mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Muž / Chlap (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Muž / Chlap. Symbol mužskej, yangovej stránky našej osobnosti. Psychologicky predstavuje animusa. Podľa typu, veku a správania muža vo sne spoznáte, že aká rovina prežívania tohto archetypu sa k vám prihovára. Môže sa jednať o animálnu, pocitovú alebo duchovnú úroveň. V astrologickej terminológii je tomuto symbolu blízky vplyv mužských planét a to konkrétne Slnka (kráľ, šéf, autorita, vodca), Marsu (bojovník, rytier, silák, športovec), Jupitera (svetobežník, kňaz, boháč) alebo Saturna (šedá eminencia, mudrc, starec, mních). Ak vidíte neznámeho muža, tak to hovorí o tom, že vlastnosti, ktoré ho charakterizujú, buď nie sú vám blízke alebo ste na ne pozabudli. A vašou úlohou je ich znovu v sebe objaviť alebo integrovať do vlastnej osobnosti, prípadne ak sú to vlastnosti odpudzujúce, tak ich máte nejako uspokojivo spracovať. Ak vidíte známeho muža, tak to buď predstavuje sen, ktorý odráža vzťah k jeho osobe alebo obavy o jeho osobu. Môže sa jednať aj o nejakú jeho charakteristickú povahovú črtu, ktorú nevedome obdivujete alebo naopak neznášate, ale v reále sa ňou nechcete zaoberať. Vidieť mudrca alebo starca znamená stretnutie s pomocnou silou, ktorá vás môže v živote nevedome viesť tým správnym smerom. Alebo je to potvrdenie správnosti kroku, ktorý ste prednedávnom uskutočnili. Smrť muža značí významnú transformáciu a prerod nejakej vašej mužskej vlastnosti. Často sa jedná o posun z animálnej, či citovej na vyššiu úroveň prežívania.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

CHALDEJSKÁ RADA PLANÉT - je sled tradičných siedmych planét a to v poradí: Saturn – Jupiter – Mars – Slnko – Venuša – Merkúr – Luna. viac »

APLIKATÍVNA ASTROLÓGIA - je názov pre astrológiu, ktorá sa používa ako pomocná metóda v ďalšom obore (napr. v medicíne, mágii, psychológii...). viac »

SAMOTÁRSTVO - táto tendencia je vyvinutá hlavne u Kozorožcov (prípadne u Rakov, Panien a Škorpiónov) a vo všetkých horoskopoch s dominantným Saturnom a v menšej miere Plutom. Tiež... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...