mesiac
Štvrtok, 2.5.2024
Meniny má Žigmund

Voľný pokec - 

Víťazný marec 2018?

neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 18.3.2018 11:23
Ktorý hoax prosím?
neznámy
neznámy | 18.3.2018 11:27
cit. "Najväčšia mafia sídli na bratislavskom hrade"

tam sídli SNM, Slovenské národné múzeum :D
lak
lak | 18.3.2018 12:45
-ROFL-
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 18.3.2018 16:46
Skús svoje tvrdenie, že má problém s vyhodnocovaním relevantnosti zdrojov a informácií vysvetliť :-) Lebo nebol si veľmi konkrétny. Takže tvojmu komentáru nie je veľmi rozumieť.
neznámy
neznámy | 18.3.2018 16:48
V Grasalkovičovom paláci. :-) Ale inak sa dá súhlasiť :-).
lak
lak | 18.3.2018 17:00
soros ti to schvalil? :D
neznámy
neznámy » lak | 18.3.2018 17:03
Ach jaj. :-) Niekto sa dal k lovcom konšpirátorov zase raz :-D. Snáď ťa to baví.
Ale treba sa spýtať prezidenta, on sa s ním stretáva :-D. Je to jeho kamarát. Možno spolu konšpirujú o tom, že Putin chce zaviesť ešte väčšiu úžeru ako ten náš letec :-D.
lak
lak | 18.3.2018 17:04
si to upravujes, tak odpoved nizsie :D
lak
lak | 18.3.2018 17:08
ze su nejake kocky v krikoch, upozorni ludi! :D a nie, ze pouzijes kriticke myslenie, mohlo by sa ti to pokazit, ty nas vlaky zadarmo :D
lak
lak » LoveIsTheLaw | 18.3.2018 17:21
suhlasim
neznámy
neznámy | 18.3.2018 17:43
Je to záujmová oblasť opozície, ktorá protesty živí svojím konaním a priamo k ním nabáda. Takže spojitosť je jasná. :-)

V posledných voľbách nekandidoval do NRSR.
Pokiaľ tým myslel, že je mimo parlament tak to pravda je, ak to tak nemyslel, tak klamal.

Konšpiračná teória je teória ktorú nikto nevie overiť a vyžaduje si veľké množstvo naivity aby bola živá, lebo fakty väčšinou chýbajú, alebo ich je málo. A tu je faktov viac než dosť. Opozícii súčasná situácia skutočne vyhovuje, hecovanie davu je tiež skutočné, systém OSF je tiež skutočný - stačí si vygoogliť ICH vlastné oficiálne stránky, pozrieť sa, kto tam funguje, aké majú zameranie a s kým sa stretávajú :-). Takže faktov je veľa. Konšpiráciou sa dnes nazýva všeličo aby sa ľudia zvyknutí myslieť bojazlivo voči väčšine nezamýšľali nad podrobnosťami a neskúmali veci okolo.
elenalaukova
elenalaukova | 18.3.2018 18:09
-THUMBSUP-velmi pekna reakcia a hlavne plodna....:)
neznámy
neznámy | 18.3.2018 18:19
Okrem Slovenského národného múzea sídli momentálne na hrade aj opulentná, gýčová socha Svätopluka na koni.

Nič nepomohlo, že odborná aj laická verejnosť protestovala proti nevhodnému umiestneniu tohto absurdného „ diela“ , symbolu spupnej a nevzdelanej moci , na hradné nádvorie.
Za SNS sochu obhajoval, dokonca aj formou písomného stanoviska, jej vtedajší podpredseda a poslanec NR SR Rafael Rafaj.

Ide o toho istého RR, ktorý sa vo vyššie uvedenej relácii stavia do pozície nezávislého a nestranného človeka mimo politických štruktúr.
O toho istého RR, ktorý je v mojom linku na začiatku vlákna odfotografovaný v Štefánikovom kostýme pod transparentom SNS, spolu so svojimi spolustraníkmi.

Kritické myslenie si nevyhnutne všimne tento očividný rozpor a následne ho kriticky vyhodnotí. Ak sa tak nestane, zaručene tu nejde o kritické myslenie.
neznámy
neznámy | 18.3.2018 18:32
Rafaj, prezývaný aj Čivava, prišiel o post podpredsedu SNS iba pred dvomi rokmi. Na sneme SNS r.2016 mu vyčítali práve maškarádu so Štefánikovou uniformou a zvolili si iných. Tak je asi urazený.-PUH-
V podstate je poľutovaniahodný.

http://www.24hod.sk/rafael-rafaj-uz-nie-je-podpredsedom-sns-cl306800.html
neznámy
neznámy | 18.3.2018 18:37
Čo je zlé na soche Svätopluka? Viem že ju Sulík zhovadil a prekryl dvojkríž. Ale inak je v poriadku, či nie? Neboli za jeho čias kone alebo čo je problém? :-)
neznámy
neznámy | 18.3.2018 18:39
Domnienky o urazenosti nie sú na mieste. Ja som nepísal, že nie je v strane, písal som, že nie je v NRSR. O tom, že už nie je podpredsedom som si prečítal už skôr. No tu nejde o človeka, ide o myšlienky čo zazneli v relácii. Keď si budem škatuľkovať myšlienky podľa toho, z ktorých úst vyšli tak možno o veľa prídem. Nie?
neznámy
neznámy | 18.3.2018 19:01
Nie je nestranný. Nehovorí pravdu. To je podstata.
neznámy
neznámy | 18.3.2018 19:02
Už zosnulý akademický sochár Ján Kulich, bol môj skoro rodák. Neviem aký máš problém s jeho sochou, je úplne prirodzené, že v oblasti umenia ide o osobné preferencie, každému sa páči niečo iné. Nechápem súvis s touto diskusiou.
Dokonca ani súvis s uniformou, alebo politickou aktivitou.
Za seba ti poviem len toľko, že keby Matovič v tejto chvíli nejakým zázrakom začal viesť zmysluplné reči, tak bez ohľadu na to, čo si o ňom myslím, by som ho pozorne počúvala.
Ja ti nerozumiem. Diskusia je o relácii, nie o osobných averziách. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 18.3.2018 19:04
:-D
neznámy
neznámy | 18.3.2018 19:08
V tom možno klamal, že nie je súčasťou politickej štruktúry. Musel by som si to znovu pustiť a hľadať aby som to overil. Ako to presne povedal? No to je už jedno.
Ostatné veci boli v rámci možností dosť rozoberané s nadhľadom. :-)
Ak teda človek v strane nemôže hovoriť pravdu, tak potom ju nehovorí ani opozícia, ak tá logika má fungovať :-).
Stránka:
< 1 2 3 4 5 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...