mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Príroda a zmysly - 

AURA

neznámy
neznámy | 10.2.2016 08:39
niektorí ste si možno všimli, že mám sen vidieť lajf polárnu žiaru tento úkaz sa volá medzinárodne "aurora" (bola po nej pomenovaná aj legendárna ruská loď)

môj záujem o tento úkaz nie je "náhodný"; vieme že deti cca do 3-4 rokov sú schopné vidieť ľudskú auru voľným okom pretože sa nestihli rozumom odstrihnúť od astrálnych energií no a niektorým jedincom sa v dospelosti táto schopnosť za určitých podmienok môže obnoviť

pri stretnutiach ľudí sa aura medzi ľuďmi vzájomne na okamih vymení pričom trvalejšie zmeny nastávajú v partnerských vzťahov kde sú farebné zmeny oboch v páre priam znateľné

Čo konkr zaujíma mmt mňa je - aura rastlín a minerálov.

je tu niekto s info ? pls.
-FLOWER-
Vďaka.
neznámy
neznámy | 11.2.2016 00:34
nuž ja auru nevidím,,spomínam si,,že ako dieťa som videla v kvietkoch a skalách maličké nádherné bytosti,,rodičia mi patrične vysvetlili,že mi šibe,,teraz však viem,že niektorí ľudia auru vidia,,údajne sa dá tomu aj naučiť-SHAME-
neznámy
neznámy | 11.2.2016 10:02
http://www.casopiskvalitnizivot.cz/content/pristroj-z-nasa-na-mereni-aury-v-akci-video-s-milanem-gelnarem

http://www.astrosfera.cz/foceni-aury-a-mereni-caker/


Ještě v dnešní době si hodně llidí včetně lékařů myslí že aura a čakry je nesmysl.
Přístroj již existuje docela dlouho.



....no a další z nesmyslů se stává realitou.
neznámy
neznámy | 11.2.2016 10:04
Byla jedna dívka, která viděla auru běžně od narození a také diagnostikovala postižení orgánů. Smáli se ji vrstevníci, že není normální a ona v té obavě své schopnosti ztratila. Rodiče by dětem také neměli nic vymlouvat, protože škoda schopností, které se následkem toho, že to považují za bludy, nemoc apod., ztratí. -NOSMILE-
Putes
Putes | 11.2.2016 10:12
Já auru vidím, dokonce barevně, ale nenaskakuje mi to automaticky, musím se na to soustředit. Není vůbec žádný problém se to naučit. Pro začátek stačí si někoho postavit 3-4 kroky před sebe tak, aby vzadu bylo bílé pozadí a rozostřit zrak. Za chvíli to naskočí samo. Vysvětlila jsem to dceři a té to šlo okamžitě.-FLOWER-
neznámy
neznámy » Putes | 11.2.2016 12:59
:) vidno to tak...ja tak ale vidím len jednofarebnú, dakto má okolo seba modrú, iný zelenkavú, niekto bielu...lenže v tom by mali byť vidieť aj iné farby, to sa mi zatiaľ nedarí
neznámy
neznámy | 11.2.2016 15:23
Aura je podľa mojej skúsenosti živý, pulzujúci útvar, vôbec nie jednoliaty. Vôbec nie je jednoduché vidieť jednotlivé farby, i keď je pravda, že naučiť sa to dá. Majstri vraj dokážu vidieť až 10 obalov a v každom z nich 2-14 farieb.

Je veľmi jednoduchý cvik, ako sa naučiť skutočne vidieť auru. Stačí si ľahnúť na chrbát a natiahnuť pred seba ruky smerom do stropu s roztiahnutými prstami 50-60 cm od očí a prsty smerujú ku sebe. Potom sa snažiť pozerať za prsty voči bielemu (to je najlepšia farba) stropu a zároveň prstami jemne pohybovať.
Ak človek vidí auru, v prvom rade uvidí obrazec, ktorý vôbec nebude farebný, ale bude vyzerať úplne ako pavučina - keď bude hýbať prstami, okolo končekov sa to bude naťahovať a meniť - občas zmizne, občas sa zasa objaví. Po čase sa môžu začať objavovať farby.
Ak si presne opísala čo vidíš, s veľkou pravdepodobnosťou je to len halo efekt, ktorého farba závisí od intenzity okolitého osvetlenia skúmanej osoby, či predmetu. Prepáč, no i ja som sa to učila a tiež som najskôr mala podobné očné klamy. Vtedy treba na chvíľu prestať, pozerať sa inde a skúšať znovu.
neznámy
neznámy | 11.2.2016 15:46
Jj,souhlas....většina lidí vidí tzv.komplemetární barvy,to opravdu není složitý se naučit-YES-
neznámy
neznámy | 11.2.2016 15:54
A ty vidíš moja?:) Podeľ sa!

Ja som naväčšiu videla okolo mladého chalana - hádam 2 metre dookola neho - fialovú a v nej prúdili také veľké víry bieleho svetla .. normálne som myslela, že mám halucinácie:D
Putes
Putes | 11.2.2016 16:32
Jo, přesně tak to je a tak to funguje-FLOWER-
neznámy
neznámy | 11.2.2016 20:09
............. k aure rastlín a minerálov volačo ?



ludskú auru vidím vtedy keď proťajšok vela a dlho kecá a už ani nevnímam čo bo sú to samé bludy a únavou z nadbytku mentálne prázdnych podnetov mozog "prepne" do takého divného módu že nevnímam slová iba čumím jak tela a je to hra sa na to nijak nesústreďujem aby som to vyvolala naopak jak to vidieť chcem tak to nefunguje, zato by som rada vedela niečo k rastlinám a minerálom lebo tie netárajú
neznámy
neznámy | 11.2.2016 21:17
-LOL-

Skus ist na to tvojou metodou, cez srdce, tam uvidis vsetko co kces vediet, vsetko info su tam. Nevjem preco sa:) pytas ked to vies
Tie ponosky strikovane su super.
lak
lak | 11.2.2016 23:13
to je krasne :)-FLOWER- este aj ti skriatkovia su ozajstni.. :D ako, prosim, tie bytosti vyzerali? :)

ja som skusala a aj sa podarilo :D ale to chce vypnut mozog, pohlad upretmy "doblba".. a trening dookola :D
lak
lak » Putes | 11.2.2016 23:13
presne tak som to robila tiez :D
lak
lak | 11.2.2016 23:15
-THUMBSUP--BOW-
neznámy
neznámy » lak | 12.2.2016 00:25
ako malé krásne zdrobnelinky,,,,,vykladali mi,že oni vlastne zásobujú kvietky ,,,,,mysleli ,že asi životom,,,,,teraz rozmýšľam,že to musela byť energia,,,,lenže doma mi naši parádne naložili na prdel,,vtedy som rodičov presviedčala,,že viem aj lietať,,mali to so mnou ťažké a mamka nevychádza so mnou dobre do teraz-CRY-
lak
lak | 12.2.2016 03:11
to je mi luto :( zelam ti vela sily -HEART-
neznámy
neznámy | 12.2.2016 06:35
neznámy
neznámy | 12.2.2016 06:50
většina lidí vidí tzv.komplemetární barvy,to opravdu není složitý se naučit
-LOL-
neznámy
neznámy » lak | 12.2.2016 07:10
presne tak som to robila tiez
https://www.youtube.com/watch?v=NxGrzR82Jjk

-BIGEYE-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...