mesiac
Streda, 21.3.2018
Meniny má Blahoslav
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 20% mesiaca
mesiac v znamení býka
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Uran v opozicii s Uranom

Johanna » Vodnářka | 9.6.2017 07:48
s tým zamestnaním si myslím ,že sekne aj on je vyhorený už roky ...čo sa týka rodiny v 05/2013 mu zomrela mama, 02/2017 otec, ostal mu už len rozvod ...
neznámy » Johanna | 9.6.2017 08:29
ale no... hlavu hore! :)
Alis » martinbd | 10.6.2017 08:54
Opozícia uránu ma čaká cca o mesiac. Natívny urán mám v 2. dome a momentálne je teda v 8. Pozrela som sa, čo sa dialo, keď mi začala kvadratúra uránu pred rokmi. Cca na 0,07 stupňa kvadratúry som získala prácu, po ktorej som veľmi dlho túžila, dovtedy sa mi nič nedarilo nájsť a bola som z toho už zúfalá. Samozrejme nebola to hneď zo začiatku úplne stabilná práca (skúšobná doba, zmluva na dobu určitú), ale neskôr sa ukázalo, že som tam s prestávkou na materskú vydržala cez dvadsať rokov a veľmi veľa som sa tam hlavne v prvých rokoch naučila. Bol to teda začiatok stabilného príjmu na dlhú dobu.

Dúfam, že opozícia sa bude niesť skôr v duchu nových príležitostí, než strát. A ak sa aj vyskytnú straty niečoho, že to bude niečo, čo už v mojom živote nie je potrebné, a tým sa uvoľní miesto na veci v mojom živote vítané.
Johanna » Alis | 12.6.2017 11:49
Mňa ten Urán čaká v 2018 ,teším sa :)
LILKA » Johanna | 13.6.2017 17:50
Četla jsem, že u tohoto tranzitu máme čekat "nečekáné" a u mne se to splnilo.......
Alis » LILKA | 14.6.2017 06:17
Splnilo sa to v pozitívnom zmysle, alebo negatívnom?
Trošku sa toho tranzitu obávam...
Johanna » LILKA | 14.6.2017 07:56
pozitívne nečakane zážitky sú najlepšie :)
LILKA » Alis | 19.6.2017 16:27
Negativně....., ale byly tam i jiné chuťovky, pluto kv. uran tyto planety mám obě v 7 domku-ROLL- a neptun kv. saturn-CRY-
Alis » LILKA | 21.6.2017 17:42
No veď práve, aj ja tam mám iné " chuťovky" : okrem uran opozicia uran, tam mám ešte urán kvadrát saturn a saturn kvadrát ascendent. Takže to nie je nič príjemné. Dúfam, že to ustojím.
Johanna » martinbd | 12.10.2017 13:42
Ak je Urán v 1 dome ? čo sa mi môže udiať ????? :)
Johanna » Alis | 16.10.2017 10:17
smejem sa .) lebo v popise tranzitu uránu v opozícii s uránom je ,citujem ,,prekvapivé zmeny, objavovanie svojich originálnych vlastností a iných nevšedných vecí, šoková terapia, nečakaný pokrok, náhle oslobodenie sa od niečoho
A ten tranzit trvá cca rok :) tak do paroma ako náhle ako nečakane ? ako šokovo ? :) keď mi to tam sedí rok :)
Alis » Johanna | 16.10.2017 17:43
Ja mám prvý tranzit za sebou, ďalší ma čaká na jar 2018. V tomto období mi kleslo sebavedomie v práci na minimum. Nebolo to nič príjemné. Presvedčila som sa, že každý má síce svoje chyby, ale tie moje sú asi najvýraznejšie. Čakalo ma aj nepríjemné prekvapenie v súvislosti so synom to sa ale vyriešilo veľmi dobre. Jediná vec, ktorá bola pozitívna, bol nečakaný finančný dar od mojej maminy, ktorý mi snáď niekedy pomôže aspoň čiastočne začať znovu.
Johanna » Alis | 16.10.2017 22:05
V ktorom dome mate uran ? :)
Alis » Johanna | 16.10.2017 22:30
Natívne v 2. dome v opozícii teda v 8. Momentálne mi ale druhým domom prechádza Jupiter, takže aj ten môže za zlepšenie finančnej situácie. Celkovo prišlo k zlepšeniu mojej finančnej situácie. Ale ohľadom môjho sebavedomia a citového života som na tom dosť zle.
Johanna » Alis | 17.10.2017 08:15
myslela som si , že to robí zmeny len v tom dome kde je uran ....ja ho mám v 1 D. tak neviem :) možno pôjdem ku kaderníčke :) haha
Alis » Johanna | 17.10.2017 22:21
No je to ako keď niekoho dostihne karma o ktorej ani netušil, že ju má. Tieto moje pocity ale pravdepodobne súvisia aj s inými aspektami - Saturn kvadratúra Ascendent - úžasná chuťovka. A urán kvadratúra so Saturnom. Saturn mám pravdepodobne v 10 dome, neviem to iste, pretože na minútu neovládam svoj dátum narodenia a je tam rozdiel len pár minút medzi 10 a 11 domom. Ale predpokladám, že to mi spôsobovalo určité, nie príliš príjemné situácie v práci. Ako keď sa snažíte ako najlepšie viete, ale vždy sa nájde na Vás chyba... Každý musí sám posúdiť ako sa ho to dotýka. Ja už len odpočítavam dni, kedy sa tieto kvadratúry skončia.
Johanna » Alis | 18.10.2017 07:37
karma ma dostihla ešte som nemala ani uranovsku opozíciu :)
zajo » Antonidas | 19.10.2017 23:18
Vdaka za info u nas je zamracene-ROLL-
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop Myseľ bude lačná po zábave, či upokojení, čo by ste mohli využiť pri nadviazaní nových kontaktov alebo si len tak urobiť posedenie so známymi. Pri jednaniach, či v diskusiách je väčšia ochota ku kompromisom. Intenzívnejšie vnímanie krásy.

horoskophoroskophoroskop Telo i duša sa rýchlejšie regeneruje, preto je užitočné stráviť tieto chvíle niekde v uzdravovacom, či omladzovacom centre alebo v prírode. Schopnosť hlbšie vidieť do vnútra človeka by malo pomôcť lepšie chápať hlavne kritické situácie.

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch častejšie dochádza k manipulácii v snahe získať väčšiu moc. V erotike stúpne záujem o prekračovanie tabu, čím sa zvýši aktivita rôznych deviantov a zvrhlíkov. Sklony k extrémnym emocionálnym prejavom.

STRATÉGIA - talent pre tento druh činnosti je spätý s aspektmi Marsu s Neptúnom, pričom pri priaznivých väzbách je väčšia šanca, že nebude dochádzať k omylom. Podporujúcim... viac »

INDIVIDUALIZMUS - je častý u ľudí, ktorý majú prevahu astrologických prvkov na východe (teda hlavne ak je zhluk planét okolo Ascendentu). K ďalším faktorom podporujúcim tento povahový... viac »

KULMINÁCIA - nastáva vtedy, ak nejaký astrologický prvok sa nachádza v blízkosti Media Coeli (v nadhlavníku), buď v IX. alebo X.dome. Takýto prvok má zosilnený vplyv na celý... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...