveným... viac »

KEPLER JOHANNES - bol vynikajúci nemecký astronóm a astrológ, ktorý pôsobil v Prahe na dvore kráľa Rudolfa II. alebo šľachtica Albrechta Valdštejna. O jeho vážnom záujme o astrológiu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...