mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 96% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Oblečenie / Šaty (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Oblečenie / Šaty. Tieto sny súvisia s Personou, našou spoločenskou maskou. Tak ako štýlom obliekania naznačujeme, že chceme patriť do určitej skupiny, tak oblečenie vo snoch má význam vyjadrujúci našu osobnosť - hlavne jej spoločensky akceptovateľnú formu. V astrológii je blízky tomuto snovému obrazu Ascendent. Často sa vyskytuje sen, keď sa ocitneme na ulici nevhodne, alebo nedostatočne oblečení a cítime sa zahanbení. Takéto sny sa vyskytujú ak sa málo, alebo naopak príliš prispôsobujeme svojmu okoliu. Významnú úlohu má v tejto súvislosti farba oblečenia. Mysliaci typ sa môže vo sne ocitnúť v červenom oblečení, ktoré poukazuje, že zabúda na svoju citovú stránku. Typy s prebujneným cítením, často ženy, si vo sne kupujú modré šaty, čím si kompenzujú menejcenné myslenie. Svadobné šaty predstavujú túžbu očistiť svoju osobnosť. Je to snaha vybudovať si sviatočnú, nepoškvrnenú spoločenskú masku, ktorá by bola prospešná vo vzťahoch s druhými ľuďmi. Kupovať šaty znamená investovanie mnoho energie do pocitu byť v spoločnosti rešpektovaný, prípadne posilnenie spoločenskej masky pred našou skutočnou podstatou. Úkon prezliekania šiat je spojený so zmenou chovania a prezentovania svojej osobnosti. Roztrhať, či zničiť šaty môže symbolizovať poškodenie mena snívajúceho v rámci spoločnosti.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

Myš / Myši / Potkan / Potkany Na myšiach a potkanoch v snoch je nápadné ako nehlučne pobehujú – a z hľadiska človeka – aké sú hltavé a ničivé. Takéto sny sú vždy nepriaznivé. Je v nich poukázané na... viac »

Slon / Slony Je to najväčší suchozemský cicavec a preto predstavuje moc, odolnosť, nadhľad, neohrozenosť a v negatívnej forme aj nemotornosť, či nezastaviteľnú pudovú silu (hlavne... viac »

Sneh / Sneženie Je výslednicou kryštalizácie, spevnenia a sformovania vody (citov a emócií). Biela farba a nebeský pôvod (padá z oblakov) signalizujú, že vo snoch môže vyjadrovať našu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...