mesiac
Nedeľa, 28.4.2024
Meniny má Jarmila

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent

lak
lak | 14.11.2016 22:47
mne sa paci, ze do diskusie vzdy vlozis astropohlad.. je to obohacujuce -LOL- -THUMBSUP-
lak
lak | 14.11.2016 22:48
ved nechvastame, len opisujeme svoju zavislost na lakoch -ROFL-

-FLOWER-
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:52
len som napisala ako to pripada mne, nemusis to brat osobne, moj nazor, moj vkus..
ty tiez komentujes chovanie inych tu na zveraci ,,, aky je v tom rozdiel? :)
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 22:53
:)tak slovíčko chvastať sa bolo trocha unáhlené, ale pozastavila som sa nad tým ako DVG píše, že má nechty ako kameň...ale čo tí, čo ich také nemajú?...tak toto lev nikdy nepochopí:)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:55
ale no tak, ty sa tiez rada chvalis :)

pocuj, presne to co vytykame inym robime my sami :)

kde je u teba zi a nechaj zit? :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:57
nahodou je to utrpenie ostrihat, nie je co zavidiet :)
a ako moja mati tvrdi - tvrde nechty tvrdy zivot


ale ja to mam rada na tvrdo :)
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:58
:)no tak ak sa podla teba moje nechty chovali vulgárne, tak si to potom zaslúžili:)...odchádzam...som totiž rak...-FLOWER-
neznámy
neznámy | 14.11.2016 22:59
ja tiez, rada totiz spim :)

brum
neznámy
neznámy » lak | 14.11.2016 23:06
Jéj:)...zabudla som ti odpovedať...veď sme predsa na astrowebe-FLOWER-
Ja totiž astrológii velice ďakujem za postupné uvedomovanie si:)
lak
lak | 14.11.2016 23:07
ano, preto, sa mi to paci -FLOWER-
-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 15.11.2016 11:35
nemyslela som tvoje nechty :)
mala som to lepsie formulovat - myslene to bolo tak, ze na mne mi to pripada vulgarne (mne fakt bolo vzdy jedno kto si co na seba hodi)
ono napriklad na tmavych typoch zien sa mi to paci, ja mam ale bledu pokozku...
neznámy
neznámy | 15.11.2016 16:15
Hele děvčátka "neprzníte" mi trošičku moji diskuzi na téma ASC.-WINKIE-:D, no ale myslím, že nehtíky zapadají do témy fyzického vzhledu, tak to teda toleruji;):)
No a myslím si, že tímto přístupem jsem se pasovala na přizpůsobivou a tolerantní rybku-LOL-:D:)
Jinak co se týká celkově módy, barev od oblečení až po nehty at´si každý dělá co chce, je to každého věc a vlastně se takhle osůbka prezentuje navenek at´vypadá, tak nebo tak.......myslím, kdo má nějak zvýrazněný uran, tak to bude na něm vidět;), já mám například uran kv. venuše a trinus na měsíc a jsem svým způsobem v této oblasti excentrik:) i když je tam ten kvadrát, zatím jsem naštěstí neslyšela nějak tvrdou kritiku od "módní" policie:D-LOL-:)
A taky jsem vlastníkem merkura ve lvu a navíc v opoz. na mars;)-PUH-:D:)
neznámy
neznámy | 15.11.2016 16:33
ja som uz doprznila, idem si robit nechty -FLOWER-
neznámy
neznámy | 15.11.2016 16:41
:D -LOL-dělej si takové nehtíky, aby se hlavně tobě líbily a cítila ses v nich jako největší krasavice-YES-:) Já ve svém věku se už snažím čím dál více neřešit okolí a dělám jak cítím at´je to cokoliv......no sem tam to ještě drhne-LOL--LOL--LOL-
neznámy
neznámy | 15.11.2016 17:04
ako som napisala, bolo to nedorozumenie

ja som ta posledna koho zaujima kto co ma na sebe a tak to bolo vzdy :)

moja mati panna mi preto vravi, ze som lahostajna, ta furt niekoho riesi :)

(ja by som si napriklad nikdy nedala tetovanie. ked si moja dcera zmyslela, ze si da vytetovat draka, bola som v tetovacom studiu s nou...
moja mati skoro zdivela :)

P.S. myslim, ze Milamora jedina pochopila ako som to myslela... :)
neznámy
neznámy | 15.11.2016 23:19
Prepáč:)...to asi ten spln...opozitoval mi lunu a kvadrátoval mars-SAD-a aspekt luna kvader mars mam aj v native...takze sa ma to dotklo a neodolala som nereagovať...na to slovíčko "vulgárne" -NOSMILE-...
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 15.11.2016 23:27
:)Ono písaná komunikácia je niekedy ošemetná...keďže nevidíme pri nej neverbálnu komunikáciu a taktiež nemôžme predpokladať v akej nálade je ten kto to číta a ja som vďaka tomu splnu a tomu môjmu nešťastnému aspektu-ROLL- hneď vystrelila-LOL-...dnes to vidím inak.:) Je to OK-FLOWER-
neznámy
neznámy | 16.11.2016 16:17
;)
neznámy
neznámy | 17.11.2016 09:44
Mám kolem sebe několik panen, tak chápu...;):), ale už jsem si na jejich kritiku docela zvykla a beru to jako jejich "přirozenost":D a pokud je už toho hodně, tak se postupně vytrácím z jejich dosahu -LOL-:) Jedna panna z rodiny mi taky říká, že jsem až nějak moc klidná a nechápe jak můžu relaxovat, jí to prý vůbec nejde a když mne viděla třeba na zahradě s knížkou a nebo na lehátku a ještě se skleničkou vínka, byla úplně hotová:D::)
neznámy
neznámy | 17.11.2016 09:50
V pohodě:) jak píšeš o tom nereagování, tak jak mám radix toho merkura ve lvu v opoz. na marse ve vodnáři, tak to mám podobné, když se mi to ještě zaktivuje tranzitně, tak šlehám slovem a většinou v nejbližším okolí a pak mě to i někdy mrzí, ale zdá se mi, že čím jsem zralejší;), tak už se intenzita docela snižuje a taky někdy raděj počítám do desíti-LOL--LOL--LOL-
Stránka:
< 5 6 7 8 9 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...