mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Prezidenstké voľby 2019

hrabeti
hrabeti » LoveIsTheLaw | 20.3.2019 14:27
Niekoho avatar je medzi púčikmi najväčší puk.
nikav
nikav » hrabeti | 20.3.2019 17:02
A okrem iného, aký máš názor na výsledok prvého kola prezidentských volieb? ;)
Magnician
Magnician » Magnician | 20.3.2019 17:25
ani z voza a ani na voz,,vraj pani financujú Goldmanovci,človek nevie,že čo si myslieť,bez vetra sa ani lístok nepohne,poondení Amíci....
neznámy
neznámy | 20.3.2019 18:47
Keď treba potopiť politického protivníka a nedajú sa na ňom nájsť žiadne vážnejšie závady, keď absentujú seriózne argumenty, založené na faktoch a pravde, začnú sa vyťahovať podpásovky a konšpiračné bludy. Soros, Goldmanovci, džendžeragenda...:D. Oblasť prvej signálnej sústavy. Podúroveň. Úbohosť.
Súdruh Blaha a smerácki trollovia zo Súmračnej sa činia. Verím, že na toto meranie síl sú krátki. IQ-krátki.
neznámy
neznámy | 20.3.2019 19:02
Našiel som dve pomerne obsiahle revízie Zuzany Čaputovej:

TU:
https://blog.postoj.sk/41240/etuda-o-imidzi-mastickarky-alebo-par-poznamok-k-caputovej-cv-alfi

a

TU:
https://blog.postoj.sk/41614/alfi-pise-zuzane-caputovej

Názor nech si spraví každý sám..
neznámy
neznámy | 20.3.2019 19:53
on ten ta prezident ka je k comu dobry? ma absolutnu moc alebo ak tam nikto nebude nic sa nedeje?
lak
lak | 20.3.2019 21:23
si to zle napisala, spravne ma byt "džen-džer a-gen-da" -LOL-
lak
lak | 20.3.2019 21:25
no a ked sme pritom, tak dobre sa na nu pozera, nie? -SHAME- a nebude to robit hanbu s organizaciou spojenych nadorov :)
neznámy
neznámy » lak | 20.3.2019 21:41
jj nabuduce si dam pozor a vy-sla-bi-ku-jem:)-LOL-
neznámy
neznámy | 20.3.2019 22:03
V tých textoch tuším úradoval neptún. :)-LOL-
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw | 20.3.2019 22:30
Pozrel som si obsah tvojich linkov, názor mám ako každý človek, ktorý vyznáva zásadu rímskeho práva: „Nech je vypočutá aj druhá strana.“ Nemôžem s istotou vylúčiť, že to je lož, ale nemôžem ani s istotou povedať, že to je pravda. Ale prečo to je uverejnené v konzervatívnom denníku Postoj, ktorý nepraje ničomu liberálnemu, resp. liberálom? Jeho obsah má kresťanský podtext, stačí si pozrieť, aké knihy ponúka na predaj. A tam ja vidím problém. Ako som čítal články z tvojich linkov, vnímal som ich ako tendenčné – s cieľom silou-mocou niekoho zdiskreditovať. Až potom som si pozrel niečo o stránke, kde sú články uverejnené. Ale aj keby boli pravdivé, nevyvodím z toho ako ich autori, znamienko rovná sa so Ševčovičom...
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw » hrabeti | 20.3.2019 22:31
Múdra to myšlienka. Prosím, prosím, povedz mi, ktože to je?-CONFUSED-
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 20.3.2019 22:44
Nuž... hlavne je to príliš dlhé a zahlcujúce. Zišlo by sa menej balastu a viac overených faktov.
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 20.3.2019 22:51
Pozri, ja neriešim, kto informácie poskytuje, to by som musel všetky informácie o Harabínovi či Kotlebovi, ktoré poskytujú liberálne plátky ako SME, Denník N a spol, ingorovať.
Prečítam = posúdim = overím = spravím si názor.

Okrem toho články, ak som si to prečítal správne, sú blogy a nie redakčný článok...
neznámy
neznámy » lak | 20.3.2019 22:55
ked sa tak stane bude to pekny pohlad ano -SHAME-
neznámy
neznámy | 21.3.2019 01:30
cit. "Pozri, ja neriešim, kto informácie poskytuje"...

A práve to je kameň úrazu. Zdroj informácii si treba o-ve-riť. Je to zá- sad- ná vec.
lak
lak » LoveIsTheLaw | 21.3.2019 01:33
stane, neboj :)
neznámy
neznámy » lak | 21.3.2019 05:54
Nechápem síce tvojej reakcii, ale rozvediem prečo nemám koho voliť.
Šefčoviča ako predstaviteľa Smeru voliť nemienim. A nevolila som ani Kotlebu a ani Harabina.Ide tu o to, že si nie som istá, či by obhajoval zaujmy a nezávislosť SR v otázkach suverenity v Európskej únii.Tu nejde o porážku Smeru, Mečiara a pod., tak ako nám to predstierajú médiá
K Čaputovej - veľmi príjemne pôsobí, sympatická, skvelo vyzerajúca. V diskusii s kandidátmi pokojná, vyrovnaná. Stačilo mi však niekoľko odpovedí na pár otázok a vedela som, že ak vy to bolo na nej, máme tu kopu moslimov, podľa vzoru európskej únie. Svoju popularitu získala tým, že bojovala proti niečomu, bojovala proti Smeru, ktorý je aj tak umierajúci, bojovala proti skládke, ktorú presunuli inde, zúčastnila sa protestov po vražde Jána Kuciaka, bolo tam veľa ľudí, ale je smutné z tohoto ťažiť. Hlavne keď protesty organizoval jej mecenáš. Ale k veci, prezident u nás nemá ktovieaké právomoci, tak snáď veľa škody nenarobí. Pôsobí veľmi dobre, na reprezentáciu bude skvelá, len nesmie padnúť vláda, alebo padnúť s vládou lietadlo a pod.-WINKIE- Potom by všetka moc prešla na ňu, teda na toho, kto ju platí... Niekedy mám pocit, že je osud Európy už daný, tak ako si nás vtedy rozdelili Usa a Sovietsky zväz a my sme už nič nemohli urobiť, aj keby sme hlasovali vo voľbách akokoľvek, tak Komunisti museli vyhrať, pretože sme patrili do sféry vplyvu Ruska, tá agitacia
vtedy bola tak silná skoro ako dnes, aj dnes nám chce niekto nanútiť, niečo čo nechceme.
neznámy
neznámy | 21.3.2019 05:58
Mňa by celkom tiež zaujímal jej životopis.
Durgadevi
Durgadevi | 21.3.2019 06:32
Čaputová: 14:30
má zrovna Saturnskou firdarii.

Když vyhraje, bude z ní železní lady s aspektem Mars opozice Pluto? I když jako prezidentka nebude mít takové pravomoce, jaké měla Tchatcherová.

Šefčovič: údajně 12:00 a má Jupiterovskou Firdarii.
Stránka:
< 2 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...