mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

pismo

neznámy
neznámy | 6.9.2017 19:31
Rucne pisane ma svoje kuzlo a tiez vela napovie.v dnesnej dobe ho je vidiet zriedkakedy co je skoda.koho by bavilo napr.pisat listy a cakat na odpoved dva ci tri dni?(ma to i vyhody)
neznámy
neznámy | 6.9.2017 19:33
mě ano.... :)
neznámy
neznámy | 6.9.2017 19:57
a jak bys popsal své písmo?.... a jak bys svůj dopis začal? a komu bys ho chtěl napsat? Někomu slavnému nebo neznámému? nebo milostný?

co lidé říkají na Tvůj podpis a Tvé písmo..? :-)
neznámy
neznámy | 6.9.2017 20:05
Mňa. By to bavilo. S kaligrafickou sadou, ach....
neznámy
neznámy | 6.9.2017 20:15
Mam taky mix madzi pisanym a tlacenym velke slucky a niekde nespajam noo a ked sa pozriem dlhodobo su tam male odchylky.zacal by som otazkou(mimo standardu)co ta na svete najviac bavi?uz viav x ako dr.
neznámy
neznámy | 6.9.2017 20:16
Kedysi to bolo remeslo.
neznámy
neznámy | 6.9.2017 23:41
Kedysi... sme od chlapcov dostávali ručne písané listy. Aj básne.:)
Dnes... si napíšem ručne akurát tak lístok do obchodu. Jogurty, chlieb, banány, toaletny papier.
A grafológia, tá krásna disciplína, pomaly stráca zmysel.-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 7.9.2017 07:19
Když si vzpomenu, jak jsem se učila psát...

shrbená za stolem, znuděná a vystrašená, kdy přiletí další facka, kolikrát ti to mám říkat, podívej, jak to vypadá, kam čumíš, narovnej se...stačilo jednou a hezky, nikdo učenej z nebe nespadne, na strom právě přiletěly nádherně vybarvené sýkorky, musím se shrbit, abych je líp viděla...

po Chironu se mé písmo změnilo na úhledné tiskací, koukám, kam mě okna Duše vedou, opora v sobě vede mě rovně, padáme na Zem vědomi si všeho ve svém zapomnění, stoupáme ve svém prozření...

o čem že je diskuze - aha, písmo...

:)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 07:30
ak je niekto blízky vo väzení, tak forma komunikácie je v podobe listov aj v dnešnej dobe :)
milan08
milan08 | 7.9.2017 08:21
rad som pisal.
neznámy
neznámy | 7.9.2017 09:16
Môj syn, keď bol na strednej, mal kamarátku, s ktorou si písali a posielali listy.
Hoci komunikovali aj cez internet, písali si normálne listy posielané v obálkách cez poštu.
Možno to robí dosť ľudí, len to nevieme. A je to pekné. Je to rozdiel asi ako počúvať hudbu z vinylovej platne, alebo napálenú na USB.
neznámy
neznámy | 7.9.2017 10:57
Je to škoda.
Ke své hrůze jsem zjistila, že takřka "neumím psát". Moje písmo vypadá strašně. (Grafologie mě kdysi dávno bavila, bylo to zajímavé a i na první pohled se dalo z písma leccos vidělo - když se dívám na svoje současné písmo, zdá se mi, že jsem v úplném osobním rozkladu). - Zkusím si každý den chvíli psát rukou.
:)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 11:09
Ja som si kedysi dávno dala urobiť grafologický rozbor u jedného starého uznávaného grafológa. O pár rokov som spoznala astrológiu a veľmi ma zaujalo ako sa u mňa astrologický a grafologický rozbor zhodujú. :)
Adriana 72
Adriana 72 | 7.9.2017 11:58
:)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 12:12
:-) já mám psací písmo psací... i když písmeno Té.. píšu tiskací a pak to rozjedu do psacího... ale podle nálady. Celkem mne baví psát a rukopis mám takovej rozvolněnej, :-D ale to by musel posoudit grafolog.. a takový velký písmena... baví mne psát...

dělám zákruty a podpis mám takovej znak z mnoha smyček...

je to zábavné!
neznámy
neznámy | 7.9.2017 12:27
Píšu. Ale málokdo odpovídá... -NOSMILE-
nikav
nikav | 7.9.2017 13:06
Grafológia sa používa aj v kriminalistike.
nikav
nikav | 7.9.2017 13:24
Tiež rada píšem veľké písmená paličkovo, lebo tie rôzne zákruty a fajky ma nebaví vytáčať, keď chcem písať rýchlo. Pamätám sa, aký veľmi "kučeravý" a roztancovaný bol môj prvý podpis môjho nového priezviska pri sobáši. Začínalo na "V" a nemala som ho natrénovaný. Zistila som, že s paličkovým V mi ruka dostane správny "švung" a celé meno je potom úhľadnejšie. :)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 15:55
Naše mamka nám, tenkrát dětem, také dala dělat grafologický rozbor.
Opravdu to hodně korespondovalo s astrologickým rozborem.:)
I když každá cesta má svá specifika - grafologie umí to, co astro ne: je i o inteligenci, morálních kvalitách, aktuálních duševních poruchách, apod. Proto se používá i v kriminalistice, jak píše nikav...
neznámy
neznámy | 7.9.2017 22:09
-to nie.male veci/voda
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...