mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent

fiohattu
fiohattu | 15.3.2017 10:58
Zdravím Vás, čítala som vyjadrenie jednej pani astrologičky, že dieťa má ascendent taký v akom znamení je narodená jeho matka... Ako je to u Vás? :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 11:01
to je naivní tvrzení
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 11:16
Podobne teorie su rozne. Ale ja mam ascendent v Baranovi a obaja moji rodicia boli Byci. Takze u mna nie
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 11:19
To by bolo strašne jednoduché. :)
Slnko mojej mamy je pri mojom IC, otcovo slnko pri ascendente. Ale takáto zhoda s osami je skôr zriedkavá.
Moji synovia majú ascendenty vo váhach a v býkovi. Vo váhach ja nemám vôbec nič a v býkovi venušu.
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 11:26
Mne to tiež nesedí :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 12:11
Jsem Vodnářka s asc. v Kozorohu, syn je Beran a má rovněž asc. v Kozorohu.
Moje matka je Lvice s asc. v Blížencích, její matka (moje babička) byla rovněž Lvice (asc. nevíme), takže jak je vidět jenom na těch pár příkladech, tohle vždycky nesedí....:D
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 12:22
Moja mama panna ja ascendent blizenec, syn asc. strelec ja slnko strelec ,dcera asc. kozorozec znamenie ryba takze sedi mi to iba so synom -PUH-
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 12:26
U mě souhlasí, sestry Asc odpovídá slun. znamení otce.
adelaida
adelaida » fiohattu | 15.3.2017 13:40
Tak to nesedí. U mě spíš descendent. Já mám slunce ve vahách a obě moje dcery mají asc na rozhraní rak/lev. Jedna na posledním st. raka a druhá na prvním st. lva. Nejsou dvojčata, je mezi čtyři roky věkový rozdíl.
Obě mají IC ve vahách a moje slunce spadá do jejich čtvrtého domu a s oběma mám převrácené osy asc/dsc
lak
lak » fiohattu | 15.3.2017 15:43
bullshit.. zaplatpanboh -ROFL-

Ascendent v Rybách

Identita člověka s Ascendentem v Rybách je zároveň součástí většího celku. Může být obětí, která se snaží různými cestami uniknout z nepříznivé skutečnosti. Může to být umělecká duše, která čerpá z bohaté fantazie a tvořivě se vyjadřuje. Nebo je to spasitel, který věnuje svůj život službě ostatním a snaží se mírnit jejich utrpení.

Snaha obětovat se může vést až k zneužívání druhými lidmi. Úkolem člověka s Ascendentem v Rybách je naučit se rozlišovat, racionálně usuzovat a předem si vymezovat své hranice.

Pokud máte Ascendent v Rybách, možná raději necháte partnery, aby se starali o praktické záležitosti a sami žijete duchovním životem. Pak se nedivte, že vás má partner za nespolehlivé a odevzdané.

Možná jste natolik idealisticky zaměřeni, že sami partnera odmítáte, protože nesplňuje vaše nároky. Nebo žijete tím, že druhé zachraňujete nebo jim sloužíte.

Partner se vám může zdát kritický a skeptický. Buďte druhému vděční za to, že vám poskytuje praktickou pomoc a oceňte jeho snahu vnést systém do vašeho chaosu.

Spořádaný a přesně ohraničený vztah je pro vás to nejlepší, přestože se můžete cítit ohroženi na své svobodě. Pomůže vám nalézt bezpečné hranice.
neznámy
neznámy | 15.3.2017 16:07
Pokud se matka při porodu znovuzrodila pak ano.
Jako když si změníte příjmení. Okamžik porodu matku a její dítě spojuje magneticky téměř dokonale shodnými konstelacemi. Není to zvláštní fenomén? Kde je otec?
neznámy
neznámy » fiohattu | 15.3.2017 16:46
môj otec je škorpion, ja mám asc, v škorpionovi, mamino znamenie ani asc, nie je v zhode ani s mojim ani sestrinim asc ani Slnkom, môj syn má Slnko v škorpionovi (ako ja asc.) :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 16.3.2017 12:26
Nesedí... Ale zaujímavé je, že v našom prípade máme rovnaký ASC, potom : domy a ich znamenia v nich máme úplne rovnaké... hm... čudné :) (len nedávno som to zistila pri porovnávaní našich horoskopov). -FLOWER--BYE-
martinbd
martinbd » fiohattu | 17.3.2017 09:40
S tým som sa nestretol, ale našiel som niečo iné:

"The moon at the nativity will indicate in which sign the Ascendant of the conception was located." Vettius Valens, Anthologies

Takže tam kde bol ASC pri počatí, tam by mal byť Mesiac pri narodení.
milan08
milan08 » fiohattu | 17.3.2017 09:52
u mna to bolo inak mam ascedent v znameni v akom sa otec narodil.vahy
neznámy
neznámy » martinbd | 17.3.2017 09:56
Tak to mi znie ako riadna blbosť, pretože je to absolútne neoveritelné. :)
Veď moment počatia nepozná nikto a časový údaj ascendentu je otázkou niekoľkých minút.
Ten čo splodil tento nezmysel, ja asi srandista. :)
neznámy
neznámy » milan08 | 17.3.2017 09:57
To sme tu už štyria takí. Ty, ja, hanga, sestra Kadisthu.
Celkom dosť na malú diskusiu.
neznámy
neznámy | 17.3.2017 10:01
Keď sa prekrývajú ascendenty, prekrývajú sa aj ostatné hroty domov a znamenia.
martinbd
martinbd | 17.3.2017 10:56
Práve si urazila veľkého helénskeho astrológa.

Ak je to nevoveriteľné, ako vieš, že je to blbosť? Overovala si to?
neznámy
neznámy | 17.3.2017 11:00
To som tak nevedela...Dakujem za vysvetlenie ! -THUMBSUP--FLOWER-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...