mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

Prezidenstké voľby 2019

Magnician
Magnician » Trevregent | 2.4.2019 19:49
úžasné,,že čo si môže v dnešnej dobe človek dovoliť napísať,kedysi by to bolo bývalo o Zlatú mrežu-LOL-
neznámy
neznámy » Trevregent | 2.4.2019 19:51
Myslíš tým, že Pellegriny je homosexuál? Popravde som ho v telke prvýkrát videla ako išiel voliť prezidenta v prvom kole, a na moje prekvapenie je veľmi sympatický. Nesmejte sa mi prosím, skutočne som ho predtým nikdy nevidela.:D. Ono nie každý, kto je sám, je inak orientovaný, jednoducho je zväčša len sám.... Aj Čaputova je veľmi sympatická, má neobyčajne dobrý prejav a vystupovanie, až tak dobrý, že ľudia počúvali len to "ako" rozpráva a zabudli počúvať to "čo" rozpráva, ale verím, že Slovensko bude dobre reprezentovať. Počula som v jednej diskusii, že chce byť prezidentkou všetkých občanov Slovenska, tak dúfam , že bude rešpektovať názor väčšiny a hlavne zdravý rozum. Pretože západ Európy tento zdravý rozum už dávno stratil.
lak
lak » Trevregent | 2.4.2019 22:15
:) hej, citala som to :D
lak
lak » Magnician | 2.4.2019 22:16
co je zlata mreza? :D
lak
lak | 2.4.2019 22:20
k tomu "samemu" :D - ono je to celkom znama vec, akurat, ze nie su zverejnene dokazy, takze zatial .. pomlcime.. :D vies ako, bez dokazov to nema punc faktu a velmi sa s tym narabat neda :D
Trevregent
Trevregent » lak | 2.4.2019 22:39
Zlatá mreža bola kategória vtipov za socíku, za ktoré sa šlo sedieť.

To ako vyjde sudca zo súdnej siene (pred 1989 rokom) a chechtá sa tak, že sa až za brucho chytá.
Pýtajú sa ho okolostojaci, že čo sa tak smeje?
Odpovie, že počul výborný vtip.
Reku aj my ho chceme počuť.
Sudca: Nemôžem ho povedať. Práve som zaň naparil 5 rokov.

Pikoška o premiérovi. Momentálne sú dvojka s Koleníkom (herec).
Údajne. :)
lak
lak » Trevregent | 2.4.2019 23:10
aha, dakujem, nieco take som si aj predstavovala, ale pocula/citala som to prvy raz :)

a ja som zas pocula o nejakom 18rocnom mladikovi :D co sa ale nevylucuje -LOL-
neznámy
neznámy » Trevregent | 3.4.2019 05:21
Nuž za sociku si dostal 5 rokov, vo Francuzsku dostaneš za nevhodný vtip trest smrti. Aj spolu s celou redakciou....
https://dennikn.sk/17461/zavrazdeny-sefredaktor-radsej-zomriet-postojacky-ako-zit-na-kolenach/
neznámy
neznámy » Magnician | 3.4.2019 05:39
Slovensko a dá sa povedať celú V4 vnímam ako jedny z mála štátov v európe, ktoré si túto slobodu slova nedali vziať. Na západe panuje síce skrytá ale tvrdá cenzúra. Nesmiete písať rasisticky, xenofobne, islamofobne, nesmiete písať .... pravdu.
Trevregent
Trevregent | 3.4.2019 06:47
Východ Európy má historickú skúsenosť s totalitou. Západ si ju nezažil. To ako v kolektívnej (skupinovej) pamäti.

Vyzerá to tak, že si tým zrejme bude musieť prejsť. Napr. Nemci boli vymytí konzumom a zároveň poznačení kolektívnou vinou za dve svetové vojny (na západe) a dnes ani nepípnu, aj keby im niekto šiel podrezať hrdlo.
Viac vedomí sú Nemci z bývalej NDR. Vlastne v celom bývalom východnom soc bloku je to iné, než na západe Európy.

Pre slovenský národ sú následovania hodným dobrým príkladom Maďari. Majú podstatne vyššie národné vedomie.
Magnician
Magnician » Trevregent | 3.4.2019 11:54
-YES--ROFL--LOL-presne tak,také vtipy sme si aj doma šepkali
Stránka:
< 4 5 6
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...