mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

Kriza stredneho veku :-)

neznámy
neznámy | 2.4.2016 11:42
-PUH-

Chcela by som sa opytat, ci moze kriza stredneho veku "zasiahnut" aj okolo 30-tky?

Casto ma nahlodava pocit, ze uz som dost stara a nemam rodinu - deti... Zivot ako keby pretekal pomedzi prstami a ja sa "tvarim", ze mna sa to netyka, no starnem, nemladnem...
Moze byt toto kriza stredneho veku? :D
-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 11:55
Krízu stredného veku majú ľudia po štyridsiatke, nie v tridsiatke :). To je to, ked sa títo ľudia akoby zblaznia, začnú byt neverní, robia sa mladší ako sú a podobne. Nad tým, čo ty rozmýšľaš, rozmýšľam aj ja. No skôr mi príde, že život pomedzi prsty uteká mamičkám na materskej. Dieťa nie je jediným zmyslom života ženy. To tak dakedy bolo. Takze si z toho nič nerob. Čo ma prísť príde a to v pravý čas.
neznámy
neznámy | 2.4.2016 11:58
samozrejme,že môže,,ja som mala 29 a dve deti+ nevydarené manželstvo a začala som bilancovať a to som nemala robiť,,kedže som dosť na seba bolestivo kritická,tak výsledok bol,že sa mi už ani nechcelo žiť,,krízu dostávam vždy ked hodnotím svoj život:D,,,teda úspechy,neúspechy atd.
neznámy
neznámy | 2.4.2016 12:01
..nemáš rodinu , děti...je ti 26. To je dobrý ne?:)
neznámy
neznámy | 2.4.2016 12:31
Ja praveze neviem... A ani neviem, ci by bolo dobre, ak by som ju mala... Dieta -rodina je obrovska zodpovednost...
Take cudne pocity to su...
neznámy
neznámy | 2.4.2016 12:37
Jde asi o to, jestli ti to vadí.-ROLL-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 12:52
to je skor tikanie biohodin, nie?

neviem, nemam skusenost, kedze ja som si to odbila pomerne skoro :)

a kriza stredneho veku mi tiez nic nehovori...
neznámy
neznámy | 2.4.2016 13:13
To je skor take prepocitavanie... Napr. Ak by som mala dieta v 30-tke tak ako 40-rocna by to dieta malo 10 rokov... Cim neskor, tym horsie...
A potom otazka, bola by som dobra ako matka? Ja? Alebo neschopna, k nicomu...
No strasne nieco...
neznámy
neznámy | 2.4.2016 13:29
To jsou takové klasické úměrové úvahy. Já osobně si myslím, že bych teď byl lepší otec pro malé dítě, než před 20 lety. ...
40 ročná a desetileté dítě? To mi zní celkem harmonicky.

Jde asi o to, co si člověk prošel do doby, než se mu narodili děti.-ROLL-
Ona
Ona | 2.4.2016 15:08
Mamičky na materskej robia vo svojom živote tú úplne najdôležitejšiu a najťažšiu vec - vychovávajú svoje deti = budúcu generáciu.
Ja neľutujem ani jednu sekundu môjho života, ktorú som venovala mojím deťom.
neznámy
neznámy | 2.4.2016 17:14
habibti , ak by si mala 36 a takéto myšlienky, tak by som to celkom dobre chápala, ale máš predsa len 26 - ten úžasný vek, kedy si môžeš užívať cestovanie, nie si pravdepodobne v tomto veku viazaná na nič, môžeš hľadať tú správnu prácu, správneho partnera, máš úplnú slobodu. Užívaj si to, a hovor si, že je to presne tak, ako to má byť. Všetko si ťa nájde, a čo má prísť to príde. Každý deň prijímaj s radosťou. O tom to je, že si tak pritiahneš do života tie správne príležitosti aj ľudí.
neznámy
neznámy | 2.4.2016 19:53
Dakujem ti za milu odpoved...
Vsetko ostatne je na poriadku, len otazka rodiny ma nahlodava a cim dalej, tym viac... Viem ze este nemam 36 rokov, ale vsetky moje zname uz maju deti a je to take zvlastne... Jedna kamoska ma stale podpichuje slovne, vzdy ked sa vidime sa ma pyta, ze naco cakam a opisuje mi svoje pocity a radost z jej dcery, no ja sa vzdy zmozem iba na to, ze odpoviem, ze ja by som chcela ked uz tak chlapca a nie dievca a iba jedno dieta... -PUH- Ked ja sama neviem... To je naozaj asi ta kriza... -PUH-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 20:15
Tak si děti pučuj, pohlídej.....
Já mám rád malé děti, hlavně holčičky. Občas je hlídám. Bývalý kolega co žije v Norsku má tříletou dceru Žofku. Je úžasná. A ten pocit, když vím že ji mám jen pučenou...:)

