mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík. V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu kontaktu s aspektom osobnosti, ktorú mŕtvola predstavuje. V astrológii je najbližšie tomuto symbolu vplyv planéty Pluta. Pri snoch o mŕtvych a mŕtvolách je dôležité, či sa jedná o fyzickú mŕtvolu alebo o ducha. Každý z týchto symbolov znamená niečo iné. Vidieť mŕtveho známeho môže symbolizovať odcudzenie, či strácanie kontaktu s dotyčným človekom. Môže to byť vo chvíľach, keď si pripadáte ako keby ste boli z iných svetov. Vidieť mŕtveho neznámeho človeka znamená pochovanie určitých vlastností, vášní, či zložiek osobnosti, ktoré dotyčný človek reprezentuje. Napríklad ak vidíte mŕtvolu boháča, tak to môže značiť zbavenie sa túžby po majetku. Ak mafiána, tak nejakých temných vlastností. Pri narkomanovi môže ísť o nejakú vášeň, vďake ktorej ste unikali z reality. Vidieť mŕtveho samého seba hovorí o významnom prerode vašej osobnosti. Podľa miesta, farby oblečenia a situácie môžete bližšie špecifikovať o ktoré zložky osobnosti sa jedná. Vidieť mŕtve zviera znamená nejakú transformáciu, či pochovanie nejakej animálnej vlastnosti. A mŕtve dieťa vo sne naznačuje nebezpečie duchovného pádu, či regresiu vo vývoji alebo nutnosť prehodnotenia svojich projektov.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

Hríby / Huby / Huba Predstavujú veci, ktoré prichádzajú rýchlo a rovnako rýchlo miznú preč. Môžu byť synonymum pre bleskové potešenie, či rast, kde však hrozí nebezpečenstvo otravy... viac »

Byt Podobne ako dom predstavuje našu osobnosť, ale pohľad na seba samého je zjednodušený, zľahčený, povrchnejší a z duchovného hľadiska menej hodnotný. Vo sne byt môže byť... viac »

Utekať / Útek / Únik / Bežať Dôležité je rozlišovať, či v sne utekáme len tak rekreačne alebo či utekáme za niečo alebo pred niekým. V prvom prípade pôjde o vypustenie nahromadenej energie alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...