mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Cesty tela i ducha - 

sen

neznámy
neznámy | 22.2.2017 17:48
sleduje za oknom ako chlapi ďašieho mlátia, trhajú, nakoniec ho roztrhali....
niečo škrtí, je to mačka, pozrie sa znovu, je to žena, zaškrtil ju...

ide zrejme o archetypový sen, mačka je vraj častý symbol mužskej animy, snívajúci bol muž, napadá Vás niečo k tomu? pocitovo to bol sen nie príjemný, skôr ľahostajný..
neznámy
neznámy | 22.2.2017 17:52
mačka je pojivko s vesmírom
neznámy
neznámy | 22.2.2017 18:49
Mačka je ženský symbol, niekedy aj s démonickým rozmerom. V závislosti od kontextu- podľa toho, či je pozitívny alebo negatívny- môže odkazovať na silu snívajúceho alebo na negatívne prvky osobnosti. U muža môže mačka symbolizovať ženu, ku ktorej má erotický vzťah.

Takáto synchronicita: Včera sme boli na výlete v malebnom rakúskom horskom pútnickom mestečku. Pršalo, ale bolo veľmi príjemne, nenútene, tak to máme
radi.

Poobede sa vyprázdnené mestečko začalo zapĺňať turistami, odrazu za mnou začal kričať ženský hlas po slovensky: M..., roztrhnem ťa! To mi robíš naschvál!?

Neskôr, pri výjazde z mesta, pri ceste odstavené auto, pri aute nastúpení dvaja dospelí, z toho jedna vreštiaca žena a jeden M. so zvesenými ramenami.

No, možno sa mu o dvadsať-tridsať rokov tiež prisnije, ako škrtí mačku.-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 22.2.2017 18:59
animus anima je dobrý film dánske dievča že ako to niekedy vedie až k smrti
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:00
dik, pozriem si:)
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:01
je to umelecké prostredie dielo náhody zvráti realitu
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:05
toto https://www.youtube.com/watch?v=aoSjou4q90A
postavu transgender zahral ten istý herec čo hral Hawking v teória všetkého, je to velmi bohatý vzdelaný muž zaujímavý príbeh
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:18
Na ten film sa chystám, príbeh bol v realite vraj ešte zaujímavejší v porovnaní s tým, ako ho uchopil film. Dobrí herci, mne sa veľmi páči aj Alicia Vikander, je to krásna žena.
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:27
Určitě se na to holky podívejte, já na tom byla v kině, když to byla novinka a velmi mne to zaujalo, takže jsem si pak doma o tom jejich životním příběhu našla další informace - a pak i radixy těch dvou, zajímalo mne to, která "světice" s ním tohle vše vydržela..... - ona byla Ryba s Venuší ve Vodnáři (nic překvapivé), on Kozoroh....a ve skutečnosti to prý nebylo tak idylické, nicméně spolu vydrželi dlouho...:)
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:30
realita je vždy zaujímavejšia jak príbeh

okay, kto je Alicia Vikander
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:33
tá, čo hrala tú druhú hlavnú postavu
http://www.csfd.cz/tvurce/66230-alicia-vikander/
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:34
kozoroh uveril snu šiel snom realitu dal sa preoperovať na ženu komplikácie zomrel
umelkyňa toho celého bola svedkom, milovala ho

tá baletná scéna so šatami, ten obraz jak ucítil inakosť čo mu zmenilo existenciu
ten film je krásny v poslaní: čomu uveríme je našim osudom
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:35
holt, s kozorohama je to těžký;);)
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:36
švédsko, zaujímavé ... mám tam letenku na máj
ďakujem -FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:38
nj., rohy jsou rohy.... -LOL- -PUH-..ty to musíš vědět, že?.... holka rohatá....-LOL-
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:39
celý ten film je emocionálně nabitý....člověk jim to vše musí věřit.... :)
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:43
mám transgender kamaráta, už som tu o tom písala venovala som mu pesničku jak ma bol navštíviť, s transgender som sa stretla v rosendal v bare pri jednej z návštev ivana, ich svet je zaujímavý autenticitou toho čo my nazývame anima animus
neznámy
neznámy | 22.2.2017 19:44
si vľúdny človek renata, chcela som ti to povedať kludne aj verejne, ďakujem -FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.2.2017 20:26
to je trefné, odkiaľ to máš? :)
neznámy
neznámy | 22.2.2017 20:32
-BLUSH- chápem že archetyp animy sa do reality prenáša aj v podobe existujúcich osôb ale zamieňanie si archetypov s reálnymi osobami nem dobrý nápad, a nepíšem to len preto, že v tomto prípade som potencionálna škrtená mačka ja :D
a čo tá bitka za oknom, povedal, že to nezúčastnene pozoroval a skončilo to tak, že pár chlapov roztrhalo toho jednoho
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...