mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Cesty tela i ducha - 

NÁVOD NA PREŽITIE v roku 2020

nikav
emanuel
emanuel » nikav | 4.1.2020 14:02
nevyjadrím sa k tomu,lebo posledné dni som pozerala veľa astrologických predpovedí aj iné na rok 2020....bolo tam dve strany jedna videla nirvánu ako budeme všetci osvietený a druhá sodomu-gomoru.....pravdu povedané nemienim sa tým zaoberať už som celkom zmagorená,nejako to predsa musíme prežiť.....šokovalo ma koľko myslitelov,astrológov a samozvaných pomaly spasiteľov sa k tomu vyjadruje s neochvejnou istotou
neznámy
neznámy » nikav | 4.1.2020 19:52
Nepozerala som video, ale ma nesmierne udivuzje že ľudia urobili strašiaka z tohto roku, pripada mi to ako ked prichádzal rok 2000. Jednoznačne ide o karmický rok a tieto veci musia byť ukončené a tak to berme ako jeseň - čo sme zasiali to zožneme, nič menej a nič viac, je zbytočne sa vyhovárať na predkov, my sme sem prišli tie veci odžiť a tak je to o nás, o našom postupe v našom živote.
Takže áno - bude nesmierne ťažký pre tých ktorí žijú lživé životy alebo životy všetkých iných len nie ten svoj a ľahký ba priam povzbudzujúci a úspešný pre tých ktorý žiju vo svojom strede teda vo svojom ASC.
Ja mám nesmierne dobrý pocit už dlhší čas aj napriek mojim tranzitom a aj napriek terajšej chorobe, ten pokoj v srdci je úžasný, takže ja neprevezmem žiadnych strašiakov a tak je to vždy - všetko je iba o nás, len tento rok zrejme už nebude platiť:
Postavím sa do zrkadla a budem si hovoriť som krásna, som úspešná..... mohla by sa tam aj striga objaviť
emanuel
emanuel | 4.1.2020 21:25
ja práveže neprežívam pocity úplnej blaženosti,napriek dobrým aspektom,dokonca som dospela k tomu že sa teším na kvadráty aby bolo veselšie a čo prekonávať......napriek tomu som robila pár rozhodnutí minulý rok a som vnútorne spokojná,nakoľko som nešla sama proti sebe......to napätie čo mám je asi tým že ešte minimálne jedno rozhodnutie ešte musím dotiahnuť do konca
Magnician
Magnician » nikav | 4.1.2020 21:34
ďakujem
neznámy
neznámy » emanuel | 5.1.2020 08:43
Veľmi dobre si to napísala - ak vieme vo svojom vnútri že sa musíme rozhodnúť a odsúvame to, spôsobuje to obrovské napätie v nás a speje to vždy k chorobe. Som rada že prijímaš svoju cestu lebo o tom je horoskop, žiť svoj život správnou mierou.
Ani ja to nemôžem napísať že je to blaženosť ale ten nekutočný pokoj vo mne je úžasný, teraz prekonávam mutantnú chrípku ktorá spôsobila zápal lymfatických uzlin a predsa sa behom jednej noci kedy som si myslela že snad neprežijem, všetko zmenilo. Divné - hlava bila na poplach - umieraš, ale srdce to vôbec tak nevnímalo, akoby na niečo čakalo. Možno neviem správne popísať tie pocity.
Ešte k roku 2020 - každá 2 sú 2 nohy a tak už rok hovorí o pevnej stoličke, takže ak si niekto myslí že môže s niekym manipulovať tak sa mýli, už sa nedá ničím oklamať - ta stolička je aj neustupčívosť a teda tento rok je pevny vo svojom základe, takže ak sme pevní vo svojich zásadach veľmi nám to pomôže - teda správnych zásadach - celý tento rok je o pravej miere, spadne hodne masiek.
Už vidím ako sa ľudia budú chcieť brať 20.2.2020 či podobné dátumy, ale tam je toľko tvrdohlavosti že iba ťažko sa to da ustať, ale ľudom to pripada magické.
elenalaukova
elenalaukova | 5.1.2020 12:45
Nevyznam sa v astrologii,tranzity su pre mna spanielska dedina.....ale toto co som tu citala v poslednom odstavci sa vztahuje aj na mna.Napriek bolestivemu urazu chrbtice(doslova rosypany stavec L1 v auguste) som sa citila plna sily a odhodlania prekonat a zvladnut to,co sa mi aj podarilo(ma na tom zasluhu aj moja liecitelka),a som naplnena nesmiernym pokojoma dobrym pocitom,takze dobre viem o com prispevok je.
elenalaukova
elenalaukova » nikav | 5.1.2020 12:48
Video od Lazareva com videla nedavno,velmi ma zaujalo.Stretla som sa s nim po prvykrat.I ked je starsieho data je aktualne.
nikav
nikav » emanuel | 5.1.2020 13:15
Autor nie je astrológ, dokonca astrológii nefandí. Dávno je známy svojou Diagnostikou karmy.

