mesiac
Sobota, 11.5.2024
Meniny má Blažena

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent

neznámy
neznámy | 8.11.2016 23:44
Veru:)...všetko to sedí:)-THUMBSUP-
neznámy
neznámy » lak | 8.11.2016 23:50
Vzhled Asc Škorpion či Pluto na Asc;
nejnápadnější:
1. OBROVSKÝ FRŇÁK skoba nebo římský, a to i u žen
;
dva takoví si sedli naproti mně a z profilu vypadali jako tukani.
2. Takovýto chobot zastíní i vytáhlý, žírafí krk;
3. upřeně civí jako vyoraní hlodavci tmavýma očima v domnění,
že pohledem zapíchnou vyhlídlnutý subjekt, jenž opanují
a vytvoří si tak vlastní loutku,
proto jsou neustále nějak nedostupní - experimentují s lobotomií
na salámech, vegetariáni na plyšácích.
neznámy
neznámy | 9.11.2016 00:04
-LOL-Daj asc. pannu...:)
lak
lak | 9.11.2016 00:17
-ROFL--ROFL--ROFL--ROFL- ty ma vzdy rozsekas -LOL-

po tomto mozem defintivne skonstatovat, ze pluto v 1. dome moj asc neprebilo.. -LOL-
neznámy
neznámy | 9.11.2016 00:26
Je lehké je svést. K čemukoli.
V mezilidských vztazích mají problém říci ne.
Projevili se čestně.

Vše je z mých setkání :)
neznámy
neznámy | 9.11.2016 06:23
Pluto na Asc, vložila som profil môjho nošteka, videla som už aj dlhší krk ako je ten môj, oči zeleno-hnedé, zapichnutý pohľad asi sedí, plyšákov neoperujem -NOOO-
neznámy
neznámy | 9.11.2016 06:34
Asc. Panna.
K čemukoli nie. Keď sa zatnem, nepohne so mnou ani stádo volov. Ani svorka levov.
Nie vždy to bolo úplne čestne -SAD-
neznámy
neznámy | 9.11.2016 10:12
To je mi líto.
neznámy
neznámy | 9.11.2016 14:43
Neklam, keby sme nemali tie dlhé krky, tak minule skrz tie nosy by sme tomu mončičákovi tú hlavu spolu neotvorili, priznaj si to, sme tukanky-NOOO-
neznámy
neznámy | 9.11.2016 15:26
Taktiež rada čerpám z vlastného pozorovania:)...vsetko sedí,
K tomu" svést "len vysvetlenie ...podľa toho na čo...a podľa toho v čom má majiteľ asc. Panny Slnko a Lunu....ja som vnutri seba voda....dôverujem ľuďom...som dosť naivka...Neverím skrátka, že by mi niekto ublížil, pretože ani ja jemu nie-FLOWER-
lak
lak | 11.11.2016 13:42
-THUMBSUP- tak
neznámy
neznámy | 12.11.2016 10:57
Děkuji-FLOWER-

ryba mdlá x beran ostrý - střídá se u mne oboje:D

asc ryba --- oklikou - tou oklikou mívám i z povahy raka:)
asc beran --- přímo - když jsem naštvaná a v akci jdu přímo:D

asc Ryba romantický vzhled --- asc beran sportovní vzhled - prej jsem romanticko-sportovní týpek

asc Ryba - psychično něžné jemné inspirující --- asc beran psychično tvrdé jasné ohnivé - tady asi spíše převažuje to jemné inspirující, ale když jde už o něco a mé děti jdu tvrdě, jasně ohnivě;):)
neznámy
neznámy | 12.11.2016 11:00
Tak já mám ráda všechny odstíny červené, v létě spíše světlejší a výraznější a na zimu taky většinou jdu do těch temnějších červenohnědých barev;):)
neznámy
neznámy | 12.11.2016 15:00
Myslela som na nechtoch...inak moje farby su zemité:)
lak
lak | 12.11.2016 16:40
-THUMBSUP- na nechtoch.. od krvavocervenej po baklazan -LOL-
lak
lak | 12.11.2016 16:42
obcas perletovu, trblietky.. som lakofil :D
neznámy
neznámy | 12.11.2016 16:52
Ahoj

Ja mám Ascendent Baran.
Bohužiaľ, nemám v mojom okolí nikoho, kto má rovnaký Ascendent, takže nemôžem hľadať rovnaké znaky, ale
hovorí sa, že Asc Baran má vlnité vlasy od prírody - to sedí, rýchly pohľad- to sedí, svetlé vlasy do červena - nesedí, svetlá pleť - nesedí, statnejšiu postavu - nesedí.
A tvrdí sa, že vzhľad človeka ovplyvňujú aj aspekty plaét na Ascendent, ja ho mám dosť aspektovaný. A tiež postavenie Slnka má výrazný vplyv na vzhľad.
Čo sa týka povahy, to už je iná vec, som energický typ. Moje heslo je "Buď teraz alebo nikdy", "Buď všetko alebo nič". Tvrdia o mne, že som veľmi extrémna a radikálna a vidím všetko čiernobielo. A vraj chcem všetko riešiť okamžite. A majú pravdu:). Som zbrklá a ľahko sa naštvem, viem byť veľmi priamočiara, som vraj veľmi tvrdohlavá a nekompromisná a húževnatá. Na druhe strane, dokážem urobiť viac ako mnohí iní a mám dosť energie, mentálnej a fyzickej. Toto všetko sú Baranie atribúty, u mňa ešte zosilnené konjukciou Mars- Pluto - Slnko.
Je fakt, že Ryby pôsobia skôr ospanlivo a akoby "sa vznášali v étery", neustále zamyslené a trochu im chýba ráznosť a impulzívnosť. Pokiaľ, samozrejme nemajú silne obsadené ohnivé znamenia.
Tak si z toho vyber, skôr na základe povahy ako vzhľadu. Môj vzhľad jednoznačne ovplyvňuje znamenie Slnka, ale moja povaha je zmes Slnka a Ascendentu.
neznámy
neznámy » lak | 12.11.2016 22:54
Ja len jednofarebné...a hlavne sýte farby:)...
neznámy
neznámy | 13.11.2016 09:13
Ano myslela jsem taky nehty;):)
neznámy
neznámy | 13.11.2016 09:29
Tak co se týká vlnitých (až kudrnatých) vlasů od přirody to sedí:), statnější postava docela sedí, spíše jsem takový sportovní typ, ale i když jsem přibrala, tak mám pořád docela pevné svalstvo a měla jsem hodně dobré sportovní výsledky, ted´už není moc času na sportování.
Jak píšeš o té povaze, tak tam už moc nezapadám.....velmi radikální, extrémní a přimočarý typ určitě nejsem. Ale nepřipadám si taky úplně jako ryba, bez ráznosti a stále někte v éteru-SAD-
Toho slunečního raka teda nezapřu, jsem ráda, že mám na něj jen dobré aspekty, v trinu na jupíka a neptuna a sextilu na pluta.
No není to jednoduché se v tom všem najít.
Stránka:
< 3 4 5 6 7 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...