mesiac
Utorok, 28.5.2024
Meniny má Viliam

Voľný pokec - 

Víťazný marec 2018?

Magnician
Magnician | 20.3.2018 11:31
a ešte to chce čas...,malé urazené detičky,ktorým nevyšli voľby podľa ich predstáv,však sme si ich vychovali my,ale niekedy sa nestihnem čudovať,nech žije demokracia;)
Gitus
Gitus | 20.3.2018 12:20
Nespominalo sa tu, ze nas je menej? Nas protestujucich? Hm, tak potom kto je dav??
Gitus
Gitus | 20.3.2018 12:20
Nespominalo sa tu, ze nas je menej? Nas protestujucich? Hm, tak potom kto je dav??
Gitus
Gitus | 20.3.2018 12:21
Nespominalo sa tu, ze nas je menej? Nas protestujucich? Hm, tak potom kto je dav??
Gitus
Gitus » Magnician | 20.3.2018 12:25
Mily ujo, kto je mlady nemusi byt automaticky hlupy, praveze vo vasom prípade to plati naopak. Zelam Vam nech si najdete v realnom zivote nieco, co Vam evidentne moc moc chyba..
neznámy
neznámy » Gitus | 20.3.2018 12:37
Prečo predpokladáš, že dav musí byť väčšina? To čo charakterizuje dav, nie je len množstvo, ale hlavne spôsob správania.
Napríklad také heslo... Kto nejde s nami, je proti nám!
Gitus
Gitus | 20.3.2018 12:49
Hm, myslim ze je to naopak. A vy ste hlavne proti nam. Pomenujme to priamo.
lak
lak | 20.3.2018 12:49
zdielat konspiracne media a sirit poplasne spravy o mejdane, a potom vyzyvat na rozum a kriticke myslenie, je na zamyslenie
neznámy
neznámy | 20.3.2018 13:11
Akurát, že v Sarajeve zabili vrchnosť a tá potom o vojne rozhodla. Nie ľud.

Ale inak súhlasím, že ľudia sú nespokojní. Aj keď neviem či niekedy boli spokojní. Ale áno.

Hmmm, propaganda, no tak dobre. Však to môžu ľudia vnímať všelijako, a nejaká propaganda možno je, len neviem presne, čo sa tým v danom prípade myslí, ktorá informácia je konkrétne propagandou.
lak
lak | 20.3.2018 14:14
blaha, milovnik komunizmu; ten, pre ktoreho je 17. november den, kedy sa mu zrutil sen o sudruhoch.. gratulujem k dalsiemu hodnotnemu linku :)

pozrela som to cele, aby som to zhrnula - dala si sem komunistov prispevok o urovni nasich novinarov.. to, ze "pravopis", ktory blaha (mmch aktualne clen strany, ktora ma zhovadovanie novinarov v popise prace - vsak "protislovenske prostitutky" su to! -WINKIE-) kritizuje, predviedol noro dolinsky, a ze vsetky prispevky boli nazorovo pseudomoderator noro vs ti, co nerobia na ta3 pr politikom, uz komunista zabudol dodat.. tak sa pytam - aj si to pozerala??

https://aktualne.centrum.sk/blaha-by-si-za-koalicneho-partnera-smeru-zelal-komunisticku-stranu/slovensko/politika/
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:00
Celé zle. Karneval nízkosti.-WALL-
Nechápem, prečo je potrebné takéto výplody písať, čítať, lajkovať a šíriť
dalej.


(reakcia na link, ktorý sem dala Modrá: https://www.facebook.com/lubos.blaha.7/posts/10213765602368069)
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:06
Presne tak. Propaganda zo všetkých strán. Marketing. Krmenie davu. Predhadzovanie súst. Krmenie našich tieňov. (To nie my, to oni!:D)

Jediná cesta je vnútorná nezávislosť, triezvosť a jasnosť. V hlave aj v srdci.
Magnician
Magnician » Gitus | 20.3.2018 15:07
trafená hus vždy zagága,,ďakujem a želám podobne
Gitus
Gitus » Magnician | 20.3.2018 15:09
Dobre ujco, uz tichucko. -KISS-
neznámy
neznámy » Magnician | 20.3.2018 15:15
Mladost je vzdor, tuzba nechat tu po sebe nieco proste zmenit svet. Vasa generacia si svoju revoluciu totalne dodrbala takze tu nasu nechajte to robit po svojom :) piece
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:18
Nooo, neviem, otvoril som si tú stránku a je tam napríklad prípad Skripaľa popísaný tak, že zaň môžu určite Rusi a vraj svojou propagandou sa snažia zbaviť zodpovednosti za svoj čin. Nepripadá mi to veľmi dôveryhodné, napríklad v tom konkrétnom článku sa dosť fabuluje. :-) Ale inak ďakujem :-).
Gitus
Gitus | 20.3.2018 15:18
To som chcela aj ja povedat! ... Len to asi nevyslo -ROFL-
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:25
Tak po tomto, čo ste napísali, vidím, že posunúť sa dokážete ešte ďalej. Ufff. -BIGEYE-
neznámy
neznámy | 20.3.2018 15:25
Ako som spominala nieje to pismo svate su to informacie "z druheho brehu" ktore budu pre vas urcite uzitocne na utvorenie nazoru lebo pocuvat stale jednu pesnicku nieje dobre :) Hlavne Skripal je velmi ziva tema... Nebudem ani polemizovat o tom kto potreboval ukazat svaly pred volbami :) ale to je len domnienka
Magnician
Magnician | 20.3.2018 15:31
dodrbala ako dodrbala,, základ je,,že vás z ulice neženú vodnými delami a policajnými obuškami,,,,,,,vďaka za uznanie,samozrejme ,-FLOWER-že mier a tichučko
Stránka:
< 5 6 7 8 9 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...