mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Voľný pokec - 

VOLBY 29.2.2020

neznámy
neznámy » emanuel | 26.2.2020 19:37
Dúfam, verím, že tam veľký rozdiel nebude. Vôbec si nemyslim, že by boli teraz alebo v predchadzajucom prieskume výsledky zmanipulované. Rozdiely pramenia z toho, že veľa ľudí ešte nebolo rozhodnutych, alebo sa rozhodovali, medzi dvomi, tromi stranami. Musíme veriť, že výsledok bude v prospech Slovenska, nie len v prospech pár jedincov.
neznámy
neznámy » astonm | 26.2.2020 19:44
To, že prieskumy, môžu manipulovat verejnou mienkou, a teda aj výsledkom volieb, za tym si stojím. Pravda však je, že momentálne v týchto voľbách, sa smer sns a spol. položili sami, svojimi chybnymi rozhodnutiami.
neznámy
neznámy | 26.2.2020 23:56
Aj keby tam chodis vela sa nedozvies.Nehovoris zle ale tie medzniky ti unikaju...stat davat staviat na piedestal dolezitosti je pripustne ak je pre stat na piedestale dolezitosti obcan (ak sa tam tak vidis gratulujem)ak je priestor v danovom systeme pre machinacie je to z nedbalosti necinnosti zamerne hmmm?ak vies ze zajtra veskere tvoje dlhy budu anulovane co urobis dnes?
astonm
astonm | 27.2.2020 00:23
Alis, to, že prieskumy môžu manipulovať verejnou mienkou, je rovnako prirodzené, ako keď ňou manipulujú samotní politici. Ak sú tie prieskumy robené poctivo, bez manipulácie, tak je to úplne legitímna súťažná procedúra. Ak je výsledok zmanipulovaný, tak vždy v prospech nejakého subjektu. Ale nieje to o nič horšia, alebo neetická manipulácia, ako keď samotní politici zámerne, vedome a cielene klamú a rozdávajú plané sľuby, aj keď veľmi dobre vedia, že tie sľuby nieje možné splniť. Alebo si myslíš, že zmanipulovaný prieskum je horší ako plagáty, videá alebo spoty, ktoré rovnako klamú a podvádzajú? Tým ale v žiadnom prípade nechcem obhajovať zavádzajúce prieskumy. To Ti je dúfam jasné. ;)
milan08
milan08 » elenalaukova | 27.2.2020 05:25
priprav sa na vsetky mozosti!
milan08
milan08 » damara | 27.2.2020 05:27
nie uplne je vsetko dane,inak by bolo zbytocne sa narodit...
neznámy
neznámy » astonm | 27.2.2020 06:28
Len som chcela povedať jednu vec, ak chcem nejaku novú politickú stranu presadiť, a mám peniaze, postupne si "kupis" jej pomalé zvyšovanie preferencií a neskôr už sa ľudia pridajú. To že by boli prieskumy zmanipulované teraz, si vôbec nemyslím. Preto hovorím, ze 50 dnove moratorium, by smeru vobec nepomohlo.
neznámy
neznámy | 27.2.2020 08:43
Ja vôbec nedávam štát na piedestál dôležitosti, ale situácia na Slovensku z hľadiska "žitia" pre občana zlepšená je, a je zlepšená aj v tom, že ľudia už nie sú tolerantní voči skorumpovanosti a násiliu, v tom období pred 30 rokmi, sa určité obete spravodlivosti nedočkali a ľudia mali oveľa väčší strach. Ohľadom tých anulovaných dlhov, mám rovnaký názor ako ty.
Ja len dúfam, že po týchto voľbách neupadneme do niečoho ešte horšieho a manipulatívnejšieho, ale na druhej strane verím, že Matovič to ustojí:

