mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Vtipy a haluze - 

Zeměkoule = Největší podvod posledních 500 let!

Saffiyah
Saffiyah | 25.12.2016 22:17
Měla jsem nádhernou zábavu celý večer, narazila jsem na tenhle web:

"Když jsem poprvé narazil na stránky o "Flat Earth" (Placatá Země), tak jsem je zavřel s tím, že to je to poslední, čemu bych věřil. O několik měsíců pozdějí jsem se ale dostal k videu o placaté Zemi, jehož důkazy mne přivedly k zamyšlení a vlastnímu zkoumání. Je Země placatá? Že by nám ve školkách, školách, na univerzitách, v časopisech, televizi, rozhlase, vědci, politici i NASA lhali? ... O pět měsíců později jsem se rozhodl vytvořit tyto stránky, aby i ti, kteří neumí anglicky, měli přístup k informacím.

"Poznej pravdu a pravda tě vysvobodí."
(viz Jan 8,32)

Ještě před 500 lety se všude věřilo, že země je placatá, proč se to změnilo? Kdo to změnil? Říkají nám ve školách, založených Jezuity, pravdu o historii? A co Kopernik a Galileo? Používá dnešní věda skutečně vědecké metody nebo je to pseudověda a pouhá směs smyšlených teorií, neověřitelných v praxi? Proč se všude stále více mluví o mimozemšťanech? Papež je chce pokřtít, Vatikán očekává mimozemšťana spasitele, propaguje evoluci..."



Více zde: http://www.placata-zeme.cz/
neznámy
neznámy » Saffiyah | 25.12.2016 22:32
Věřit tomu že je země kulatá je zase jen součást pouze konceptuálního myšlení.
Proč by si měl o tom člověk vůbec něco myslet. Je to povinné?
Když si myslí něco jiného než mainstream je považován za blázna.
A když si nemyslí nic?
Ve skutečnosti je totiž vesmír prázdný. Žádá země není. Vše jsou jen myšlenky.
neznámy
neznámy | 25.12.2016 22:44
Prečo aj vesmír teda nie je myšlenka?
neznámy
neznámy | 25.12.2016 22:47
Někdy bych ráda věděla, čí myšlenky. -COFFEE-
neznámy
neznámy | 25.12.2016 23:21
čí myšlenka je Bosch?

myslí se myšlenka, že myšlenka je myšlenka, že vše je myšlenka?
neznámy
neznámy » Saffiyah | 26.12.2016 02:02
Mám dětský dalekohled. Co koukám, tak tělesa ve vesmíru kulatá jsou. Prostorové gule se stíny. Proto se obávám, že je kulatá i Země.


Podle jiné konspirace, je Země dutá a žijí v ní reptiliáni.


Co je realita? Co je pravda? Vše je Matrix a my jsme jen jedno z jeho čísel?
neznámy
neznámy » Saffiyah | 26.12.2016 08:25
je zebra čierna s bielymi pruhmi alebo je biela s čiernymi pruhmi
neznámy
neznámy | 26.12.2016 08:32
o vesmíre sa hovorí že je nekonečný, je nekonečno hmotné ?
neznámy
neznámy | 26.12.2016 08:41
mala som detskú hračku tiež v tvare ďalekohľadu, vnútri boli farebné úlomky sklíčok a keď sa pokrútilo okulárom tak sa tie sklíčka vyskladali do rôznych nádherných tvarov keď si sa díval oproti svetlu tak to vyzeralo ako vitrážné okná a šlo vyskladať obrazce od výmyslu sveta, doslova :)
neznámy
neznámy » Saffiyah | 26.12.2016 09:48
Nedávala si túto tému už raz na zverokruh? -WINKIE-
Alebo ak ty nie tak kto? Hmm, musím pohľadať...
neznámy
neznámy | 26.12.2016 10:18
Vesmír je konečný, kdyby byl nekonečný, neviděli bychom v noci jednotlivé hvězdy, ale jednolitě bílou svítící plochu, neboť by ji tvořilo nekonečně hvězd.

Že je Země kulatá věděli lidé od pradávna, zejména mořské národy to měli z praxe: (rozdíl mezi loxodromou a ortodromou). Pokud dnes po letech do vesmíru, někdo tvrdí, že je Země placatá, tak si dělá z lidí legraci
neznámy
neznámy | 26.12.2016 10:33
To bol kaleidoskop, asi moja najobľúbenejšia hračka detstva. Dnes sa to asi nepredáva. -NOOO-
neznámy
neznámy | 26.12.2016 11:05
ak je teda konečný tak čo je za tým kde vesmír končí ?
možno je tak, že to čo vidíme my ludia je len vesmír - náš :)
jeden z mnoha vesmííííííííííííííííírůůůůů.......... kolko je vesmírov, pane ?

že je Zem guľôčka ukázali vesmírne koráby, ktoré človek do vesmíru vyslal ..
preč sú časy keď človek pozoroval vesmír iba! zo Zeme
neznámy
neznámy | 26.12.2016 11:13
hm dnes je hračiek čo podporujú detskú fantáziu skromnejšie tak áno
.. občas sa prejdem dráčikom (názov hračkárstva) a nie je tam nič čo by som deťom kúpila, väčšinou iba postavičky na mnoho spôsobov z rôznych filmov z telky a tak

pred pár dňami som videla animák tvorený z farebnej plastelíny no niečo krásne! také obyčajné a aká pekná myšlienka tam bola, no ale teraz je už doba technologií lenže to dieťa samé nevie napodobniť tie master počítačové zručnosti, kam sa podela z detských izbičiek plastelína ? napríklad
neznámy
neznámy | 26.12.2016 11:25
ano je docela možné, že existuje "vesmírná pěna" tvořená bublinami vesmírů.

Co je za naším vesmírem, nebo za pěnou vesmírů? To může zůstat tajemstvím. Nemusíme ani nemůžeme všechno vědět.
neznámy
neznámy | 26.12.2016 11:32
To nie je celkom správny argument pre konečnosť vesmíru.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Olbersův_paradox
neznámy
neznámy | 26.12.2016 11:34
vesmírna pena ? to som ešte nepočula, čo to je prosím ..

o bublinách viem tolko že na povrchu je možné pozorovať dúhu a každá bublina raz praskne, ledaže topiace sa permafrosty následný únik plynov z chalúh rias a flóry pod oceánmi a ten únik tvorí vo vode bubliny čo sa tlačia na povrch tam prasknú a plyn zamoruje ovzdušie, výskumníci to nazvali ako keď si čék prdne vo vani -BLUSH-

.. čo sú bubliny vesmíru ?
neznámy
neznámy | 26.12.2016 12:38
je tam nějaký úžasný argument pro nekonečnost vesmíru?
neznámy
neznámy | 26.12.2016 12:39
bubliny vesmírů je metafora

měla jste někdy bublifuk?
neznámy
neznámy | 26.12.2016 12:53
argument, který jsem uvedl uvedl také prof. Mgr. Tomáš Tyc, PhD. z Masarykovy university v nějaké TV debatě.

https://www.muni.cz/lide/18319-tomas-tyc
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...