mesiac
Sobota, 11.5.2024
Meniny má Blažena

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent

neznámy
neznámy | 13.11.2016 10:15
Podle mne to, co ty vnímáš jako "rybí"... ta voda (city) bude dána spíše tvým sluncem, jinak si myslím, že jsi docela akční a bojovnice, takže kus toho berana tam určitě taky je. No jak říkám, chce to rektifikaci horoskopu.:)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 19:09
Taky si myslím, že má na mne spíše vliv to račí slunce....uvidím třeba někoho dobrého oslovím a nechám si udělat rektifikaci;):)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 20:11
Mně se zdáš jednoznačně býti Rybou.
I ryba je akční, proč ne? Může být i piraňa...-HEART-, když jde o blízké..
neznámy
neznámy | 14.11.2016 20:14
:D někdy si připadám i žralokem-LOL-;):)
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 22:16
lakofil som aj ja, ale mne pridu tie farby co preferujete s dike vulgarne...
(moj predsudok, uznavam, proste sa mi to nepaci a to mam ruky a nechty ako z reklamy, takze by zniesli vsetko :))
ja mam rada jemne pastelove odtiene
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:25
nápodobně, už několik let na nehty používám jen "tělové odstíny" :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:27
a vzdy nalakovane, aj na rukach aj na nozkach :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:28
:)
lak
lak | 14.11.2016 22:28
-LOL- mne v lakoch nepripada asi vulgarne nic, co sa tyka farieb, ale volakedy mi to, co mi teraz pripada normalne, tiez pripadlo vulgarne, tak ti rozumiem :D ale vulgarne mi pripadaju umele pazuriky velkych rozmerov a este zaspicatene, co je dnes v mode.. a k tomu umele riasy, vlasy.. vsetko umele - to uz je moc na mna.. ja nemam umele nic, ani klb -ROFL-

asi v lakoch nemam mieru, dnes 4 nove -LOL-

-YES- jemne pastelove tiez mozu byt :) davam si v lete.. na zimu vyraznejsie, nech farba zahreje -LOL-
lak
lak | 14.11.2016 22:29
aj ja vzdy :D nie ze by sa mi lamali, ale lak ich chrani kazdopadne pred pripadnym zlomenim, takze je to aj z praktickeho hladiska dobre :D
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 22:33
brrr. pokial ide o umelinu sme na tom presne rovnako :)

praveze ked som chodila na ZS, tak vtedy neboli farebne laky, prilievala som si do bieleho perletaku atrament. krasna modra, nikto taky nemal :)
dnes by som si pripadala ako po smrti ... modrave nechty :)
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 22:35
ani mne sa nelamu, naopak, ja mam nechty ako kamen

ale ked je to take pekne, ked taka nozka s nalakovanymi nechtikmi vykuka spod periny :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:36
-LOL-..to si ani neumím představit....strašné...
lak
lak | 14.11.2016 22:38
ved nehovorim, ze ty si za nu, ale to je u mna vulgarne :D

-ROFL- ved to.. som si kupila krasne tyrkysove, nocne oblohy, polarne ziary, holograficke a neviem ake este.. ale ked to mam na rukach, citim sa ako stara zena -ROFL- lepsie to posobi mimo nechtov.. ale pride znova aj na to cas, v ramci zmeny..

dnes som sa nevedela rozhodnut, ci ruzovy ci modrasty, tak mam kazdu ruku inu..-LOL- a zajtra idem na urady.. nevadi, kazdy mame nieco -ROFL-
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:39
nebolo to skarede ale rychlo som z toho vyrastla :)
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 22:42
hej, viem, ze nehovoris, len som chcela napisat, ze ani mne sa to nepaci.

ty si expert, mne by to na mne vadilo, rusilo by to moj zmysel pre symetriu :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:43
Vidíš ako si názorne predviedla rozdiel v našich merkúroch?:)
Ja by som si osobne na nechty nikdy nedala pastelovú farbu...no v živote by ma ani nenapadlo komentovať niekoho kto si ju dá...ešte aj slovami ako si použila ty...že"vulgárne"-LOL-
Pre mňa za mňa nech si robí každý čo chce...ži a nechaj žiť...aj levíka-FLOWER-
lak
lak | 14.11.2016 22:45
-ROFL- obe sme asc vahy.. aj mne rusi, lenze toto je slnko v rakovi, ktoremu prislo ako mrhanie si tu jednu ruku odlakovat a zosymetrit to -ROFL- -ROFL- -ROFL-
lak
lak | 14.11.2016 22:46
-ROFL- merkuru v levovi nic nie je svate.. obcas -ROFL-
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:46
A dámy...sme tu správne v diskusii o ascendente...a ten znamená výzor a to ako nás vníma okolie...
U váh jednoznačne vynikajú vlasy a nechty...takže máte dar a nie niečo s čím sa treba chvastať.
V duchu ži a nechaj žiť skúste pochopiť aj tú časť obyvateľstva, ktorému sa nechty a vlasy lámu...a ich kvalita nieje zďaleka až tak výborná, ako u vás-FLOWER-
Stránka:
< 4 5 6 7 8 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...