mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Príroda a zmysly - 

AURA

Putes
Putes | 12.2.2016 10:59
To bylo moc hezký, díky-FLOWER-
neznámy
neznámy | 12.2.2016 11:07
včera som to skúšala, medzi prstami som akokeby naťahovala žuvažku, ostávali za pohybom prstov farebné šmuhy, aj okolo prstov, rúk to bolo do šírky pár centimetrov, ale stále vidím len tú farbu modrú fosforeskujúcu, až svietiacu. Možno sú tam záblesky farieb ako na olejovej škvrne, ale nie som si istá :-D, to som už možno tlačila silou vôle :-D
neznámy
neznámy | 12.2.2016 13:08
Něco vidím,ale nějak jsem to přestala časem vnímat,nemám ambice to zdokonalovat tak,aby to bylo prakticky využitelný.

Ale u rostlin a zvířat jsem to zkoušela a nevidím nic...
neznámy
neznámy | 12.2.2016 13:09
Co je k smíchu? -ROLL-
neznámy
neznámy » Putes | 12.2.2016 14:57
jj kubko je pokladík)))

a tu jeden hepy tanečník dens dens ))))
https://www.youtube.com/watch?v=5sSb1qF7m3w
-PUH-

tu máš ešte jedného)))))
https://www.youtube.com/watch?v=cNAAZ5Nt6pk
neznámy
neznámy | 12.2.2016 15:03
no čo asi))))))
no šak keď to neni také zložité ta tie merače aury to marketynkoví ťach! -LOL-
neznámy
neznámy | 12.2.2016 15:15
u rostlin a minerálov ma to práve zaujíma!!
energetické vlastnosti a sposob nakladania s touto energiou v pomoci ľuďom
Putes
Putes | 12.2.2016 16:12
Díky, je prostě boží....-LOL-
lak
lak | 12.2.2016 18:10
tak to robis ty?
neznámy
neznámy » lak | 12.2.2016 18:24
chcela som ťa Kubkom potešiť, asi sa to nepodarilo mrzí ma to
neznámy
neznámy | 12.2.2016 19:34
Není složité vidět "auru barev"...o komplementárních barvách jsem psala.
Dej si proti bílé zdi knížku s modrým obalem,rozostři zrak a uvidíš okolo modré žlutou.Okolo zelené zas červenou.
Tohle je jednoduchý.
Nic o měřičích aury jsem nepsala.
Ale jestli tě to zajímá....
neznámy
neznámy | 12.2.2016 19:35
Aura na fotografiích
Většina z vás určitě namítne "vždyť ale existují fotografie, na kterých je aura zachycena. Dokonce jsem si jednu nechal za nehorázné peníze udělat!" Jak je to možné? Fotografie aury ve skutečnosti nezobrazují skutečný obraz aury. Prostě auru stroje neumějí zachytit. Na filmovém materiálu je pouze iluze aury. Jak vzniká?
Na těle se umístí senzory, které se přímo dotýkají kůže. Tyto senzory měří elektrický odpor kůže, jehož výsledky jsou závislé na slanosti pokožky a vůbec celkovém stavu svalstva, takže tato hodnota není stálá. Svoji roli může sehrát mnoho jevů: diety, zdraví, teplota, sladkosti, emoce, aktivita atd. Tyto záznamy jdou přímo do elektronického zařízení, připojeného ke kameře (malá černá krabička) a jím interpretovány. Toto zařízení poté generuje soubor elektrických signálů, závisející na svém programu.
Tento soubor putuje do speciálně upravené kamery. Optické zařízení uvnitř kamery vytvoří speciální vzor barevných signálů, které jsou přeneseny na film, na kterém je samozřejmě zachycena i fotografie. Tak je vytvořena téměř dokonalá iluze aury, obklopující pozorovaný objekt - v závislosti na vzorci, generovaného prvotním měřením odporu.
Vzhledem ke způsobu, jakým jsou tyto fotoaparáty sestrojeny, jen vzácně (vlastně skoro nikdy) nelze získat dva stejné obrázky. To je způsobeno obrovským množstvím možných signálů, generovaných dvěma třeba jen velmi málo odlišnými měřeními. Jen velmi vzácně se může stát, že obdržíme dvě identické množiny vstupních dat od jedné osoby, tedy vytvořit dvě stejné fotografie aury stejný den.
Fotografie aury je vlastně spojení myšlenky samotného fotoaparátu a výzkumu, založeném na pozorování jasnovidců. Výsledkem je spektrum barev, jež představuje jak by asi aura měla vypadat podle názorů těch, kdo tento systém vyvinuli. Tvůrci přiřazují jednotlivé barvy k příslušným parametrem odporu kůže. (Ještě populárnější než tento způsob je tzv. Kirlianova fotografie, která pracuje na velmi podobném principu, pouze bez oné černé krabičky, a to jako měření statické elektřiny na povrchu kůže - nevýhodou této "poctivější" metody je její monochromatičnost, která naznačuje, že to nejspíš nebude to pravé.)