https://www.facebook.com/jan.carnogursky/posts/2709552632491035?__tn__=K-R

Citujem:
Za demonštráciami a mediálnymi kampaniami stojí organizovaná skupina. Vyplýva to z dokladov v trestnom spise proti M. Kočnerovi a spol. Mám v rukách výpisky z tohto trestného spisu. Dostal som sa k nim legálne, teda aspoň tak legálne ako noviny SME a Denník N k výpiskom, ktoré uverejňujú. Uvedené noviny uverejňujú selektívne výpisky, ktoré sa im hodia. V spise sú však aj iné dokumenty. V trestnom spise sú záznamy zo sledovania najmä Štefana Hríba (šéfredaktor .týždeň), ale aj ďalších. Skupina sa schádza obyčajne v bare Next Apache na Panenskej ulici v Bratislave. Budem uvádzať citáty s uvedením čísla lisu vo vyšetrovacom spise, ktorý je teraz na súde. Číslo listu 13077: „Hríb a uvedený neznámy muž sa počas toho, ako Lipšic telefonoval, venovali tiež téme Kaliňák – Bašternák. Vraj to vyzerá, že to Kaliňák neustojí, vraj už nemá takmer žiadny vplyv. Tlak musí pokračovať „minimálne do očakávaného apríla“. Ak sa vraj podarí poriadne „zdvihnúť vlnu“ môže z nej vzísť nová sila, tak tomu vraj v histórii vždy bolo – hlas ľudu, hlas boží... (viď video 4 a 5). /záznam z 29. 3. 2017/). Číslo listu 13095: Hríb a Peter Zajac sa rozprávali ako sa naskytuje šanca, že Šorošovu univerzitu presunú z Budapešti do Bratislavy (pre politiku Viktora Orbána). Hríb: „Viete si predstaviť, čo by sme tým získali? Zaviedol (asi Šoroš) by sem finančné toky, posilnilo by nás to, bol by tu nový priestor pre novú základňu pre progresívne zmýšľajúcich ľudí“. ... Peter Zajac sa obrátil na Hríba a povedal mu „ja som zakladal VPN, boli tam kadejakí ľudia, no najviac ma dostalo, keď Budaj cez deň kričal na tribúnach a v noci v byte Jána Langoša dohadovali veci s komunistami, osobne som ich vymákol, to bol hnus najvyššieho zrna, hnus, hnus a ešte raz hnus, ale čo sa vtedy dalo robiť? ... Si predstav, že by už vtedy sme sa trieštili, všetko bolo rozbehnuté, nikto z nás nevedel kto je komunista, liberál, sociálny demokrat či konzervatívec, ani ja nie. Takí sme boli zblbnutí.... V jednej chvíli sa naňho (Štefana Hríba- pozn.) obrátil Peter Zajac a akoby len Štefana Hríba sa opýtal, či sa Petrovi podarila „tá vec u Šafárika“. Hríb mu kývol a dodal, že „Dano (Lipšic?) i Peter (Pčolinský?) to tam majú dobre obsadené“ /7. 4. 2017/. Číslo listu 13104: „Tentoraz chýbali Samuel Abrahám, brat Fedora Gála i neznámy muž prichádzajúci na BMW s nemeckým evidenčným číslom vozidla. V tento večer dominovala „téma Kiska“, jeho prejav v parlamente a prísľub, že bude pokračovať v tlaku na Kaliňáka. Ktosi z tejto partie mal byť s Krpeľanom (tlačový tajomník vtedy prezidenta Kisku – pozn.) a dohadovať postupy. Tlačiť sa vraj bude hlavne na festivale Pohoda a na prednáškach prezidenta na stredných a vysokých školách po letných prázdninách. Na jeseň sa chystajú ďalšie protesty. Účastníci neboli spokojní s tým, ako len málo a s minimálnym účinkom na protestoch pomohli herci. Chýba tam vraj presvedčivý a úderný rečník, ktorým Kramár jednoducho nie je. Ľudia mu neveria, nejdú za ním. ... Na tomto je vraj nutné popracovať. ... Peter Zajac sa spýtal Štefana Hríba na Mariána Kočnera. Hríb mu odpovedal niečo v tom zmysle, že je to téma „smečka“ a „enkárov“, že sa mu v tom nechce hrabať. Niekto podotkol, pravdepodobne neznámy muž z Volva, že je s ním (s Kočnerom) spájaných toľko káuz, že sa v tom jednoducho musí hrabať. ... Peter Zajac potom zvážnel a spýtal sa na Ivetu. Hríb odpovedal, že s ňou pracujú a postupne ju prezentujú v médiách čoraz viac.“
Zatiaľ toľko z trestného spisu M. Kočnera.
emanuel
emanuel | 27.2.2020 09:30
myslím že rovnaká situácia sa opakuje pred každými volbami,asi jedna tretina nie je rozhodnutá a rieši svoj hlas na poslednú chvíľu,každopádne myslím že následkom podledných dvoch rokov by mohlo byť,že pôjde voliť viac ľudí,málokomu už je jedno čo sa tu deje
nikav
