mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Delfín / Delfíny (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Delfín / Delfíny. Tento obyvateľ morí a oceánov je úzko spojený s vodným živlom (emócie, nevedomie), pričom ho charakterizuje vysoká inteligencia a silné spoločenské, či sociálne zameranie. V snoch predstavuje schopnosť komunikácie medzi vedomím a nevedomím na emocionálnej úrovni a tiež našu emocionálnu inteligenciu (EQ). A teda aj vlastnosti ako priateľskosť, schopnosť porozumenia, empatiu, prostredníctvom ktorých si dokážeme získať druhých ľudí a zaradiť sa do kolektívu. V gréckej antike sa verilo, že delfíny boli vtelením bohov a súčastne aj členmi družiny boha morí Poseidóna (rímskeho Neptúna). V astrológii je tomuto symbolu najbližšie znamenie Rýb a ich vládca Neptún. Vidieť delfína alebo hrať sa s delfínom znamená dobré spojenie so svojou emocionálnou inteligenciou, čím si môžete do života pritiahnuť nových priateľov alebo posilniť staré priateľstvá. Delfín vyskakujúci z vody označuje bezproblémový proces prenikania emócií z nevedomia do vedomia. Môže to byť aj znak prichádzajúceho šťastia. Zabiť delfína alebo ho zraniť je negatívny symbol, ktorý prezrádza odmietanie spolupráce vedomia s nevedomím alebo aj nedostatočnú emocionálnu inteligenciu. Dôsledkom môže byť strata priateľov, či sympatií v kolektíve.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

DIREKTNÝ (PRIAMY) POHYB - je pohyb v zmysle postupu znamení zverokruhu, pri ktorom ekliptická dĺžka rastie. viac »

POČATIE - je dosť problematické určiť, aj keď v astrológii existuje jeden starodávny, len zatiaľ nie celkom potvrdený vzorec (Hermová Váha alebo inak Trutina Hermetis), podľa... viac »

EKVINOKCIUM - je rovnodennosť, pričom môže nastať buď jarná (vstup Slnka do znamenia Barana) alebo jesenná (vstup Slnka do znamenia Váh). V prvom prípade sa nachádza Slnko presne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...