mesiac
meno: heslo:

Marakešská politická deklarace
fórum Voľný pokec
21.05.2018 08:59 Suea

INTUICIA
fórum Astrológia a horoskopy
21.05.2018 06:46 milan08

výhra?
fórum Astrológia a horoskopy
21.05.2018 06:44 milan08

Vaše naj citáty
fórum Ľudská duša
20.05.2018 18:07 lak

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Voľný pokec - 

Marakešská politická deklarace

Magnician » Suea | 15.5.2018 13:24
no Zbohom-NOOO-
Suea » Magnician | 15.5.2018 15:27
Hrůza je, že se tohle událo bez vědomí veřejnosti. Babiš tohle vyřídil i za nás...

Asi bych to nezaregistrovala, nebýt upozornění dnes v komentáři na fb.
A kdo ví, kolik toho jde kolem nás v duchu o nás bez nás. A z čeho můžeme být v budoucnu dost nepříjemně překvapeni.
Alis » Suea | 16.5.2018 06:27
To je strašné. Všetci tí ničitelia európskej civilizácie chcú stále bojovať proti xenofóbii, rasizmu, a za práva žien. Len si vybrali nesprávny kontinent. Prečo sa konečne nevyberú do moslimských štátov, kde sú všetky ľudské práva hlboko porušované, nerešpektované a pošliapané?
milan08 » Magnician | 16.5.2018 06:40
spravne si to vystihol!
Magnician » milan08 | 17.5.2018 23:33
:)
milan08 » Suea | 18.5.2018 06:57
nic lepsie nas nemohlo postihnut....
Suea » milan08 | 18.5.2018 08:28
...všichni jsme jedno
Ona » Suea | 19.5.2018 21:46
pozrite si toto na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=LDuzjU-an5o
Alis » Ona | 20.5.2018 11:23
Žiaden zo štátov, teda okrem Maďarska, sa neodvážilo postaviť EÚ a hájiť záujmy svojich národných štátov a aj celej Európy. Nikde sa o tejto zrade nepíše, pritom o tom, že túto deklaráciu podpísala dokázateľne táto vláda, nie je pochýb. Toto by mal byť dôvod, že by mala vláda padnúť a mali by byť predčasné voľby. Nie vražda Jána Kuciaka a jeho priateľky (je mi ich veľmi, veľmi ľúto), ktorí boli podľa mňa obeťami ľudí, ktorí sa snažili urobiť na Slovensku prevrat, ako keď nemeckí vojaci napadli v prezlečení za poľských svojich vlastných vojakov, a tým začali 2. svetovú vojnu. Je veľmi dobre, že vyšli na povrch podvody, ktoré sa diali za tejto vlády, ale absolútne som nechápala tú absolútnu pripravenosť na zorganizovanie protestov, a neomylnosť v tom, že vieme, kto je zodpovedný za ich smrť. Bez súdu, bez vyšetrovania to všetci vedeli. Našli vinníka aj bez dôkazov. Teraz však sú všetci ticho, asi majú čo chceli.
Magnician » Alis | 20.5.2018 15:36
ach,ach a pravda je ďaleko vo hviezdach-SAD-
Suea » Ona | 21.5.2018 08:26
Vnímám, že je to všechno předem v plánu a určitě (ne náhodou) řízeno.
Jako už kolikrát pogroma "čistila", zdá se, že opět se k něčemu schyluje. Nebo se mýlím?
Suea » Alis | 21.5.2018 08:37
Myslím, že nezáleží na tom, jestli tato vláda, nebo jiná. Vždy je to o energii a ta si "najde" přesně ty, které potřebuje k realizaci toho, co "má být" uskutečněno za nějakým účelem.
Nevíme, snad jen tušíme, co se skrývá za tzv. vyšším záměrem.
Nechci být zlým prorokem, ale boj o přežití (v duchu "útoč, nebo uteč") stojí za většinou aktivit (ať už jde o energii půdy, vody, nerostných či lidských zdrojů) a ten v rukou (ne)povolaných bude hybatelem dní příštích.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Marusija horoskopy Iva94 horoskopy Gucky horoskopy Diana Bartakova horoskopy bblmw horoskopy Prometheus horoskopy kocka48 horoskopy Marymary horoskopy Milunka horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

horoskophoroskophoroskop Povzbudzujúci vplyv pre rýchle zoznámenia alebo pre nové impulzy vo vzťahoch (napr. prostredníctvom experimentovania). Ľudstvo momentálne dokáže lepšie chápať a tolerovať avantgardné smery v móde, umení a erotike.

horoskophoroskophoroskop Prísun novej energii je uľahčený, čo podnieti obyvateľstvo k aktívnejšiemu životu. Dostatok vitality by malo pomôcť zvýšiť výkon pri namáhavých činnostiach (napr. šport, práca). Väčšia zanietenosť prispeje ku skvalitneniu priebehu všetkých súťaží.

Kufor / Batožina Predstavuje bremeno, či ťarchu v podobe našich nevedomých potrieb, závislostí a zvykov, ktorých sa nechceme alebo nemôžeme vzdať ani pri rôznych životných zmenách. V... viac »

Topánky / Čižmy / Boty Doplnok k nášmu štýlu obliekania, pomocou ktorého kráčame životom. Existuje mnoho porekadiel, kde topánky sú spájané s výrazom našej osobnosti, či so životnou cestou.... viac »

Otec Vyjadruje mužské vlastnosti v našej psychike (citového animusa) a celkovo princíp autority, tvorivosť, sebavedomia a životnej sily. Význam tohto symbolu je vo snoch... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...