mesiac
Sobota, 4.5.2024
Meniny má Florián

Voľný pokec - 

KOHO BUDETE VOLIT ZA PREZIDENTA?

neznámy
neznámy | 8.3.2014 22:59
Každý má nejaké pádne dôvody, prečo neráči zdvihnúť svoj ctený zadok.
Napr. ja bývam až v samotnej tramtárii, skoro až pri tom plote kde končí svet, a cesta je strašne finančne nákladná. :D
lak
lak | 9.3.2014 17:28
mam silne tusenie, ze to bude kiska :)
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 9.3.2014 22:43
Ja nie som toho názoru, nech je hocikto, len nech nie je Fico... Ale tiež som proti tomu, aby Fico naďalej pokračoval v tom, čo robí... je to jeden kariérista, ktorému len vyhovuje, že má mierumilovný národ... Tiež premýšľam nad Kiskom, Mezenskou a Procházkom... Ale Prochádzku mám prešpikovaného najmenej, tak snáď stihnem čo to prekutrať... Len nech ten človek bude autoritou, nech vie primerane anglicky a nech je to niekto, koho budú predsa len rešpektovať "kolegovia"... ťažko mi je povedať.... Mezenskej by som to priala, ale podľa mňa je slabšia osobnosť ako Radičová a tú vyštvali.... Tú by som tam chcela ak by kandidovala....
neznámy
neznámy » lak | 9.3.2014 22:48
Aj ja..-FLOWER-
neznámy
neznámy | 10.3.2014 08:47
neverím na menšie zlo
neísť voliť nie je zákonite prejavom ľahostajnosti, práve naopak, prejavom ľahostajnosti môže byť práve ísť si raz za čas odvoliť a medzitým nedvihnúť riť a len nadávať ako to tí hore rozkrádajú a pod.... :)

ja nevolím pretože nemám záujem odovzdávať svoj hlas a zodpovednosť do rúk komukoľvek, komu nedôverujem, voliť menšie zlo mi pripadá dosť scestné

mimochodom na Slovensku existuje spústa neziskoviek rôzneho zamerania, ktoré sledujú pripravované zákony, spracúvajú hromadné pripomienky a snažia sa aktívne informovať i tvoriť lepšie prostredie....

podpora zmysluplných projektov je prejavom záujmu o svet v ktorom žijeme, voľby sú len hra, fraška, kde si akurát tak môžeme zvoliť vzhľad figúrok, čo nás majú "reprezentovať" no za nitky aj tak ťahá niekto iný
lak
lak | 10.3.2014 15:21
:) som rada, ze sme dve -FLOWER- zvyknes davat na intuiciu? :)
neznámy
neznámy » lak | 10.3.2014 15:50
Ja ano, nehovorím že vždy ma všetko vedie k úplnej spokojnosti, ale vždy ma všetko vedie kam treba..Takže sa nechávam viesť :) Priznám sa, že ostatných kandidátov neporovnávam, ani poriadne nepoznám, proste mi to tak prišlo do hlavy že budem volit jeho, ked som videla že kandiduje, poznám jeho činnosti trochu a príde mi oproti Ficovi jednoznačne "lepší"
neznámy
neznámy | 10.3.2014 16:15
Gustáva Husáka, lebo za komunistof nám bolo všetkým dobre
neznámy
neznámy | 11.3.2014 11:41
V prvom kole budem volit Mezensku, pretoze chcem a mozem a v druhom kole to bude nefico.
neznámy
neznámy | 11.3.2014 13:51
Som sa trocha zamyslel nad svojími slovami... teda že nám všetkým bolo dobre, o tom niet pochýb, všakže..Ale skôr by ma zaujímalo, keby bolo vtedy, za Husáka a Svobodu a ešte pred nimi, viacej kandidátov, ako by asi vyzeral taký predvolebný boj o voliča, taká kampaň?? Kedže všetci museli hlásať to isté a sľubovať prešťastným voličom rovnaké svetlé zajtrajšky, ako by sa dokázali s tým porovnať..
neznámy
neznámy | 11.3.2014 14:55
Už som sa rozhodla. Kto má záujem:

Toto video je pookriatím našich hľadajúcich duší, vrele doporučujem si pozrieť.
http://www.cestyksobe.cz/helena-mezenska-obcanska-kandidatka-na-prezidentku-slovenska-ad3539/
Kto si ho chcel stiahnuť, dávam ho do úschovne.
lak
lak | 11.3.2014 18:08
:) aj mne tak pride :) inak, pozrela som mu denny na druhe kolo a vyzera to prenho dobre :D aj ked to bez presneho casu bude len orientacna info :) a pozrela som aj sebe a mam dostat dobru spravu, tak dufam, ze to bude jeho vyhra :D
neznámy
neznámy | 11.3.2014 18:17
Vam vsetkym bolo dobre?
neznámy
neznámy | 11.3.2014 19:56
No, čoraz častejšie tento názor počuť..
A to dokonca nie len od mojich rovestníkov, či starších, teda od ľudí, čo tú dobu pamätajú a boli už vtedy dospelí a schopní čo to pochopiť, ale aj od ľudí oveľa mladších, čo boli len maličké deti.
Netrúfam si hodnotiť, či je to nízkou úrovňou výuky súdobých dejín v školách, alebo vytrvalým vymývaním mozkov od staršej generácie, ale docela sa bojím, že za pár rokov už sa tu opäť nebude dať žiť..
Jasné, že voľba prezidenta nemá až taký veľký vplyv na dianie v spoločnosti, no určite mnoho vecí ukazuje. Rovnako tu, aj na Slovensku
neznámy
neznámy | 11.3.2014 20:13
Žiť sa tu dalo a to veľmi dobre.
Čo si nemohol za vtedajšej doby robiť a dnes môžeš?
neznámy
neznámy | 11.3.2014 20:15
Vzpomel jsem si ,kdyz jsem byl za Husaka maly kluk.
Hral jsem si u lavicky kde sedeli duchodci.
Povidali si a vzpominali jak jim bylo lepe za protektoratu.
Jeden z argumentu byl,ze Nemci jim neukradli vsechno,na rozdil od komunistu.
Vzpominali, ze fasisti sli po krku hlavne komunistum.


Idealni by asi bylo,kdyby se vybili mezi sebou.
neznámy
neznámy | 11.3.2014 20:16
Nemohl jsem treba k mori.
neznámy
neznámy | 11.3.2014 20:23
Ja som pri mori ešte nebol a ani sa nechystám. Normálne mi to nechýba...
Asi je socializmus, či komunizmus len pre skromnejšie a umravnenejšie, zušľachtené egá :)
A mimochodom, do Juhoslávie sa nesmelo?
Mal som pocit, že sa tam chodilo na dovolenky aj od nás, ale neviem isto....a more je morom aj tam.
neznámy
neznámy | 11.3.2014 21:01
aj ja jej dám svoj hlas
neznámy
neznámy | 11.3.2014 21:12
prvé kolo jednoznačne Mezenská, nenechám svoj hlas prepadnúť a ani ho nikomu nedarujem. Zažila som ju ako sa nás zastala, keď sa mestské predstavenstvo rozhodlo zrušiť jednu super ZŠ.
Je to správna žena.
Stránka:
1 2 3 4 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...