mesiac
Štvrtok, 18.4.2024
Meniny má Valér

Príroda a zmysly - 

AURA

neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:35
toto má prísť spontánne

mne všetko všetučko funguje "iba" spontánne, tak i aura ktorú vidím sposobom ako som napísala a vidím ju nie ako magnetické vlnenie okolo človeka ale celý ten človek je vtedy svetlo
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:36
Mě by zajímalo vyzařování kamenu Labradoritu. Odklání nežádoucí energie od aury člověka.
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:37
ďakujem za linky a zmienku k zvieratám, pozriem si to ďakujem veľmi pekne
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:40
Můj syn, když byl v pubertě, tak kolem mé hlavy viděl bílostříbrnou aureolu. Bylo to tak, že to viděl periferním viděním, když se na mě otočil, tak mu to zmizlo. O auře nevěděl jinak nic. Ale už se mu to pak nepodařilo. V pubertě se tyto schopnosti mohou objevit a zase hned zmizí. -SAD-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:41
u nás je jeden obchod s minerálmi, jak som ho objavila a do neho vstúpila tak som mala zvláštny nehmotný pocit, do toho obchodu som vošla preto že som hľadala darček pre blízku osobu a byť som žiaden minerál napokon nekúpila ja sama som bola obdarovaná

to čo píšeš o odkladaní nežiadúcej energie ma zaujalo ..............
toto je dobrý začiatok
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:45
toto čo popisuješ je v knižke o anjeloch zmienené!
nejde o auru ale o prítomnosť anjela

je tam napísané presne to jak vidí dieťa svetlo okolo svojej matky, aura totiž nemizne zato bytosť anjela sa pohybuje, objaví sa a zmizne
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:46
budem cvičiť :-D
neznámy
neznámy | 13.2.2016 08:00
Labradorit jsem si nedávno koupila přívěsek, tak uvidíme. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na auru. .Je to vysoce mystický a ochranný kámen.
Mě teď napadlo, jestli vnímáš nebo vidíš, cítíš, když někdo nemá čisté úmysly vůči Tobě, zákeřnost apod. a přitom je před Tebou herec.
neznámy
neznámy | 13.2.2016 08:10
ja nečisté úmysly nevnímam pretože sama v sebe nečistú energiu nemám tak nemá čo s čím zarezonovať, bytosť "zachytí" iba to čo je v nej samej

niekedy je tak, že čistí stiahnu nečistú energiu od iných a preto sa majú - čistiť! no a to by som chcela pomocť práve s tými minerálmi, že čistia rastliny je známe (bylinky)

Dnes si zájdem do toho obchodu a vyhľadám labradorit, že ako vyzerá a vezmem ho do ruky zavriem oči a budem ho vnímať, ďakujem Ti -FLOWER-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 10:23
Niektoré kamene vyžarujú zo seba presne to, čo potrebujeme. Zvyknem si kupovať prsteň s nejakým zaujímavým kameňom - mala som rubín a so zlatom spolu vyžarovali niečo veľmi pekné, ale ten už nenosím. Teraz ma celkom zaujal jantár taký žlto-zlatý odtieň, ten si tak občas pozriem, pôsobí povzbudivo. Mala som aj prívesky, ale v poslednom čase málo nosím retiazky s príveskom, tak niekde stoja.
neznámy
neznámy | 13.2.2016 10:31
Podľa mňa je to znovu ten halo efekt, o ktorom som písala.
Možno Putes má aj iné cvičenia a píše, že auru vidí bežne, no ja len občas, pretože to nepotrebujem vždy.:)
Skús sa opýtať Putes-FLOWER-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 11:00
Ochranné sú aj kamene čiernej farby - turmalín čierny, alebo aj čierny obsidián vločkovaný - ten som mala ako prívesok. Pôsobí proti tomu, keď nejaká udalosť alebo osoba spôsobuje šok, tak by mal pomáhať dostať sa z toho stavu.
neznámy
neznámy | 13.2.2016 11:09
ako prívesok

ja šperky nenosím
práve pre to posobenie energií na moje telo

nosiť čokoľvek na krku je že to má človek doslova - na krku
(nesloboda)

a ak to visí na dlhšej šnúrke (v oblasti srdca) nuž, niekedy možná aj dobre a niekedy nie, príde na to ...................

pozriem si tie kamienky žienky, dali ste mi inšpirácie na niekoľko dní dopredu ...
a možno si nejaký vezmem ku sebe, ale "len" ako relikviu do vrecka -FLOWER-
a použijem ho jak budem cítiť že ho použiť mám

-FLOWER--HEART-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 14:44
čauko, tak som bola v kamienkove ..................
najprv tam bolo zatvorené (obedná prestávka) tak som sa šla prejsť po centre a vnímala čo ma postretne i zašla som do dvoch obchodov, jeden bol s oblečením a druhý pet (chovprodukt) no a oblečenie ma nijak neoslovilo v pet ma oslovili malé masové guličky pre psov tak som ich vzala

jak som sa vrátila do kamienkova už bolo otvorené, pani na mňa (našťastie) nemala čas robila si čosikdesi svoje a vobec mi nevenovala pozornosť, boli sme tam samy dve

myslela som na to čo si mi napísala (vysoce mystický a ochranný kámen) a moj pohľad padol na poličku vzadu úplne v rohu miestnosti kam som nedovidela a keď som pristúpila bližšie hádaj, labradority -ZZZZ- (vobec som netušila ako vyzerajú)

tmavošedé s odleskami modrej farby mali rozne tvary, srdce ma nijak neoslovilo ani všelijaké iné tvary aj polovybrúsené tam boli a nič

jak som mala v mysli ešte miznúcu stopu po tvare tých masových guličiek tak som ho zrazu - uvidela! veľká guľa labradorit (skoro 70éčka tybrďo)

vzala som ju a objala do dlaní oboma rukami a zavrela som oči

napadlo mi "sila sugescie" a zamračila som sa

jak som zavrhla tú myšlienku tak sa mi začali potiť dlane .....................
neznámy
neznámy | 13.2.2016 14:52
keď som z domu odchádzala nechala som pustený počítač a na ňom navolené meditačné haluze od roznych autorov, nech sú psy pokým prídem kľudné

umyla som guľu z labradoritu pod tečúcou vodou aby som z neho spláchla energiu všetkých ostatných kameňov v obchode, úplne sa rozžiaril !

dnes v noci ho nabijem mesačným svitom a začnem s ním pracovať tak, že sa najprv sama očistím tou vedomou meditáciou (link) a uvidím čo sa udeje .....


-FLOWER-
lak
lak | 13.2.2016 15:50
:) mam prsten s labradoritom, asi zacnem znova nosit :D
neznámy
neznámy | 13.2.2016 16:35
Krásný je. -THUMBSUP-
neznámy
neznámy
neznámy | 15.2.2016 08:50
-FLOWER- si ťa našiel
neznámy
neznámy | 15.2.2016 10:07
ano našiel lebo jak som sa mu "otvorila" tak on ma oslovil, kameň nie je človek a takto presne to vo sfére energií funguje
-FLOWER-
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...