mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Výťah (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Výťah. Pohyb výťahu hore a dole predstavuje vzostup alebo pád v materiálnom, citovom alebo duchovnom zmysle. Výťah ako dopravný prostriedok môže na rozdiel od schodov značiť uľahčenie cesty, väčšiu dynamiku, či rýchlosť. A v neposlednom rade aj osudovosť a vplyv spoločnosti na evolúciu, či involúciu snívajúceho. Ak pivnicu berieme ako nevedomie a strechu ako nadvedomie, tak stúpanie výťahu odspodu na vyššie poschodia symbolizuje stupnicu uvedomovania si určitých nevedomých obsahov. Tie môžu reprezentovať osoby, ktoré sa s nami vezú výťahom. Ak je pri cestovaní výťahom pociťované vzrušenie, tak pohyb hore/dole značí súlož a sen má sexuálny význam. V astrológii je blízky tomuto symbolu osa Immum Coeli / Medium Coeli a planetárny aspekt opozície. Ak výťahom stúpate, tak to môže znamenať nejaký úspech, vzostup, povzbudenie. Je to aj možný nárast vedomia a teda aj uvedomovania určitých nevedomých aspektov osobnosti. Naopak ak výťahom klesáte dolu, tak to značí určitú regresiu, spätný chod, uzemnenie, možno nejaký nezdar. A ten vás môže inšpirovať k skúmaniu vlastného nevedomia. Tento obraz môže symbolizovať obdobie, kedy je potrebné ísť do hĺbky, ku svojim koreňom. Uviaznuť vo výťahu znamená uviaznuť vo svojom vývoji na mŕtvom bode. A môže sa jednať o materiálnu, citovú, či duchovnú sféru. Padanie výťahu hlboko do šachty je obraz pádu do hlbín nevedomia. Je to varovanie, že hrozí nebezpečenstvo pre psychickú rovnováhu a duševné zdravie.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

PROGRESIE - inak nazývané aj sekundárne direkcie sú založené od výroku z biblie: „dám ti jeden rok za každý tvoj deň“. V praxi to znamená, že si zistíme postavenie planét v deň... viac »

ŠKODCOVIA - podľa tradičnej astrológie sú to planéty zlovestné, neblahé a prinášajúce ťažký osud, teda spravidla sa tak označovali Mars a Saturn. Moderná astrológia sa od tohto... viac »

IDEALIZMUS - je spätý hlavne so vzdušnými znameniami (Blíženci, Váhy a hlavne Vodnár) a so Strelcom, či Rybami. Dominantný Urán, Neptún alebo Jupiter môže túto vlastnosť ešte... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...