mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent

neznámy
neznámy | 17.3.2017 16:49
k početí dochází řádově v hodinách až desítkách hodin po ejakulaci, za tu dobu se ascendent času styku mnohokrát změní
martinbd
martinbd | 17.3.2017 17:14
Mali by sme sa v prvom rade zamyslieť nad tým, čo tým asi autor myslel. Vyjdime z toho, v ktorom storočí žil, žil v 2. storočí. Čo asi mohol myslieť pod počatím? Myslel tým okamih, kedy sa spermia spojila s vajíčkom? No neviem či v tom čase mali také znalosti ľudského tela. Zdá sa že tým myslel čas milovania. Takže si myslím, že by bolo na mieste preskúmať, to v tomto duchu, čo overiteľné je. Je ale potrebné mať dostatočnú štatistickú vzorku, takže minimálne 1000 prípadov.
neznámy
neznámy » martinbd | 17.3.2017 17:23
Má-li být mezi oběma údaji, početím a narozením nějaký definovatelný vztah, asi jinak než uvádíš, to nelze brát. Mně aspoň nic jiného nenapadá.
I doktoři mě tak "naplánovali, podle máminého údaje.;)
neznámy
neznámy » martinbd | 17.3.2017 18:41
Tiež mi to napadlo, že splodenie dieťaťa v inej ako fyzickej rovine je vyvrcholenie spojenia jeho rodičov. :)
Dieťa vlastne podľa toho, čo som počula prvé týždne po oplodnení nie je spojené so zárodkom, ale duša sa nachádza blízko pri matke.
Každopádne je to krajšia predstava ako to, že k oplodneniu dochádza aj desiatky hodín po oplodnení. Ten výskum. Neviem, či by sa niekto na také čosi dal.
Po milovaní okamžite vyskočiť a bežať k PC sledovať ascendent. No asi nie. :D
martinbd
martinbd | 17.3.2017 18:51
mne sa tá predstava celkom páči :).
neznámy
neznámy » martinbd | 17.3.2017 18:56
Chlap, no.-PUH-
neznámy
neznámy | 19.3.2017 12:42
Milá Diké.
V Astrologii ešte som veľmi ,,nováčik-prváčik,, ale rada sa učím od múdrejších. Dakujem za pomoc a vysvetlenie. Pekný víkend prajem !
:) -FLOWER- -BYE-
neznámy
neznámy » fiohattu | 19.3.2017 20:16
Nesedi ani zivel..Ale chci se zeptat,asi pitome..:DK cemu to je vedet,kdy jsem byla a pri kterejch aspektech pocata?Souvisi to se zdravim..-ROLL-
fiohattu
fiohattu | 21.3.2017 11:55
Chcela by som sa spýtať, ma zaujalo... Ty píšeš, že ascendent je obal a slnko to čo je dnu. Niekde som čítala, že fľaša je slnko - obal a to čo je dnu je ascendent, tak ma to prekvapilo.

Ako je to správne ? :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 22.3.2017 00:10
Ascendent je to, ako vyzeras...cize obal.:)...tak je to spravne...
fiohattu
fiohattu | 22.3.2017 11:38
aha... ďakujem -FLOWER-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...