mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 96% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Smrť / Úmrtie (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Smrť / Úmrtie. Sny o smrti neoznamujú telesnú smrť. Znamenajú, že čosi v našej duši umrelo, alebo že sa zriekame vzťahu k ľuďom, ktorí pre nás akoby „umreli“. V astrológii je blízky tomuto symbolu vplyv planéty Pluta a znamenia Škorpióna. Je to znak prerodu a transformácie, pričom väčšinou sa jedná o pozitívny efekt pre duchovné napredovanie a vývoj. Niečo staré v nás zomrie a niečo nové sa namiesto toho zrodí. Sny o mŕtvych sa takmer vždy týkajú nás samých. Ak vidíme zomierať samého seba, tak to môže značiť odumieranie našich nedokonalých vlastností a s tým spojenú nejakú novú etapu života. Ak sa jedná o zomieranie niekoho blízkeho alebo nejakého zvieraťa, tak to môže mať spojitosť s potrebou sa rozlúčiť s povahovými črtami alebo princípmi, ktoré daný človek alebo zviera symbolizuje. V zriedkavých prípadoch to môže znamenať aj to, že tieto vlastnosti vám chýbajú a vy za nimi smútite. Podobné sú sny o mŕtvolách. Tie predstavujú odumreté sklony, vášne, závislosti, charakterové vlastnosti. A úplne iný význam majú sny o vražde a zabití, ktoré obvykle nesú so sebou negatívny aspekt smrti.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

Slon / Slony Je to najväčší suchozemský cicavec a preto predstavuje moc, odolnosť, nadhľad, neohrozenosť a v negatívnej forme aj nemotornosť, či nezastaviteľnú pudovú silu (hlavne... viac »

Medveď / Medvede Je symbolom pudov a nekontrolovateľných zložiek osobnosti. Je spájaný s nevedomím, či bezvedomím. Môže predstavovať inštinktívne sily a vlastnosti ako krutosť, silu,... viac »

Bozk / Bozkávanie / Pusa Gesto spájania, zbližovania alebo vyjadrenia sympatií. Existuje viacero druhov bozkov. Napríklad sa môže jednať o bozky zamilovanosti, úcty, či o judášsky bozk, ďalej... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...