mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Astrológia a horoskopy - 

Partnerské horoskopy 2: problematické aspekty

neznámy
neznámy | 14.9.2017 14:09
Podle mně rozhoduje jen připravenost na věci zapracovat. Zralost.
Někdy se v astrologii užívá pojem karmický status. Karmická síla "hýbat se vpřed". Dá se i spočítat. Myšleno v psychologickém významu od komplexů do nových obzor. Ty bývají zpravidla nepopsaný list. Tudíž obyčejně člověk řeší strach. Z neznáma, z prázdnoty..
neznámy
neznámy | 14.9.2017 14:43
Chtěla jsem být líná :D -SHAME-
Děkuji. Během dne se mi vybavily např. i amazonky... :)
neznámy
neznámy | 14.9.2017 14:50
Ono asi záleží, jak je pojem "Kristus" chápán.
Osobně jej vnímám všude, ačkoli v textech vídávám nejčastěji napojení na Slunce a Neptun. -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 14.9.2017 16:47
Mohl by být i chápán jako nadčlověk, bytost stojící nad zvířetníkem.
Pokud završil svoji pozemskou pouť tak jak se udává nanebevstoupením.
neznámy
neznámy | 14.9.2017 21:51
Stojící nad zvířetníkem :-) Přesné. Zvíře nechat zemi a ducha pozvednout. Otázka zní, kam pozvednout. Do té doby... pořád jen zvířátka v klecích. Akorát občas přeskakujeme do jiných chlívků a stájí. Těším se na den, kdy moje kobyla zjistí, že není v ohradníku. :D
Ale to už, možná, nebude mít smysl se sem vracet.

Jak chápeš nanebevstoupení?
neznámy
neznámy | 14.9.2017 22:21
můžete si tam dosadit někoho jiného

část výběru je od Martiny Lukáškové
část moje pozorování
neznámy
neznámy | 14.9.2017 22:26
Mars (jeho) na MC kvadrát Pluto v sedmičce (moje) jsem měla se svým ex a byli jsme spolu přes třicet let. A žádné výraznější excesy (hádky, boje) u nás neprobíhaly.
Naopak - myslím si, že jsem jej výrazně podporovala v jeho kariéře (asi i na úkor sebe samé), jeho úspěchy jsem považovala i za své.

A plutonickou synastrii jsme teda měli - celkem 6 x provázané Pluto , 3 x jeho Pluto na moje planety a 3 x moje Pluto na jeho....-LOL-...karma karmitchka....:)..je to pryč...-BOW-
neznámy
neznámy | 14.9.2017 22:44
Pardon já přehlédl autora. Viděl jsem že ten příspěvek sem vložila boen a divil jsem se že je v češtině. Nějaký oční klam. Koukám samé konjunkce, slunce-pluto, pluto-slunce, merkur-jupiter, chiron-chiron. Tak to se mi ještě nestalo. :-)
Ostatně křesťanství je asi nejvýbojnější náboženství světa tak proč né ježíš jako mars. Otázka je zda by on s tím souhlasil.
neznámy
neznámy | 14.9.2017 23:04
v jedné promluvě říká, že přinesl meč mezi lidi, kterým je bude oddělovat na ty, kteří jdou s ním a ty, kteří zůstávají ve starém
neznámy
neznámy | 14.9.2017 23:12
ano v tomhle významu byl samozřejmě silně militantní
nejspíše byl extrémní i v jiných ohledech
možná to byl takový duchovní pankáč
neznámy
neznámy | 14.9.2017 23:22
..houby....uranista to byl....:)
neznámy
neznámy | 14.9.2017 23:36
ten by se tak dlouho nepostil -NOOO-
to dělaj jen saturňáci -ROLL-
neznámy
neznámy | 15.9.2017 00:24
-LOL-..nj.....však jeho "narozeniny" se slaví 24.prosince :D..v sezoně Kozorohů ...-LOL-
neznámy
neznámy | 15.9.2017 07:26
řekl, že nepřišel Zákon zrušit, ale naplnit a ten kdo by změnil jen jediné písmenko v Zákoně bude mít průšvih

šlo o zdůraznění ducha neporušeného textu Zákona ne o jeho doslovné znění
neznámy
neznámy | 15.9.2017 21:57
Co je to ten "Zákon"?
neznámy
neznámy | 15.9.2017 22:06
jaký Zákon? .......ten Starý? ...:)

myslím, že v souladu se symbolem křesťanství (ryby) mohl být Neptunovec, idealista, utopista a tak trochu "mimo"....

.
.
.
.

Kam jsme se to dostali od problematických aspektů v partnerských horoskopech ? :D
neznámy
neznámy | 15.9.2017 22:14
všechny spásné ideologie jsou neptunské

ale není to tak od věci, kam jsme se dostali, učení JK je spojeno s charitou základní devizou je miluj bližního svého jako sebe sama

jde o takové překonávání problematických aspektů v synastrii
neznámy
neznámy | 15.9.2017 22:37
V neptunském věku mohou být spásné neptunské ideologie.
Ve vodnářském věku mohou být spásné vodnářské ideologie.
Rozdíl bude asi i zda se nacházíme v okcidentu či orientu.
Kromě toho ještě žádná ideologie ani zákon nikoho nespasila.
Ale spása nejspíše asi opravdu souvisí s překonáváním problematických aspektů v synastrii. I v nativu. Což bude vysoce individuální záležitost.
Těžko aplikovat křesťanský model na vše.
neznámy
neznámy | 15.9.2017 23:08
jj
Co neumím řešit, anžto je to asi neřešitelné, když někdo ukázkově "jede" problematický aspekt, ať v synastrii, tak v tranzitech a direkcích a tyhle prů ery se manifestují v bytí, a pořád je hůř a pořád se jede dál. Myslím, že pojem "spása" by mohl pak být považován za nadávku.:D
neznámy
neznámy | 16.9.2017 15:06
"Pardon já přehlédl autora. Viděl jsem že ten příspěvek sem vložila boen a divil jsem se že je v češtině. Nějaký oční klam. Koukám samé konjunkce, slunce-pluto..." (Bosch)

A kdybych to psala já a né dr. F., byl by to jiný text? Jiný význam?;)-PUH-
Stránka:
< 3 4 5 6 7 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...