Pozri si tento príspevok

elenalaukova » nikav | 5.1.2020 12:48
nikav
nikav » elenalaukova | 5.1.2020 13:22
Tu máš ďalší zdroj info o Lazarevovi. Mám dve jeho knihy spred cca 20 rokov, veľmi mi sedí.

www.sergej-lazarev.cz treba si to nahodiť ručne
milan08
milan08 | 5.1.2020 14:42
ako som si vypocul,ludstvo ieje este pripravene na vzostup i Plejadania odtiahlis celou flotilou a nechali tu jednu lod na strazenie
neznámy
neznámy » milan08 | 5.1.2020 16:45
Tiež ale nie je dobre všetkému veriť aj to s tými Plejadanmi, lepšie je počúvať svoje srdce ako to čo kto napíše či povie.
emanuel
emanuel » nikav | 5.1.2020 21:15
ako naozaj je mi jedno čím autor je ,ale internet je zahltený toľkými príspevkami na tému rok 2020 a niektoré som si aj pozrela,že kto nemá svoju hlavu,bude len zmagorený....každý máme svoju cestu ,žijeme svoj život najlepšie ako vieme podľa možností a okolností....keby boli všetci rovnaký a všetci žijeme podľa príručky tak sa nikam nepohneme...práve tým že sa stretávame s inými povahami,nepriaznivými udalosťami,alebo aj chorobami sa meníme a núti nás to na sebe pracovať
milan08
milan08 | 6.1.2020 05:10
skor by som povedal,ze svoje prave vysie ja!
neznámy
neznámy » milan08 | 6.1.2020 11:32
nuž zrejme moje vyššie JA nevie o Plejadanoch
nikav
nikav » emanuel | 6.1.2020 20:34
Nikto nenúti nikoho "žiť podľa príručky".

Možno ani toto pekné krátke video ti nesadne, ale niekoho poteší.

V čom je zmysel života /Lazarev/

https://www.youtube.com/watch?v=EvuDZVf--yk
neznámy
neznámy | 6.1.2020 20:44
Aj vdaka tym vsetkym dobrym aj zlym sme taky aky sme.Oslobodit sa od predsudkov aj ked vela krat nam pomohli no skutocne priatelstvo zacina vierov doverov a to je risk.
neznámy
neznámy | 8.1.2020 11:14
Presne tak, všetko nás formuje kým nájdeme tu svoju vlastnú cestu, nič a nikto nám nepríde do cesty bez známok učenia, len veľakrát na to prídeme oveeľa neskôr.
Risk? - veru teraz sú iba 2 roviny, aspoň čo ja vidím okolo seba -riskujúci vždy aj ked netreba a potom ti alibisti, ja za nič nemôžem - akoby stred v terajšom svete vypadol.
Magnician
Magnician » nikav | 8.1.2020 19:06
dobre vysvetlené ,ďakujem
nikav
nikav » Magnician | 9.1.2020 09:01
Tušila som, že aj teba to poteší.;)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...