mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Voľný pokec - 

VOLBY 29.2.2020

neznámy
neznámy | 28.2.2020 06:00
Myslím, ze smerakom do smiechu momentálne nie je.
emanuel
emanuel | 28.2.2020 10:15
momentálne nebolo do smiechu žiadnemu politikovi veď všetci s toho ochoreli až boli hospitalizovaný......chúďatá narobili sa,ale to by nemuseli mať bobky každé 4 roky keby boli po nich vidieť pozitívne výsledky štvorročnej práce
Magnician
Magnician | 28.2.2020 18:03
uvedomujem si to tiež,existuje vôbec nejaký politik čo si nikdy nič neuleje?
neznámy
neznámy » nikav | 28.2.2020 18:24
Jde o to kdo koho preveze.
milan08
milan08 | 29.2.2020 06:06
dnes sa ten hunbuk konci!
Gitus
Gitus » Gitus | 29.2.2020 06:36
Tak aj bez nasej zvycajnej astropredpovedi... Pome uz teda volit ♥️
emanuel
emanuel | 29.2.2020 15:43
ako som zistila u nás trinásty dôchodok na voličov zabral
neznámy
neznámy | 1.3.2020 00:23
Nasli radcove nasli nenasli?
milan08
milan08 | 1.3.2020 05:05
tak uz je po volbach,nielan ze mame nalepku korupcnej republiky alebueme mat aj nalepku sasoskej republiky ale co ludia chcli tomaju to si zvolili!
emanuel
emanuel » milan08 | 1.3.2020 05:52
ale nemáme pre mňa prekvapivo väčšina dosiahla svoj cieľ,poraziť SMER,ale či bude Matovič to pravé orechové netuším.....skôr nie ako áno......paradoxne celkom sedí numerologicky k číslu 29 kedy sa voľby konali je totiž nevyspytateľný
neznámy
neznámy » emanuel | 1.3.2020 10:00
Matovič dostal šancu niečo pozitívne urobiť pre Slovensko, tak uvidíme, či dokáže potlačiť svoje ego, a túto šancu využiť. Myslím že si to zaslúžil, a myslím to ako v pozitívnom(veľa pracoval na odhalení kauz), tak aj v negativnom zmysle (teraz si môže skúsiť ako je to byť v koži tých, ktorých kritizoval).
Čo ma celkom príjemne prekvapilo, je malý vysledok kotlebu, očividne tu nie je toľko fašistov, ako bolo v preferenciách, a ľudia pochopili, že Kotlebova cesta, nie je ich cestou.
Čo ma ešte doslova veľmi ale veľmi prekvapilo, je že do parlamentu sa nedostalo ps spolu. Ja som to brala ako hotové, že tam budú. Slováci pravdepodobne až takí liberalni nie sú, ako by sa zdalo.
nikav
nikav | 1.3.2020 12:11
Teší ma veľká účasť voličov a výsledky volieb vidím ako veľmi sľubné :) "Tešía" ma aj výsledky

Kisku a Danka. :D
Magnician
Magnician » nikav | 1.3.2020 12:39
:D:)
emanuel
emanuel | 1.3.2020 12:53
Po predchádzajúcich skúsenostiach sme asi volili za zásluhy v bývalom volebnom období....Pozerala som si Matovičovu mriežku,lebo som mu nikdy nevenovala pozornosť,nakoľko jeho prejavy ma nefascinovali .....ten chlapec nie je sprostý a je aj predvýdavý,čo mu však chýba je empatia,podľa všetkého ak sa veľmi prehreší skončí ako Fico,každopádne som sa skludnila má čísla čo mu veľký prešlap zrátajú....taktiež s tými jednotkami asi koaličný partneri sa zapotia je skôr sám za seba a spolupráca s ním nie je med lízať
neznámy
neznámy » emanuel | 2.3.2020 09:34
Dobra sprava je ze vyhral Matovic. Zla sprava je ze vyhral Matovic :D

Jediny kto moze a chce porazit vladnu mafiu co tu 12 rokov bola je Matovic. Ak to neurobi on, najblizsich 10 rokov to neurobi nikto. Nehadzal by som flintu do zita. Po tej smerackej mafii je kazda ina alternativa lepsia. Dal by som mu sancu, chcem verit ze zodpovednost ho trochu zmeni
emanuel
emanuel | 2.3.2020 11:30
ja to tak optimisticky nevidím ale každopádne dostal šancu,lebo doteraz dokázal že jeho vízie boli skutočné a vedel urobiť divadlo,som zvedavá či bude schopný aj niečo riešiť a nielen tancovať a šaškovať
neznámy
neznámy | 2.3.2020 11:51
Na Slovensku je 76 zahraničných konzulátov, veľvyslanectiev a zastupiteľských úradov, z toho 72 v Bratislave.
Mám otázky: Prečo boli matovičovci v nedeľu doobeda práve na americkom, keď USA predsa také maličké Slovensko vonkoncom nezaujíma? Veď ani nevedeli, že sú tu dáke voľby. Prečože tá oslava tam a iba tam? Ostatní nás nemajú radi?
Gitus
Gitus | 2.3.2020 12:33
Inšpektor Blaha pisal v statuse? Tak on urcite ma aj odpoved :D
neznámy
neznámy » Gitus | 2.3.2020 13:18
Áno, zábava graduje. :)))
Detektív Oriešok zbadal a odfotil pri dome, v ktorom býva veľvyslankyňa USA, zaparkované auto s nápisom Trnavský samosprávny kraj. No a Matovič je z Trnavy!

Toto je pre Orieška jasný dôkaz, že voľby a Matovičove víťazstvo zariadili USA.
Bolo by možno aj ftipné, keby to nebolo do plaču. Nie to, že niekto je schopný šíriť takéto blbiny(to je jeho problém). Ide o to, čo všetko je ľud pospolitý schopný skonzumovať bez toho, aby do procesu zapojil aj kognitívne funkcie. Bunky mozgové.

PS: Nie som Matovičov volič a dokonca ani jeho sympatizant.
neznámy
neznámy | 2.3.2020 13:29
Co mas proti americanum jsi ty nacista?
Amerika je nejvetsi svetova velmoc, navic spojenec.
To bys chtela ali sli pit vodku na ruskou ambasadu?
To jsou hloupe otazky.
Stránka:
< 9 10 11 12 13 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...