mesiac
meno: heslo:

Choroba / Rakovina / Slabosť (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Choroba / Rakovina / Slabosť. Zdravotné problémy sa podľa mnohých duchovných náuk vyskytnú, ak žijeme v neharmónii s prírodnými zákonmi, či so samým sebou alebo ak sa odchýlime z cesty, ktorá nám bola určená. A predovšetkým z extrémnych negatívnych emócií. Vo snoch choroba je zobrazením citovej, emocionálnej nerovnováhy z bdelého života. V astrológii je tomuto symbolu najbližší vplyv planét Saturna, Neptúna a Pluta v aspekte na Slnko a Lunu. Byť chorý značí nejakú emocionálnu bolesť, či krivdu, ktorú budete musieť spracovať. Je to niečo vo vás s čím si neviete rady a čo vás vnútorne zožiera a oslabuje. Možno je to podvedomím volaním o pomoc alebo ako na seba upriamiť pozornosť. Takýto sen môže byť aj varovaním pred fyzickým zhmotnením choroby, pokiaľ budete ďalej uchovávať negatívne emócie. Rakovina znásobuje vnútornú rozorvanosť a predstavuje deštrukčnú zlosť, či nenávisť voči sebe alebo voči niekomu z okolia. Vidieť sa liečiť, či uzdravovať z choroby je pozitívnym znamením, kde dochádza k uzdravovaniu svojej duše z citovej, či emocionálnej bolesti. Vidieť alebo navštevovať nezdravých ľudí je signálom, že v bdelom stave je potrebné si osvojiť súcit a emocionálne pochopenie. Ak vidíte chorých známych, tak to môže znamenať nezdravé vzťahy medzi vami, ktoré treba urovnať alebo to môže značiť chorú zložku vašej osobnosti, ktorú dotyčný človek symbolizuje.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

VENUŠA charakteristika: osobná planéta vládnuca znameniu Býka (Zornička) a Váh (Večernica) . Venuša je druhá v poradí od Slnka a súčasne je aj naša najbližšia... viac »

KVINDECIL - je aspekt o hodnote 24°. viac »

UZLY LUNÁRNEJ DRÁHY - alebo inak nazývané Dračia hlava (vzostupný uzol) a Dračí chvost (zostupný uzol), sú dva priesečníky lunárnej dráhy s ekliptikou, pohybujúce sa zverokruhom spätne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...