mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ľudská duša - 

sny

Putes
Putes » Žabkažabulienka | 28.1.2013 15:03
Dnes se mi dostalo do rukou, že zlé a děsivé sny se člověku zdají, když je mu v noc zima. Nevím, co si o tom myslet, protože pár děsivých snů se mi už taky zdálo, ale vůbec si neuvědomuji, že by mi při tom bylo zima-FLOWER-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » Putes | 28.1.2013 16:17
No tak toto by ma absolútne nenapadlo :D Ktovie, možno na tom niečo bude :D :D
neznámy
neznámy | 28.1.2013 16:59
sniva sa kazdemu cloveku, jediny rozdiel je, ze niekto si to pamata a niekto nie....a tak sa moze komukolvek snivat aj hrozna nocna mora a za tym dalsich 5 normalnych snov a tak sa ani nezobudi vydeseny a o nicom nevie
neznámy
neznámy | 8.3.2013 23:39
mpjesny o smrti sú ždy negatínou realitou , týžden potom sne mi zomrela príbuzná ,predpovedala som jej smrt,ako vždy každého blízkeho doteraz to som ani nevedela že bola už dva roky ťažko chorá
neznámy
neznámy | 8.3.2013 23:49
ked sa ti zdá že si zomrela, bud dlho žit. Horšie by bolo keby sa ti snívalo že si sa vydávala.
neznámy
neznámy | 15.5.2013 13:46
Nám (mama, starka, ja) sny casto predpovedaju smrt blizkeho... Mama vie dopredu povedat, ze sa nieco zle stane, ja sny skumam len ked som v zlozitej zivotnej situacii, lebo mi casto pomohli rozhodnut sa. Napr. pri vybere skoly (velmi davno:) som vylucila par miest a sustredila sa na prijatie len na dve skoly, ale dookola sa mi snivalo (okrem ineho) o jednom konkretnom meste, ze budem studovat v kostole (bola z toho krestanska skola), ze tam najdem partnera (nasla som), zrazu sa v sne vyskytol jeden pan, ktory pracoval v posilovni (popri skole som robila to co on- v posilke), ze z tadial odidem a nebudem sa tam vediet vratit (aj to sa splnilo) atd., snivali sa mi taketo symbolicke sny kym som si tam nedala prihlasku a neolutovala som:) Vtedy som si pisala sny do zosita a skumala ich vyznam a ked som ich citala po rokoch bolo to velmi zaujimave...
A nocne mory, napr. jedna, ktora sa mi raz za cas sniva od detstva je, ze som v nejakom uzkom nizkom priestore, kde sa da vacsinou len plazit a neviem sa dostat von, ale ukazuje to moj realny strach z takych priestorov, tieto sny mam od detstva, nemam tusenia preco, nikdy som sa v takych priestoroch neocitla. Az neskor nieco podobne, ked som v jednej jaskyni musela ist po stvornozky a mala som pocit, ze sa udusim (a to bolo len par metrov...). Z uzkych zvislych priestorov, kde sa da stat strach nemam...
neznámy
neznámy | 15.5.2013 14:23
A mne sa toť nedávno cca dva tri mesiace dozadu snívalo, že som bola v cudzom meste niekde v Amerike. V tom sne som išla cez mobil napísať, že práve si žijem svoj sen a ako lokalizáciu mi vyhodilo nejaké LC. V sne som vedela, že som v Lincoln parku pri Lincoln centre. Nikdy som o tomto mieste nepočula, preto som bola o to viac na druhý deň prekvapená, keď mi Gúgl vyhodil, že Lincoln centre naozaj existuje a je v New Yorku. :) žeby práve tam som mala ísť?
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...