mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Víťazný marec 2018?

neznámy
neznámy | 17.3.2018 22:50
Ja som sa nepýtala na názor na R.Rafaja. Dala som do diskusie reláciu.
Ak si ju vypočuješ, môžeme sa baviť o tom, čo v nej zaznelo.
To je celé.
Gitus
Gitus | 17.3.2018 23:03
Nesuhlasim... A mam chut zacinat stale odznova. Ked tu chut mat prestanem, asi uz budem vnutri mrtva. Verim v dobro ludi viac, ako v taketo mejdany a sorosov a opozicie atd... Verim ze sa nam podari zmenit svet, ak budeme chciet.
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:04
chces protesty ale chces zaroven aby vlada pokracovala? ved to nema zmysel
lak
lak | 17.3.2018 23:08
sak toto
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:09
ludia prosim vas pana beka nezaoberajte sa teoriami ale praxou - ze stat je mafia.

nastala nova doba, doba konspiracna, za ciel ma zmiast ludi, aby ostali pasivni lebo komu verit? nikomu a nicomu sa neda verit. ostava pouzivat iba svoju vlastnu hlavu, jednoduchy sedliacky rozum. nikdy nic neprimat za jednoznacnu pravdu.

páááán swami
lak
lak | 17.3.2018 23:16
i s puchom tvojim
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:22
Pokiaľ protesty budú mať za cieľ skutočnú zmenu, napríklad predložením konkrétnych požiadaviek, ako príklad dávam požiadavky na konci článku E.Chmelara.... http://edochmelar.sk/nedajte-sa-zmanipulovat-oligarchia-sa-neda-porazit-volbami/
Prípadne referendum za zrušenie politických strán, alebo čokoľvek iné, jasné a konkrétne, ja sa pridám.
Ale už nechcem viac vidieť čosi podobné ako toto -NOOO-....

https://www.youtube.com/watch?v=gXj2v5YAGYI
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:29
modra prepac. aj si ta vazim. preco ale davas same linky? mna nezaujmaju linky ja mam svoj rozum. a nebudem verit ani opozicii ani svatemu petrovi ked tam bude. neuverim ani novemu rezimu o 10 ci 100 rokov.

nepotrebujem podporovat svoj vhlad odvolavanim sa na daco viac ako som ja sam. nepotrebujem sa utvrdit vo svojom nazore nejakou autoritou. musime pouzivat svoju vlastnu hlavu, jednoduchy pohlad, nebat sa. ak vidim priamo, potrebujem sa odvolavat na jezisa? ak sa odvolam, tak nevidim, hladam iba utrvdenie sa v niecom vacsom ako ja. ak vidim je iba krasa pravdy, nic a nikto ine potom v tom nema miesto
lak
lak | 17.3.2018 23:30
treba brat veci v kontexte, a nie si vybrat jednu vetu, ktora sa hodi do konspiracie
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:32
K rozhovoru: Soros, LGBTI, tradičné hodnoty a ich rozpad, bruxelleský mainstream, mainstreamové médiá, emisie, študent Šmíd, snaha o zvrhnutie vlády, davová psychoza, objednávka, využitie emocií....

Pekný gulášek. Čo to má spoločné s korupciou ficovskej garnitúry? Odvádza sa tu pozornosť od podstaty problému.

V rozhovore RR tvrdí, že nie je napojený na politické štruktúry. Nehovorí pravdu. Pravda je taká, že RR bol poslancom SNS a kandidoval opakovane za poslanca SNS, ibaže sa nedostal do parlamentu.
Tvrdí, že v tejto krajine je 25-ročná špinavá voda. Pravda je taká, že RR mútil tú vodu spolu so Slotom a Ficom.
Tvári sa, že je objektívny a mimo štruktúr. Nie je to pravda, RR klame a zavádza.
Tvrdí, že nepokoje Niekomu vyhovujú (politická opozícia, médiá, tretí sektor), spomína hecovanie davu, prepojenia, scenáre, Sorosove impérium.... Typické konšpiračné teorie. Chronické. Otrepané. Intelektuálne únavné.

Ak niekto žiada dôkazy, mal by sám používať dôkazy, overené informácie, a nie domnienky a konšpiračný mainstream.
Myšlienky typu slovenský národ nemá silu vo svaloch, ale v mozgu, nemajú žiadnu oporu v realite, žiaden racionálny základ. Argumentačný balast. Hlúposti.
Pre mňa je toto škoda energie.
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:35
Tak nech sa páči, predlož jasné, konkrétne požiadavky tak ako to zhrnul E.Chmelár.
Ja nie som politik, nedokážem dať dokopy požiadavky tak aby mali formu a váhu, s ktorou sa dá niečo robiť.
A vykrikované heslá ma nezaujímajú.
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:37
rafaj je z sns. sns je pobocka smeru. vsetko co povie rafaj je len zachovanie statusu aby sa vyhol base. ako presne vravis odvedenie pozornosti
lak
lak | 17.3.2018 23:38
amen
neznámy
neznámy | 17.3.2018 23:43
chmelar je clovek co ma mimoriadny vhlad. mozno aj jediny v sr. neviem tak to neskumam. kedze nikto z ludi nevidi uplne tak aj on to dofarbuje svojimi sklonmi, nazormi, predsudkami. nebral by som ho za jezisa

nemam poziadavky, nemam jednoznacny ciel. mam ale nacrt. nie som pan aby som kladol poziadavky politikom. mam svoju cestu ktora je o vedomi a nie politike. vidim ze statu vladne mafia. to je fakt. dnes treba riesit toto, vymena figuriek nestaci. tak treba ist do ulic. co bude dalej ukaze ten cas ked sa veci pohnu, zachovam sa podla situacie v tom case
neznámy
lak
lak | 18.3.2018 00:50
-LOL-
milan08
milan08 » Gitus | 18.3.2018 07:14
tak,verit mozem aj nemusim!
neznámy
neznámy | 18.3.2018 09:38
A to ti nie je vôbec trapné, dávať sem takéto fotomontáže? -ROLL-
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw | 18.3.2018 10:59
„Doporučujem hlavne "slušným Slovákom", ktorí sú ešte schopní nadhľadu a kritického myslenia. Dúfam, že sa takí ešte nájdu....“

Dovolávaš sa kritického myslenia a nadhľadu, ale prednedávnom ti nerobilo problém dať tu link na zjavný a dokázateľný hoax. V niečom potom bude problém. U teba je to problém v samotnom základne vyhodnocovania relavantnosti informácií a zdrojov, kde ti absentuje kritické myslenie. Dožadovať sa následne kritického myslenia je v tomto prípade nezmyselné, pretože už len podstata je nekritická a od nej sa nabaluje len další balast...
neznámy
neznámy | 18.3.2018 11:13
Najväčšia mafia sídli na bratislavskom hrade
Stránka:
< 1 2 3 4 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...