mesiac
Piatok, 14.12.2018
Meniny má Branislava
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 43% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík. V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu kontaktu s aspektom osobnosti, ktorú mŕtvola predstavuje. V astrológii je najbližšie tomuto symbolu vplyv planéty Pluta. Pri snoch o mŕtvych a mŕtvolách je dôležité, či sa jedná o fyzickú mŕtvolu alebo o ducha. Každý z týchto symbolov znamená niečo iné. Vidieť mŕtveho známeho môže symbolizovať odcudzenie, či strácanie kontaktu s dotyčným človekom. Môže to byť vo chvíľach, keď si pripadáte ako keby ste boli z iných svetov. Vidieť mŕtveho neznámeho človeka znamená pochovanie určitých vlastností, vášní, či zložiek osobnosti, ktoré dotyčný človek reprezentuje. Napríklad ak vidíte mŕtvolu boháča, tak to môže značiť zbavenie sa túžby po majetku. Ak mafiána, tak nejakých temných vlastností. Pri narkomanovi môže ísť o nejakú vášeň, vďake ktorej ste unikali z reality. Vidieť mŕtveho samého seba hovorí o významnom prerode vašej osobnosti. Podľa miesta, farby oblečenia a situácie môžete bližšie špecifikovať o ktoré zložky osobnosti sa jedná. Vidieť mŕtve zviera znamená nejakú transformáciu, či pochovanie nejakej animálnej vlastnosti. A mŕtve dieťa vo sne naznačuje nebezpečie duchovného pádu, či regresiu vo vývoji alebo nutnosť prehodnotenia svojich projektov.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Slabý zmysel pre realitu, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava je menej odolná. Radšej ako omamnými látkami sa opájajte umením, dobrou knihou, či návštevou inšpirujúceho miesta.

Dieťa / Deti / Bábätko V konfliktnej situácii sa pokúšame nájsť nejaké východisko, hľadanie nových ciest, nových myšlienok. Dieťa vo sne uvoľňuje napätie a vedomie sa potom ľahšie odpútava... viac »

Škola / Akadémia Miesto, kde sa učíme, zdokonaľujeme, rozvíjame sa a rastieme. Vo snoch môže mať dva významy, ktoré sú závislé od toho, či do školy ešte chodíme alebo sme školu už... viac »

Vši / Voš Tento miniatúrny živočích žije vo vlasoch a dokáže človeku znepríjemniť riadne život. Vo snoch vlasy predstavujú našu sexualitu, atraktívnosť, schopnosť zaujať. A vši... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...