mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Hádka / Hádať sa / Konflikt (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Hádka / Hádať sa / Konflikt. Jedným z prejavov nesúhlasu a rozdielnosti postojov je práve ostrá výmena názorov. Vo sne sa vám hádkou snaží nevedomie ukázať nejaký vnútorný konflikt, ktorý ignorujete, či na odlišnosť názorov, ktoré v bdelom stave nie ste schopný dať najavo alebo ktoré nie ste ochotný si pripustiť. Symbolika miesta, osôb a celkovej situácie napovedia bližšie o rozpore, ktorý sa vás dotýka. V astrológii je blízke tomuto snovému obrazu pôsobenie planéty Mars a napäťových aspektov (kvadratúra, opozícia) v horoskope. Ak ste sám účastníkom hádky, tak to vypovedá o vysokej zainteresovanosti a potrebe neodkladne riešiť vzniknutú disharmóniu. Pri spore si treba všímať symboliku protivníka. Napríklad ak sa hádate s nejakou autoritatívnou osobou (napr. kráľ, šéf), tak to môže poukazovať na rozpor medzi vašim správaním a vlastnou vnútornou autoritou. Pri hádke s osobami, ktoré osobne poznáte, sa môže jednať o vzájomné nezrovnalosti, ktoré pri bdelom vedomí sa bojíte (odmietate) riešiť. Ak ste len pozorovateľom hádky, tak prebiehajúci konflikt vo vás nemusí byť taký naliehavý. Obraz hádky dvoch osôb odlišného pohlavia môže symbolizovať rozpor medzi vašou mužskou (yang) a ženskou (yin) stránkou osobnosti.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

ŠKODCOVIA - podľa tradičnej astrológie sú to planéty zlovestné, neblahé a prinášajúce ťažký osud, teda spravidla sa tak označovali Mars a Saturn. Moderná astrológia sa od tohto... viac »

PLANÉTY TRANSNEPTUNICKÉ - je osem hypotetických planét za Neptúnom, ktoré začala používať v dvadsiatych rokoch minulého storočia (pred objavením Pluta) hlavne takzvaná hamburská škola.... viac »

SEXUALITA - je v astrológii spájaná s Venušou (zmyselnosť, pocit slasti), Marsom (sexuálny pud, túžba) a určitým spôsobom aj s Plutom (orgazmus ako vyjadrenie malej smrti a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...