mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 97% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Delfín / Delfíny (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Delfín / Delfíny. Tento obyvateľ morí a oceánov je úzko spojený s vodným živlom (emócie, nevedomie), pričom ho charakterizuje vysoká inteligencia a silné spoločenské, či sociálne zameranie. V snoch predstavuje schopnosť komunikácie medzi vedomím a nevedomím na emocionálnej úrovni a tiež našu emocionálnu inteligenciu (EQ). A teda aj vlastnosti ako priateľskosť, schopnosť porozumenia, empatiu, prostredníctvom ktorých si dokážeme získať druhých ľudí a zaradiť sa do kolektívu. V gréckej antike sa verilo, že delfíny boli vtelením bohov a súčastne aj členmi družiny boha morí Poseidóna (rímskeho Neptúna). V astrológii je tomuto symbolu najbližšie znamenie Rýb a ich vládca Neptún. Vidieť delfína alebo hrať sa s delfínom znamená dobré spojenie so svojou emocionálnou inteligenciou, čím si môžete do života pritiahnuť nových priateľov alebo posilniť staré priateľstvá. Delfín vyskakujúci z vody označuje bezproblémový proces prenikania emócií z nevedomia do vedomia. Môže to byť aj znak prichádzajúceho šťastia. Zabiť delfína alebo ho zraniť je negatívny symbol, ktorý prezrádza odmietanie spolupráce vedomia s nevedomím alebo aj nedostatočnú emocionálnu inteligenciu. Dôsledkom môže byť strata priateľov, či sympatií v kolektíve.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

HVIEZDY – pomenovania stálic v astrológii, aj keď názov je trochu zavádzajúci, pretože v skutočnosti sa vo zverokruhu vplyvom precesie pohybujú rýchlosťou asi 1° za 72 rokov.... viac »

SYSTÉMY HOROSKOPICKÝCH DOMOV - sú rôzne spôsoby konštrukcie dvanástich domov horoskopu, pričom sa od seba líšia podľa toho akú astronomickú rovinu berú za základ, potom akým spôsobom dochádza k... viac »

CERES - je planétka medzi obežnými dráhami Marsu a Jupitera. V astrológii sa jej vplyv stále skúma a ani zďaleka nie všetci (skôr iba drvivá menšina) astrológovia ju... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...