mesiac
Štvrtok, 24.1.2019
Meniny má Timotej
SPLN
osvetlených 85% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Posteľ/ Lôžko (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Posteľ/ Lôžko. Miesto narodenia a smrti, oddychu, ale aj choroby a obmedzenia, či sexuálnych vzťahov a intímneho života. Je to aj konečný bod, kam počas celého cyklu smerujeme. A na druhú stranu aj štartovací pole, odkiaľ vyrážame do nového dňa. Vo snoch značí cirkuláciu života, osobné cykly, ale aj erotické vzťahy a intímnu oblasť. V astrológii je tomuto symbolu blízky vplyv planéty Luny a Venuše. Vidieť čistú a upratanú posteľ je synonymom pre usporiadané intímne záležitosti, prípadne pre pokojný priebeh života. Naopak rozhádzaná alebo špinavá posteľ je znakom možných výčitiek z neusporiadaných intímnych vzťahov alebo sexuálnych možností. Alternatívne je to znak rozháraného a chaotického osobného životného rytmu. Vidieť sám seba spať vo svojej posteli je znamením bezpečnosti, obnovy síl (aj sexuálnych) a regenerácie intímnych vzťahov. Je to aj signál nevedomia, že v bdelom stave vás čaká nejaký únik od stereotypu a každodenných povinností. Vidieť sám seba spať v cudzej posteli je znakom, že budete musieť znášať dôsledky rozhodnutí, čo ste urobili. Môže sa jednať o neuvážené sexuálne aktivity alebo napríklad, že sa točíte v životnom kolotoči, ktorý vám nie je vlastný. Upratovať postel je zobrazením snahy urobiť si poriadok v intímnych vzťahoch alebo životných rytmoch. Spať s niekým v posteli je znamením toho, že ste pripravený dotyčného človeka si pustiť bližšie k telu. Prípadne, že sa cítite pri ňom bezpečne a veríte mu.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Znásilnenie / Znásilniť / Zneužiť Pri tomto násilnom čine je obeť nútená konať proti svojej vôli a jej sebaúcta dostáva ťažkú ranu. Vo sne znásilnenie značí bezmocnosť, nalomenie sebavedomia a... viac »

Krv / Krvácianie Krv je princíp života ako srdce. Podľa rôznych duchovných náuk je sídlom duše (teda emocionálnej zložky osobnosti) a životnej sily, či vitality. V snoch predstavuje... viac »

Hovno / Trus / Výkaly Psychické uvoľnenie, ktoré vylučuje zákazy a viny. Na výkaly sa však môžeme pozerať z dvoch hľadísk. Po prvé to môžu byť škodlivé toxíny (negatívne emócie, vlastnosti,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...