mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Cesty tela i ducha - 

sen

neznámy
neznámy | 22.2.2017 21:25
ber to ako impresiu, asociáciu na sen z druhej ruky, prerozprávaný inou osobou....

hlavná robota s výkladom je na snívajúcom. iba on môže nájsť odpoveď na to, prečo škrtí mačkoženu, zatiaľčo sa iní chlapi ruvú vonku za oknom. aj na to, kto je mačkožena, kto je roztrhaný chlap

mám pomerne čerstvú skúsenosť, vnucovali mi dosť nástojčivo výklad môjho sna, ja si myslím, že význam bol úplne opačný...
neznámy
neznámy | 23.2.2017 09:38
Nemůžu si pomoc, ale kočka je tak čistokrevně ženské zvíře, že nebyl-li zvířetem alespoň kocour, vnímám to jako sen o nějaké ženě. Byť se zdál muži. Ale není to můj sen...
Kočka jako symbol sexuální energie. Přeměna zvířete v člověka, ženu - tomu rozumím jako symbolu přeměny od pudového k citové. Změna vlastního postoje?
Když se dva perou... To je otevřený projev nepřátelství, pomluv, závisti. Snící se neúčastnil. Přijde mi to jako výzva snícímu. Bude muset reagovat, postavit se za to, co má rád.
Ale opravdu to není můj sen, těžko odfiltrovat subjektivitu.
neznámy
neznámy | 23.2.2017 09:44
Mňa zaujalo to okno. Okno a pozeranie cez okno v sne sa vysvetľuje ako snaha urobiť si objektívny náhľad na niečo. Možno by som povedala, že tí muži sú súčasťou snívajúceho, jeho vlastného ja. Vidí, že niečo v ňom je násilne napádané a ničené, ale iba to ľahostajne pozoruje ako dej. Možno v dennom vedomí o tom vie, ale už sa odosobnil.
K mačke myslím nie je ani čo dodať, vnímam to ako Kadisthu, výsostne ženské zviera spojené so sexualitou. Prečo snívajúci "vraždí" a všetky ďalšie okolnosti rozozná iba on.
neznámy
neznámy | 23.2.2017 09:50
Áno, z bezpečnej pozície za oknom, pôsobí to ako vytesnenie mužskej aktívnej energie mimo seba a v zápätí zabitie ženskej citovej, vzdanie sa, taká malá samovravžda.
neznámy
neznámy | 23.2.2017 09:52
:)
neznámy
neznámy | 23.2.2017 09:52
já bych to taky tak nějak viděla...:)
neznámy
neznámy | 23.2.2017 12:41
chlapi sa biju a on uskrti mackozenu, nuz zaujimal by ma jeho vztah k zenam a k zenskej stranke sameho seba
neznámy
neznámy | 24.2.2017 06:54
Ďakujem všetkým za podnety :)
neznámy
neznámy | 14.6.2018 08:08
Mne sa dnes snívalo o bielom prachu na nábytku bolo ho veľa až som bola zúfala ako ho poupratujem , potom sa dnu dobíjal zlodej ale odplašila som ho a ešte sa v hlbokom čistom bazéne kúpali dve deti... Kto vie čo mi ten sen chce povedať ? :) vopred Ďakujem
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...