mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Choroba / Rakovina / Slabosť (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Choroba / Rakovina / Slabosť. Zdravotné problémy sa podľa mnohých duchovných náuk vyskytnú, ak žijeme v neharmónii s prírodnými zákonmi, či so samým sebou alebo ak sa odchýlime z cesty, ktorá nám bola určená. A predovšetkým z extrémnych negatívnych emócií. Vo snoch choroba je zobrazením citovej, emocionálnej nerovnováhy z bdelého života. V astrológii je tomuto symbolu najbližší vplyv planét Saturna, Neptúna a Pluta v aspekte na Slnko a Lunu. Byť chorý značí nejakú emocionálnu bolesť, či krivdu, ktorú budete musieť spracovať. Je to niečo vo vás s čím si neviete rady a čo vás vnútorne zožiera a oslabuje. Možno je to podvedomím volaním o pomoc alebo ako na seba upriamiť pozornosť. Takýto sen môže byť aj varovaním pred fyzickým zhmotnením choroby, pokiaľ budete ďalej uchovávať negatívne emócie. Rakovina znásobuje vnútornú rozorvanosť a predstavuje deštrukčnú zlosť, či nenávisť voči sebe alebo voči niekomu z okolia. Vidieť sa liečiť, či uzdravovať z choroby je pozitívnym znamením, kde dochádza k uzdravovaniu svojej duše z citovej, či emocionálnej bolesti. Vidieť alebo navštevovať nezdravých ľudí je signálom, že v bdelom stave je potrebné si osvojiť súcit a emocionálne pochopenie. Ak vidíte chorých známych, tak to môže znamenať nezdravé vzťahy medzi vami, ktoré treba urovnať alebo to môže značiť chorú zložku vašej osobnosti, ktorú dotyčný človek symbolizuje.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Síce vo vzduchu cítiť trochu rezervovanú náladu, ale na druhú stranu môžete pobudnutím o samote prečistiť svoj emocionálny svet. Ak máte problémy, skúste pomoc hľadať skôr u zrelších, skúsenejších ľudí.

horoskophoroskophoroskop Umocnená túžba po nežnostiach a zábave, pričom sa však milostné záležitosti alebo spoločenské akcie môžu ľahko vymknúť spod kontroly. Žalúdok je citlivejší. Nebezpečenstvo oslabenej výkonnosti obyvateľstva.

KOREŠPONDENCIE (ASTROLOGICKÉ) - sú vzťahy znamení zverokruhu k rôznym javom, predmetom, miestam a podobne. Úzko súvisia s ďalšími okultnými disciplínami (napr. mágia, alchýmia). viac »

RAK charakteristika: základné, vodné znamenie ovládané Lunou. Rak v sebe spája iniciatívu základného znamenia, citlivosť a prispôsobivosť vodného živlu, so... viac »

CTIŽIADOSŤ - je charakteristická pre ľudí s dominantnou Slnka, Marsu, Jupitera alebo Saturnu, pričom podporujúcim faktorom je tiež zhluk planét hlavne v Baranovi, Býkovi, Levovi... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...