mesiac
Streda, 21.3.2018
Meniny má Blahoslav
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 20% mesiaca
mesiac v znamení býka
meno: heslo:

Astrológia a horoskopy - 

Uran v opozicii s Uranom

Johanna | 6.6.2017 20:44
Ahojte,čo sa da čakať od Uranu v opozícii s Uranom? To je tá Uranovska opozícia stredného veku ?' Vďaka
neznámy » Johanna | 7.6.2017 08:30
Ano. Budeš ako pod elektrickým napätím. :)
martinbd » Johanna | 7.6.2017 12:01
pozri hlavne v ktorom dome je Urán, tam sa udejú náhle zmeny.
neznámy » martinbd | 7.6.2017 12:14
To môže byť celkom husté, keď je Uran na asc, a oproti Venuša-NOSMILE-
Johanna » martinbd | 7.6.2017 13:27
Urán má vo 4 Dome retro, presne 16.6.1975 7:10. Prešov ....prehodnocuje život , hľadá novú cestu pre život ...

Do 4 domu patrí aj terajší domov, rodina , aktuálny , či len ten rodičovský domov ?
Johanna | 7.6.2017 13:30
Ano , vyzerá to tak , že sa tak cíti ...
fiohattu » Johanna | 7.6.2017 13:34
Ahoj, to je ona -LOL-

Mala som ju pred 2 rokmi a Urán mám kúsok od MC tak som mala opozíciu nie len na urán ale aj na MC -YES-

Veľká potreba zmeny práce ale aj oddychu a tlaky na to vyriešiť čo ďalej co životom, dala som výpoveď v práci, ktorú som mala nadštandartnú lebo "som nebola spokojná" -LOL- Prežívala som to veľmi intenzívne nakoľko urán je moja dominantná planéta a nie vždy sa mi ju podarí ovládnuť a zvládnuť niekedy proste valcuje a ja sa iba dívam ale určite to nemá každý takéto divoké... :D
Johanna » fiohattu | 7.6.2017 13:43
Má toho tam viac ...
Slnko v konjunkcii s Merkúrom :-|
Pluto v kvadratúre s Marsom :-(
Pluto v kvadratúre s Jupiterom :-(
Pluto v opozícii so Saturnom :-(
Urán v opozícii s Uránom :-(
Pluto v kvadratúre s Medium Coeli :-(
Saturn v opozícii so Slnkom :(
Johanna | 7.6.2017 13:46
Nenašla som v starších príspevkoch nikde Urán v opozícii s Uránom :)
martinbd » Johanna | 7.6.2017 13:52
aj aktuálny
Johanna » martinbd | 7.6.2017 13:56
Tak to sa asi nie je na čo tešiť :(
fiohattu » Johanna | 7.6.2017 14:11
Jáj to je v pohode, ono toho tam bude najbližšie obdobie viac, oveľa viac :)-PUH-

myslím, že touto opozíciou Uran-Urán začína nie len stredný vek človeka ale aj to, čo sa ľudovo nazýva kríza stredného veku a transformácia ak ju človek dovolí :) -PUH-

Netreba sa tomu brániť ani sa báť... ;)
Plutonie » Johanna | 8.6.2017 20:16
To vypadá na celkovou změnu. A asi to bude fičák, který překope úplně všechno. Pozor i na zdraví. Na druhou stranu: když ne teď, tak kdy? ;)
martinbd » Johanna | 8.6.2017 20:36
dobre je sa pozrieť aj na to, čo sa dialo, keď bol Urán v kvadratúre na Urán, prípadne aj v iných aspektoch. Mohla by si tam opakovať nejaká téma.
Johanna » Plutonie | 8.6.2017 20:58
Ďakujeme
Johanna » martinbd | 8.6.2017 21:00
Vďaka ,pozriem kedy to bolo...a čo sa dialo...
neznámy » Johanna | 8.6.2017 23:48
No, ano, je to aspekt "krize středního věku". Středního - 40, 41, protože je jeden v době, kdy může začít bilancovat. Co se mu povedlo, v rodině, v manželství, v práci, když si na otázky odpovídá spíš negativně, hodně se nepovedlo, může to "vybublat" a člověk se začne divoce snažit o nápravu. (Já jsem se například dost ukvapeně podruhé vdala). - Když někdo život zvládal do té doby tak, že je spokojen, nemusí se nic převratného dít. Jen se začne zaměřovat víc i směrem "dovnitř" - to zřejmě v ideálním případě.
Většina lidí, jejichž kolečka mám, v tomto období spíše měnila zaměstnání, rozváděla se, přicházela do jiného stavu atp.:)
Vodnářka | 9.6.2017 00:02
jj, já odešla ze zaměstnání, všechno mi tam lezlo na nervy :D-LOL- a šla studovat na rok cizí jazyk s "děckama" o generaci mladšíma. Byla to nádherná doba, zase jsem se přenesla do mladosti - pro Lunu v Blížencích úplný ráj.
neznámy » Vodnářka | 9.6.2017 00:06
Asi dobrá reakce - prodlužuje ti mláádííí.-FLOWER-
Vodnářka | 9.6.2017 00:08
nejspíš.....prý mám ale zamrzlou pubertu (slýchám často -LOL-, víš od koho ;)

-BYE-
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop Myseľ bude lačná po zábave, či upokojení, čo by ste mohli využiť pri nadviazaní nových kontaktov alebo si len tak urobiť posedenie so známymi. Pri jednaniach, či v diskusiách je väčšia ochota ku kompromisom. Intenzívnejšie vnímanie krásy.

horoskophoroskophoroskop Telo i duša sa rýchlejšie regeneruje, preto je užitočné stráviť tieto chvíle niekde v uzdravovacom, či omladzovacom centre alebo v prírode. Schopnosť hlbšie vidieť do vnútra človeka by malo pomôcť lepšie chápať hlavne kritické situácie.

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch častejšie dochádza k manipulácii v snahe získať väčšiu moc. V erotike stúpne záujem o prekračovanie tabu, čím sa zvýši aktivita rôznych deviantov a zvrhlíkov. Sklony k extrémnym emocionálnym prejavom.

STRATÉGIA - talent pre tento druh činnosti je spätý s aspektmi Marsu s Neptúnom, pričom pri priaznivých väzbách je väčšia šanca, že nebude dochádzať k omylom. Podporujúcim... viac »

INDIVIDUALIZMUS - je častý u ľudí, ktorý majú prevahu astrologických prvkov na východe (teda hlavne ak je zhluk planét okolo Ascendentu). K ďalším faktorom podporujúcim tento povahový... viac »

KULMINÁCIA - nastáva vtedy, ak nejaký astrologický prvok sa nachádza v blízkosti Media Coeli (v nadhlavníku), buď v IX. alebo X.dome. Takýto prvok má zosilnený vplyv na celý... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...