mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Voľný pokec - 

VOLBY 29.2.2020

nikav
nikav » astonm | 21.2.2020 10:56
Správne video v pravý čas

https://www.youtube.com/watch?v=Pw6iGzNKG98
lak
lak » nikav | 21.2.2020 12:39
-BOW-:)
neznámy
neznámy » astonm | 21.2.2020 19:10
OK
emanuel
emanuel | 21.2.2020 23:01
to už neviem za koho by hlasovali,je to ako boj proti celému svetu a skôr ako boj proti neviditeľným obludám......lebo niektoré hrozby sú len imaginárne
milan08
milan08 » damara | 22.2.2020 05:07
karma je dobra a je zadarmo!
neznámy
neznámy » nikav | 22.2.2020 13:38
Oľano je jedna zo strán o ktorej uvažujem. Ešte nie som úplne rozhodnutá komu dám hlas, ale na druhej strane viem komu ho nedám.( Kotleba, Smer, Kiska, PS Spolu, SNS, Harabin). Prečo som tam zaradila Kisku? Ak by sa aj neobjavili, tie videá kde sa rozpráva s mafianmi, nevolila by som, ho lebo jednoducho nezdielam jeho názory, takisto je to s PS Spolu. Tieto, dve strany stavajú na tom, že Slovensko potrebuje zmenu. Áno potrebuje, ale nie zmenu, ktorú si predstavujú oni. Matovic sľúbil poslancom z kresťanskej unie, že nebude ustupovať v prípade istanbulskeho dohovoru, nelegálnej migrácie a podobne. Verme, že sa to podarí.
neznámy
neznámy | 22.2.2020 14:22
Ak da matovic za premiera Mistrika, pripadne inu osobnost, tak volim jednoznacne olano..a vyzera to, ze matovic nechce byt premier
nikav
nikav | 22.2.2020 16:52
Alis, náčelník, robíte mi radosť.:)
neznámy
neznámy | 22.2.2020 17:33
Inak co sa tyka Matovica, on je bojovnik obrovsky voci mafii, ma vysledky. Zase na druhej strane je trochu ujety a konfliktny. Netreba bez premyslenia preberat program smerakov ze je blazon. Problem SR je smeracka mafia a preto sa priklanam k Matovicovi, lebo najprv treba znicit zakorenenu mafiu a ostatne az potom, to je nas problem a ne teply Petrik a iny nafuknuty nepriatelia.. Verim ze vela veci da vyriesi prirodzene, ak sa nebude tak krad nut. Ak sa vzda premiera tak klobuk dole, lebo moc je lakava a malokto odhadne svoje moznosti obzvlast v politike.

Ak bude nekradnuci premier, tak smerom dole sa upravi aj korupcia znacnym sposobim. Lebo on ma mega moc ak chce. Ak je ale premier zlodej a kryje mafiu tak potom tento sef sefov len prehlbuje rozkradacky a zlo v ludoch atd. Rybs smrdi od hlavy...
Ona
Ona » emanuel | 22.2.2020 19:01
Je to deň osmičkový - osmička je silne sociálne číslo - takže starostlivosť o ľudí.
Táto osmička je súčtom dvojciferného čísla 17 - čo znamená dobrú budúcnosť.
Súčet čísla 29 je číslo 11 a súčet čísla 11 je číslo 2 - čo znamená lásku k blížnemu.
Takže takto mi to vychádza :)
emanuel
emanuel » Ona | 22.2.2020 19:51
tak to ste potom nechcem uraziť numerológ prehnaný optimista....už len samotná 29 je peklo na zemi a 8 má svoje dobré stránky,no kopec tieňov a hlavne ak ide o moc
astonm
astonm » Gitus | 23.2.2020 00:39
Tak dúfajme. Ale ak sa podobné výsledky ukážu aj v poslednom predvolebnom prieskume, ktorý dostane na email v stredu, tak to bude dobré. A znova ich sem zavesím. Takže koho to zaujíma, v stredu večer ich tu nájde.
milan08
milan08 » marcie | 23.2.2020 05:37
stara pravda!
nikav
nikav » Ona | 23.2.2020 08:39
Šikulka ;)
emanuel
emanuel » astonm | 23.2.2020 16:09
budem rada,lebo nestíham občas sledovať,ale skôr ma zaujíma skutočný výsledok,myslím že prieskumné agentúry nevravia vždy pravdu
Magnician
Magnician » astonm | 23.2.2020 16:25
super
neznámy
neznámy | 23.2.2020 19:45
Aj inteligentny ludia bez osobnej skusenosti veria len tomu co pocuju.Orientovat sa v tom mnozstve info.a dezinfo.je tazke a realita vyznieva ako konspiracia!
emanuel
emanuel | 23.2.2020 20:09
aj mňa prekvapil svojim výrokom ako o potencionálnom premiérovi,málokto s nich by mal toľko sebareflexie a od Matoviča som to naozaj nečakala
astonm
astonm » emanuel | 24.2.2020 00:52
Samozrejme, že skutočné výsledky volieb sú podstatné a každého, kto sa zaujíma o dianie v tomto štáte, zaujímajú predovšetkým. Ale prieskumy sú užitočné tiež. Lebo zisťujú šance, náladu ale aj preferencie obyvateľstva na rôzne oblasti života. A to nielen toho politického. A osobne si myslím, že ak by nejaká agentúra, ktorá má renomovanú povesť, zámerne upravovala výsledky, tak skôr, či neskôr by skončila. Mimochodom, tie výsledky, ktoré mi prišli na email, boli v pdf súbore, ktorý má 1,7 Mb a je veľmi podrobný a je spojený z výsledkov agentúr Focus a AKO na vzorke 2000 respondentov. Iste, spochybniť sa dá všetko, aj náš vlastný život ;-) ale nemyslím si, žeby v tomto prípade išlo o zmanipulované výsledky. Lebo ak by tieto agentúry podvádzali, tak súčasná vládna svorka, by nemusela prijímať zákon o 50 dňovom moratóriu. Darebáci sa totiž vždy najviac báli pravdy a nie klamstva. A prieskumy, interné či zadané, ktoré si dali urobiť, jasne ukazovali na blížiacu sa katastrofu. Preto tá panika a 50 dňové moratórium. Pravdu bolo treba umlčať a čo najviac oddialiť. Lebo tupé ideologické myslenie nemá veľkú fantáziu, aby aspoň z časti dokázalo odhadnúť, ako zareaguje verejnosť. Ale tak im treba. Takže v stredu večer sa sem prihlásim z čerstvými číslami. :)
neznámy
neznámy » astonm | 24.2.2020 01:27
Samozrejme, že teraz tesne pred voľbami su prieskumy reálne, minimalne sa o to každá agentura snaží. Manipuluje sa s vysledkami oveľa skor, keď chce nejaká nová strana vstúpiť "na trh". Cez prieskumy sa najlepsie zviditelni, ludia ju začnú brať ako alternativu. Ak by taky Kiska v zaciatku svojej kampane na prezidenta, zdoraznujem prezidenta, nezaplatil agenturam, za postupne dvihajuce sa preferencie, ktovie kto by bol byvaly prezident. Tam to ale bolo jednoduchsie, nakolko jedinym vážnym konkurentom bol fico, a ludia sa vobec nesnažili voliť konkretnu osobu, ale snazili sa voliť proti ficovi. A keď im agentura ponukla, "tento kiska, v politike neznamy, ale pozrite, preferencie mu idu hore, toho bude najrozumnejsie voliť, aby sme porazili fica" .
Stránka:
< 6 7 8 9 10 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...