mesiac
Utorok, 7.5.2024
Meniny má Monika

Voľný pokec - 

Víťazný marec 2018?

elenalaukova
elenalaukova » Magnician | 20.3.2018 15:40
-THUMBSUP--THUMBSUP--THUMBSUP-
neznámy
neznámy » Magnician | 20.3.2018 15:42
vodne dela tu boli pred par rokmi pri gorile... ale ano urobili ste to najlepsie ako ste vedeli a my to robime takisto len inac :)
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:59
neznámy
neznámy | 20.3.2018 16:08
Ej ale sa mi ziada sem postnut jeden song od hospital bukra... ale z ucty k starsim to nespravim. radsej nieco mile a neutocne https://www.youtube.com/watch?v=YVfICtQ0jOM -FLOWER-
lak
lak | 20.3.2018 16:08
toto sme my nezazili :D
lak
lak | 20.3.2018 16:35
-THUMBSUP-
neznámy
neznámy » lak | 20.3.2018 16:40
Hej, ešte včera to vypadalo, že vy dve sa dosť odlišujete. Ale veru nie, môžete si ruky podať.
Ach áno, s vami svetlá budúcnosť.
neznámy
neznámy | 20.3.2018 16:50
Mne sa velmi paci ako ste ma dokazali po 2 prispevkoch zhodnotit "co ona moze vediet" teraz uz dokonca viete ze sa podobame. Ja narozdiel od Vas nikoho sarkasticky neurazam ani sa nad nikoho nevyvysujem aj ked nad ludi ktori veria Slotovmu podrztaskovi sa vyslovene ziada reagovat neslusne ale zdrzala som sa prosim Vas nabuduce ak budete chciet hodnotit inych chodte si radsej precitat nejaku basen je to lepsie vyuzity cas. A ak sa da naozaj ma neskatulkujte, nehodnotte, neprirovnavajte proste sa do mna nestarajte v osobnej rovine lebo s tym lahko mozem zacat aj ja a debata sa zvrhne do kopy osobnych invektiv ako vacsina debat na tomto fore.
Dakujem


Bohuzial 5 prispevkov. Tu skladbu som spomenula preto ze na cudnu dehonestujucu pesnicku sa da odpovedat dvomi sposobmi ja som si vybrala zmierlivy vy nie.
lak
lak | 20.3.2018 16:55
aj vy dvaja si mozete.. :- )

zase "argument" -ROLL-
neznámy
neznámy | 20.3.2018 16:59
Tak tú skladbičku od hospital bukra si prosím, keď už máte tú úctu k starším. :-D
neznámy
neznámy
neznámy | 20.3.2018 18:46
Neviem, skôr sú to tvrdenia ako informácie. Nepripadá mi to veľmi faktické tam.
:-) ukazovať svaly, takto to nefunguje. Skôr to vyzerá inak, ale to už nebudem písať, lebo ide o domnienku :-).
Ako by mu to pomohlo? Zabiť človeka? Na to letia voliči?
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw | 20.3.2018 20:04
Ale v tomto prípade nejde o žiadny „obraz“. Dala si tu link na vymyslenú správu, ktorá sa šírila aj s prispením Čarnogurského. A ty to zaklincuješ ešte Blahom. -NOOO-
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 20.3.2018 20:47
Ty si zaklincoval denníkom N a nespomenula som to. Tak sa nezhodneme a čo?
Magnician
Magnician » elenalaukova | 21.3.2018 00:55
:)
milan08
milan08 | 21.3.2018 07:01
februar bol vitazny,ci nie????????????????????
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 09:35
Nie je vás dosť na to aby ste boli označení ako dav?
Problém je v tom, že ostatní nemajú nedemokratické požiadavky a ako dav sa nesprávajú, proste rešpektujú voľby.
Gitus
Gitus | 21.3.2018 10:50
Super. Tak potom aj rodicia dvoch ludi, by mali respektovat, ze smer tu vrazdu nevysetri, ze Michal? Co ma co on pisat clanky a korupcii v ich strane. Musi respektovat ze sme si ich zvolili!!! Otrasny nazor.
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 11:11
Takže domnienka, že niekto zasahuje do vyšetrovania je v poriadku. A to, že ty chceš zasiahnuť do vyšetrovania je tiež v poriadku :-).
Zaujímala by ma napríklad tá požiadavka: "Žiadame zabezpečiť nezávislé vyšetrovanie" .
Aká je ich predstava, že sa to ako spraví? Ktorá strana musí nominovať toho správneho ministra vnútra, ktorý to údajne zabezpečí? A smer to teda spraviť nemôže ale saska asi áno. :-) Takže sa vlastne spolitizuje prípad a všetko okolo neho vrátane smrti tých ľudí. Neviem, asi to nevidno, ale ja to tak vnímam.
Domnienky typu, že len ten minister a len ten prezident a len ten politik, to vyšetrí, je to v poriadku na predvolebnú kampaň, ale inak je to len tvrdenie, ničím nepodložené.
Magnician
Magnician | 21.3.2018 11:23
veľmi trefné
Stránka:
< 6 7 8 9 10 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...