mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Voľný pokec - 

Prezidenstké voľby 2019

Magnician
Magnician | 21.3.2019 10:25
tiež to cítim podobne a mám aj tú pachuť z minulosti,nemôžem si pomôcť...
lak
lak | 21.3.2019 11:26
caputova :)
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw | 21.3.2019 12:26
A to je tvoj problém. Ak neriešiš, kto informácie poskytuje, čo tvorí základ pre získanie relevantných zdrojov informácií, tak sa len ťažko dopátraš k pravde. Selekcia má význam pre ich efektívne získavanie. Aj z toho dôvodu sa tak rozšírili konšpiračné teórie, kde sa pravda relativizuje. Človek v záplave rôznych informácií si len ťažko dokáže vybrať tie hodnotné a podstatné.

Tvoja jednoduchá premisa „prečítam = posúdim = overím (???) = spravím si názor“ v tomto prípade nemôže fungovať. Overiť si môžeš jedine jej životopis, ktorý je uverejnený na nete, ale tým sa nedopátraš v podstate veci – je pravý? Ak áno, je potrebné poznať stanovisko Čaputovej, aby sa mohol o danej veci spraviť ucelený obraz. Takto je to len jedna časť z celku. Či si postupoval iným spôsobom?

Tvoje uvedené „plátky“ rozdeľuješ nepodstatným spôsobom. Dôležité je, že sa odvolávajú na zdroje odkiaľ čerpali údaje, pričom sa pod články daní autori aj podpisujú, čo v tvojom prípade nie je splnené – autor je anonym.

Či je to redakčný článok, alebo článok z blogu, to je irelevantné, pretože to je stále uverejnené na konzervatívnej stránke so silným kladným postojom ku kresťanstvu.
neznámy
neznámy » lak | 21.3.2019 23:29
to nevadi co uz kazdopadne vsetko dobre je aj na nieco zle a opacne
Magnician
Magnician | 22.3.2019 18:24
veru uvidíme
Ona
Ona » Durgadevi | 23.3.2019 11:39
Kto je pani Zuzana Čaputová :

https://www.youtube.com/watch?v=VcbIsZK4eeQ
neznámy
Magnician
Magnician » Ona | 23.3.2019 15:35
-LOL-netrápte sa,,,škoda,,že sa tu nenašiel iný argument,,len neomarxizmus,ale čaputová má už zrejme svoje víťazstvo vo svojej americkej značkovej kabelke:)
lak
lak | 23.3.2019 17:54
:) pravda :)
Paaaulieee
Paaaulieee » Ona | 24.3.2019 23:50
Pane Bože. Ak sledujete alebo nebodaj súhlasíte s hentým človekom... Blahom. Tak to nie ste v poriadku. Však to je psychopat na entú.

A k téme. Ak niekto chce na Slovensku ďalej podporovať korupciu a SMERácku mafiu, nech ide kludne voliť Šefčoviča. Argument, že Čaputovú nikto nepoznal, tak ju netreba voliť je dosť trápny a odveci. Tá žena rozpráva relevantne, vie vystupovať, bojuje proti korupcií, je liberálna. Nie je o čom. Takú osobu nám tu treba. Aj podľa webu demagog, ktorý objektívne rieši pravdivosť výrokov politikov pri diskusiách a pri mediálnych vystúpeniach nezavádza , neklame. Narozdiel od Šefčoviča.
lak
lak » Paaaulieee | 26.3.2019 03:42
tak :)

a pre nechapavych mame aj grafiku:

https://www.zomri.online/2019/03/20/grafika-pre-roberta-fica/
milan08
milan08 | 26.3.2019 08:32
co mozme cakat od Blizenca....
lak
lak | 31.3.2019 00:44
tak ja som strelila sampanske a takto vitrualne pripijam s kazdym, kto sa vytesuje tiez -LOL- -HEART- -SHINY-
lak
lak » LoveIsTheLaw | 31.3.2019 00:49
:) -COFFEE-
neznámy
neznámy » Paaaulieee | 31.3.2019 10:00
Mnohí ľudia sú v akejsi ilúzii, a veľa médií, to podporuje, že je potrebné bojovať proti Smeru, pritom Smer už dýcha z posledného. Popravde neviem o nikom, kto by ho v prvom kole volil, a vlastne ani v druhom... Akoby to bolo zmanipulované, akoby niekto chcel, aby bol posledný suboj medzi Smerom a Čaputovou. Pritom absolútne nikto z jej voličov si nepripustí to, odkiaľ je platená, že, je to napriklad aj z nadácii, ktoré sem prevážajú migrantov, a zamoruju Európu.
neznámy
neznámy | 31.3.2019 11:27
Připomíná mi to hon na starší lidi v dopravních prostředcích. Odznaky s Karlem, později s Drahošem jsou jasným příkladem podsouvání toho, co je třeba, médii. V rukou koho jsou - netřeba zde vypisovat.
Mladá generace "musí" nasbírat zkušenosti, na základě kterých časem (dokud je ovšem čas) zjistí potřebné a do budoucna varující.
Takhle byl vývoj nastaven. Negovat vše staré, přežilé, shnilé, zkostnatělé. Vpustit nový vítr do plachet.
Otázkou je, zda nám důsledky všeho toho new multi-kulti dovolí nadechnout se...
Magnician
Magnician | 31.3.2019 16:34
-YES-
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw » lak | 31.3.2019 20:28
Až teraz môžem povedať, že som spokojný. :)
lak
lak » LoveIsTheLaw | 31.3.2019 22:20
a ja som spokojna s tebou :) nadmieru -SHAME-
Trevregent
Trevregent » lak | 2.4.2019 13:15
Nuž po výsledku prezidentských volieb je možné konštatovať, že až teraz budeme progresívna krajina!
Prečo?

Nuž si to zhrňme:

prezident a najvyšší veliteľ armády - žena vo veku tesne pred menopauzou

premiér - homosexuál

predseda parlamentu - dement
Stránka:
< 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...