zdroj:http://zivotni-energie.cz/svetlo-a-aura-jak-videt-auru.html#id02
neznámy
neznámy | 12.2.2016 19:36
Auru a čakry nalezneme také u vyšších živočichů.
U těch, kteří dobře rozvinuli astrální tělo (mají pociťování, vnímání blízké světu představ, zdají se jim sny). Každopádně čakry kočky nebo psa jsou na velmi nízkém stupni rozvinutí.

zdroj:http://www.luknapi.cz/clovek_v_barve.html
neznámy
neznámy | 12.2.2016 20:20
No dobre, že si to tu dala defčico :) a ak ťa budú biť, tak ťa budem brániť zo všetkých síl -LOL-
Tak sme ľudia všelijakí - predstav si, koľko poloprávd a výmyslov sa popíše v rôznych knihách, pohovorí na prednáškach, poukazujú sa prístroje ... a zázraky sú na svete.

Ak by mal niekto záujem prečítať o aure, čakrách a liečení - existuje kniha Ruce světla a je autorka Barbara Ann Brennan. Táto kniha je určená na vzdelávanie pre liečiteľov, ktorí liečia aktívne a laikom sa číta ťažko. Na začiatku píše o svojom detstve, všetko, čo dokázala vidieť a cítiť ako dieťa. No a sú tam veľmi zaujímavé kapitoly, kde vysvetľuje realitu, kónus vnímania, možnosti samoliečenia, samodiagnostiky a tak .. svetelná bytosť - skutočný liečiteľ, Heyoan, pomocou ktorého autorka sama lieči.
Autorka je liečiteľka výnimočných kvalít, vyštudovala fyziku a dlhé roky pracovala pre NASA.
neznámy
neznámy | 12.2.2016 20:30
No, len ešte skúšaj ďalej :)
Vieš, ako som auru prvýkrát uvidela ja? Učila som sa presne podľa toho postupu, ktorý som ti napísala - ale iba tak, pre zábavu a vôbec sa mi nedarilo, tak po pár dňoch som prestala.
Dáky čas nato som robila poriadky v listinách a niektoré som išla zahodiť do koša. Naraz, ako som pustila papiere, tak som si všimla, že z ruky mi visí pavučina - a pomyslela som si, že kde sa nabrala a pokúšala som sa ju stiahnuť druhou rukou, no nešlo to. Tak reku, idem si umyť ruky, naraz pozerám - pavučina pripomínala skôr mydlovú bublinu - vtedy mi docvaklo a nenormálne som sa na tom zabávala - nevedela som z rúk striasť vlastnú auru :D:D
neznámy
neznámy | 12.2.2016 21:29
Skúšala som si pozorovať ruky a videla som, keď som pohybovala rukami také biele tlmenejšie svetlo okolo prstov, hlavne keď som pohybovala rukami tak ukazovák, prostredník, prsteník ťahali také svetlé čiary. Môže to tak byť?
lak
lak | 12.2.2016 22:24
:)
neznámy
neznámy » lak | 12.2.2016 23:58
srdečne ďakujem,,,,zvládam to,,,,možno mi náš ťažký vzťah vysvetlí aj astrológia,,len žiaľ mama nevie čas svojho narodenia,,abysom mohla zistiť,,že kde to viazne:)
neznámy
neznámy | 13.2.2016 00:01
no keď vidíš auru ľudí,,,,kebysi sa teda pokúsila vidieť bytosti v rastlinách a mineráloch tak ako ja ked som bola malá,,,,možno by saTi zadarilo-BLUSH-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:31
dík za tip na knihu
-FLOWER-
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...