mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 90% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Hádka / Hádať sa / Konflikt (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Hádka / Hádať sa / Konflikt. Jedným z prejavov nesúhlasu a rozdielnosti postojov je práve ostrá výmena názorov. Vo sne sa vám hádkou snaží nevedomie ukázať nejaký vnútorný konflikt, ktorý ignorujete, či na odlišnosť názorov, ktoré v bdelom stave nie ste schopný dať najavo alebo ktoré nie ste ochotný si pripustiť. Symbolika miesta, osôb a celkovej situácie napovedia bližšie o rozpore, ktorý sa vás dotýka. V astrológii je blízke tomuto snovému obrazu pôsobenie planéty Mars a napäťových aspektov (kvadratúra, opozícia) v horoskope. Ak ste sám účastníkom hádky, tak to vypovedá o vysokej zainteresovanosti a potrebe neodkladne riešiť vzniknutú disharmóniu. Pri spore si treba všímať symboliku protivníka. Napríklad ak sa hádate s nejakou autoritatívnou osobou (napr. kráľ, šéf), tak to môže poukazovať na rozpor medzi vašim správaním a vlastnou vnútornou autoritou. Pri hádke s osobami, ktoré osobne poznáte, sa môže jednať o vzájomné nezrovnalosti, ktoré pri bdelom vedomí sa bojíte (odmietate) riešiť. Ak ste len pozorovateľom hádky, tak prebiehajúci konflikt vo vás nemusí byť taký naliehavý. Obraz hádky dvoch osôb odlišného pohlavia môže symbolizovať rozpor medzi vašou mužskou (yang) a ženskou (yin) stránkou osobnosti.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

MEDIUM COELI - je bod horoskopu nazývaný tiež Stred neba (skratka MC) alebo nadhlavník. Ide o miesto pretínania ekliptiky a miestneho poludníka. Je to kulminačný stupeň horoskopu... viac »

TRIPLICITA - je premietanie živlov (ohňa, vody, vzduchu a zeme) v troch kvalitách (základná, pevná a pohyblivá) do horoskopu. viac »

SAMOTÁRSTVO - táto tendencia je vyvinutá hlavne u Kozorožcov (prípadne u Rakov, Panien a Škorpiónov) a vo všetkých horoskopoch s dominantným Saturnom a v menšej miere Plutom. Tiež... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...