mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

KOHO BUDETE VOLIT ZA PREZIDENTA?

neznámy
neznámy | 15.3.2014 08:17
Tiež si myslím, že HELENU MEZENSKÚ je vhodné voliť 15.3.2014
lak
lak | 15.3.2014 11:27
mne sa paci, ako bojuje za ol... ale nemyslim, ze otazka o nazve prezidentskeho palaca pre kandidata za prezidenta je zbytocnost... skor sa mi to zda ako zakladna otazka
neznámy
neznámy | 15.3.2014 12:48
Hoci by som mohla volit, aj ked zijem v zahranici, nebudem pretoze je to fuk. Ale rozhodne na tomto poste nechcem vidiet Fica.
lak
lak | 15.3.2014 16:16
...podobne :)
neznámy
neznámy » lak | 15.3.2014 16:51
:)
neznámy
neznámy | 15.3.2014 17:42
To je dobrá úvaha:) hej, človek by mal byť majstrom svojho remesla .. aj keď pozrime sa na terajšieho majstra ...:D
neznámy
neznámy | 15.3.2014 18:44
nuz, casto sa mi zda, ze taky fico ustavu cital niekedy vo vlaku cestou na tu svoju "birmovku" v 1979 a zakony si asi pozera na wikipedii, vzhladom na to ake bludy vie tresnut....no a potom je tu pravdepodobna a nebezpecna moznost - ze dobre vie, ze trepe, len ma tak nizku mienku o ludoch, ze si mysli, ze si to moze dovolit
Antonidas
Antonidas | 15.3.2014 23:52
Volil som Kisku :-) Aj ked mal ku koncu silnu protikampan ,majetok nadobudol v ramci zakonov (triangel,quatro...) . Proste ludska zavist a mamon mu dopomohli k majetku. Nevidel som ziaden konflikt v diskusiach Prochazka-Fico . Prochazka bol zaloha, ale... pocit 'ze za Prochazkom a Ficom su rovnake financne skupiny narastal ako ked kulturista dopuje aby rychlo nabral svaly. Vsade na nete bol Prochazka, to sa neda bez pomoci financmajstrov. Ak postupi do druheho kola Fico a Prochazka... davam si slofika, bo je pre mna bezpredmetne,kto z nich bude prezidentom.
lak
lak » Antonidas | 16.3.2014 02:37
som rada za rozumny prispevok! naozaj dakujem ... vdaka ludom ako ty, to nedopadne cerveno :)
neznámy
neznámy » lak | 16.3.2014 04:18
Neoficiálne výsledky 1. kola

Spočítané: 100,0 % | Účasť: 43,4 %

Aktualizovať graf
Naposledy aktualizované o 4:13




28,0 %
Robert Fico

24,0 %
Andrej Kiska

21,2 %
Radoslav Procházka

12,9 %
Milan Kňažko

5,1 %
Gyula Bárdos

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7137300/prochazka-skoncil-treti-vysoky-zisk-je-zavazujuci.html#ixzz2w5l5uTr0


tak to je zle....-NOOO-
neznámy
neznámy | 16.3.2014 09:55
prečo si myslíš, že to je zlé?
lak
lak | 16.3.2014 10:01
neboj sa, v druhom kole sa antificovia spoja a vyhra to kiska :) som o tom presvedcena :)
neznámy
neznámy | 16.3.2014 10:49
Ja som voliť nebol a ani som kampaň nesledoval, ale obecne nepovažujem za vhodné podporovať ľudí, ktorí sú napojení na "pyramídové" schémy typu Scientology Church, Mormon Church atď.. to je manipulácia a veľmi hrubá. Pravda ľudia si volia koho chcú, ale ak je pravda, čo sa hovorí o Kiskovi a jeho napojení na scientológov, tak táto "voľba" ľudu v budúcnosti prinesie ešte mnohé prekvapenia.
neznámy
neznámy | 16.3.2014 12:03
Taka predtucha...dufam, ze sa mylim....


....
neznámy
neznámy » lak | 16.3.2014 12:07
dufat mozeme....budem teda velmi zvedava. -ROFL-
neznámy
neznámy | 16.3.2014 12:22
ale aj napriek tomu voliť v druhom kle nebudeš, či?
neznámy
neznámy | 17.3.2014 14:43
fialôčka, milkar i každý, komu záleží na SK,

ak chcete podporiť dobrú vec a zabrániť fatálnym dopadom pripravovaného zákona, pomôžte aj týmto spôsobom:

http://www.auria.sk/blog/helena-mezenska-o-slovenskej-pode-zemi-a-lesoch

Od 1.5.2014 podľa súčasnej legislatívy sa pôda na Slovensku stáva tovarom, ktorý môžu voľne skupovať aj zahraniční investori. Tým je ohrozená územná celistvosť a tým aj zvrchovanosť Slovenskej republiky.

Z dôvodu naliehavosti prijatia účinných opatrení v tejto veci dňom 7.3.2014 pani Helena Mezenská spúšťa ako jeden z nástrojov zabránenia realizácie tohto popisovaného stavu petíciu za záchranu slovenskej pôdy.

Petičné hárky sú k dispozícii tu :

Petícia za záchranu pôdy : http://www.helenamezenska.sk/download/peticia%20za%20zachranu%20slovenskej%20pody.pdf

Ďalšie kroky zabezpečujúce zamedzenie rozpredaju slovenskej pôdy budú zverejňované priebežne vo forme tlačových správ a tlačových konferencií o ktorých budeme informovať.

Pri podpisovaní petície si zober stolík, perá aspoň 3 ks, vytlačené petície, označenie petičného miesta, názov petície, telefónne čislo v prípade problémov na človeka čo ti pomôže argumentovať , iné materiály napr. letáky Heleny Mezenskej (prípadne v prípade dažďa igelit na prikrytie stolíka), fľašu s vodou kvôli smädu ...
http://www.helenamezenska.sk/
Ide o veľmi veľa!
neznámy
neznámy | 17.3.2014 19:30
Nie; kvoli tomu nebudem cestovat 12 tisic km.
neznámy
neznámy | 19.4.2014 22:54
nezbohatol z užery ale zbohatol ked tie firmy predal ...pytam sa nieje uzera od csob pytat kazdy mesiac 6€ za vedenie uctu?nie je uzera platit 40%z platu kde kade?nieje najvacsi uzerník stat?-FLOWER-
Stránka:
3 4 5
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...