nikav » Magnician | 27.2.2020 18:09
Naozaj sympatické. :)
elenalaukova
elenalaukova » nikav | 27.2.2020 18:16
:):):):):):):):):)
elenalaukova
elenalaukova » milan08 | 27.2.2020 18:28
Veru tak.....
elenalaukova
elenalaukova | 27.2.2020 18:43
Matovic a hladac pravdy???:)Vlastni pol Trnavy a ma konta v zahanici.Ani sa to nesnazil na Jednotke vyvratit. Preco teraz nehladal spinu na Kisku,ked je evidentne ,ze Kiska je iny grazel....Ale Marovic je teraz pokojny....ved do (imaginarnej) koalicie aj so satanom,len nech som premier.
elenalaukova
elenalaukova » Gitus | 27.2.2020 18:52
Koho volit????Kriminalnika Kisku,fetaka Trubana,gorilie mlada Beblavy,teply rozok a fetak Sulik,NEkrestana Hlinu,smilnika Kollara,alebo sialeneho Matovica(ktory vlastni pol Trnavy a tucne konta v zahranici?????) KOHO TEDA VOLIT.......Kotlebu a Smer taktiez nie!!!!
Gitus
Gitus » elenalaukova | 27.2.2020 19:15
Nikoho. Ostan doma a nadávaj...
To su take dristy ze to ani nebudem odpovedat nato, sorry.
emanuel
emanuel » Gitus | 27.2.2020 19:20
Typická vzorka národa majú v rukách málo,ale ani to nevyužijú
neznámy
neznámy » elenalaukova | 27.2.2020 19:54
Tu nejde o voľbu najčistejšieho človeka spomedzi všetkých ľudí, každý má chyby. Skús sa zamyslieť nad tým, co hlásajú a čo chcú dosiahnuť. A podľa toho sa rozhodni. Mňa napríklad to, že Kiska pravdepodobne vedel, že kupuje ukradnuté pozemky vobec neovplyvnilo, nemienila som ho voliť ani predtým. Prečo nie?
Je to agent západu, svoj prezidentský post si kúpil. Nejde a nikdy mu nešlo o dobro Slovenska, ak by mohol, navozil vy sem kopu vrahov z islamského štátu, ktorých je mimochodom plno v západnej Európe, chce tu americkú základňu, akoby nám tu nestačilo, keď tu boli vyše 20 rokov Rusi. Chce uznať Kosovo , to bolo násilne "ukradnuté". Z tohoto mi vyšlo, že ho voliť nemôžem. Takto by sme mohli ísť rad za radom. Pre Matoviča som sa rozhodla preto, že chce zachovať kresťanské hodnoty, sociálne vyhody a podporiť ochranu hranic eu atď. To že vlastní polovicu Trnavy mi až tak neprekáža, do hrobu si to nevezme. Kiska zasa vlastní niečo iné, Kollár tiež....
elenalaukova
elenalaukova | 27.2.2020 21:18
V podstate vysvetlene dobre.Ale co tie Matovicove tucne konta na Cypre.Vcera dostal po nose,ani sa k tomu nevedel vyjadrit....a to nie je kóšer.Hra sa na nemajetneho.....
neznámy
neznámy | 27.2.2020 21:54
V zime je zima v lete teplo...vtedy bolo tak teraz tak ...co je tvoja skusenost tvoje riesenie? Naco ten spis tu ...ja neviem ocom tam je rec !? Riesit taketo veci cez fon.na verejnosti ???!!!to nerobil ani majky s furnim akurat teraz jooooj
neznámy
neznámy | 28.2.2020 00:06
najsmesnejsia figurka je inak ha-ra-bin, roky podpredseda vlady,minister spravodlivosti a predseda najvysiieho sudu, je to meciarov aj ficov clovek. je to mozne asi len u nas, najviac krici ze aka korupcia a zlodeji a pritom patril medzi top architektov systemu co to tu tvorili. uplny vysmech a drzost. tych ludi maju za idiotov v skutocnosti. pojde so smerom rovnako ako kotleba. kotlebu nezrusili, lebo ho smer potrebuje, vybavoval to podla thremy kocner. harabin je lexov projekt a rovnako uz aj kotleba. stale je v pozadi lexa/meciar. sns je len pobocka smeru. je to jedna banda, ktora sa kryje

20% z dani sa udajne rozkradne. vraj 30tisic eur na hlavu okradol smer za 12 rokov produktivneho obcana, tusim aj dochodci. neviem, nie je podstatne presne cislo, je to plus minus. a oni daju dochodcom 300eur za rok na 13ty dochodok a oni im to zhltnu, no zase svojimi rozkradackami a nekompetenciou dochodcovi ukradli z druheho vacku dajme tomu za rok 2000 eur. cisla su od brucha, len ukazuju na podstatu. proste daju ti navyse dochodok ale napokon ti vezmu 5x viac minimalne

v skutocnosti smeraci maju svojich volicov za uplne ovce, sory musia sa na tom dobre smiat medzi sebou
Stránka:
< 8 9 10 11 12 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...