Kdyby začala trojčit, zavolám na mobil a odvedou ji...-BIGEYE-

Příjemný pocit, když má člověk hezký vztah s dětmi které může vrátit.-BIGEYE-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 20:19
Jednou jsem ji hlídal v noci. Rodiče byli na párty. Vůbec se neprobudila. Zrovna bylo MS v hokeji a já koukal na hokej. Hezký večer to byl...-HEART-

když je vzpupná a vzteklá, tak je z rodičema. :)
Ona
Ona | 2.4.2016 20:36
To nie je kríza stredného veku ale prirodzená túžba každej mladej ženy,
ale každý človek má svoj vlastný osud a ide svojou vlastnou cestou - takže nevšímaj si poznámky svojej kamarátky - ona je ona a ty si ty - využi okolnosti ktoré sa ti ponúkajú a teš sa zo života.
Pripájam sa k ostatným v tejto diskusii a prajem ti peknú budúcnosť.
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 20:36
Já když se začne kočka vztekat a vyřvávat tak ji vyšoupnu za okno. Klidně i v zimě. Ona zas vleze oknem ve dveřích zpátky. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 20:47
Ale vrátí se a je tvoje.
Já osobně bych třeba mohl mít i partnerku s malou holkou. Ale jako důkaz toho že mne partnerka miluje, by ji musela dát v 9 letech do děcáku. Od těch devíti let nahoru už se začínaji s ženskýma dít divný věci. Většinou přestávají být "přirozeně" zajímavé a stávají se z nich herečky. No a další pubertu jakýho koliv dítěte bych už asi nepřežil -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 2.4.2016 21:07
To se dá stále opakovat. Začne se vztekat, otevřeš okno vyšoupneš.
Obzvláště v zimě se intervaly mezi řvaním prodlužují.
neznámy
neznámy | 2.4.2016 21:09
No ale tebe sa lahko pise, ked ty svoje vlastne deti uz mas... -PUH- Ale mozno ze by si tiez inac nad tym rozmyslal, ak by si nemal deti...

Ja som uz varovala dieta minuly rok -PUH- Jednu kamosku strasne bolel zub a nechala u mna svojeho syna... Len 3 rocneho... -BLUSH-
Najprv vrieskal plakal, az sa dusil od placu a mne vtedy bolo do placu tiez, ja som vobec nevedela co mam robit... Ciste zufalstvo... Tak som si ho zobrala na ruky a opytala som sa ho, ze ci sa nejdeme sankovat... Ako bol na rukach v momente prestal plakat a vyplestil na mna take zlate velke oci... -PUH- Naobliekala som ho ako cibulu a boli sme vonku a jasili sme sa, tahala som ho na sankach, pacilo sa mu to... Nechcela som aby bol dlho vonku, tak sme isli zasa ku mne domov a to si herec "rozkazoval", ze chce puding, tak som bola aj kucharka... -PUH- Potom som ho zobrala do hrackarstva, nech si vyberie nejaku hracku, chcel terenaka (rozbil mi s nim skoro cely barak, vsetky kvetiny padli za vlast)... Snazila som sa, aby bol stale zaneprázdnený, aby neplakal... Aj k notebooku som ho posadila a otvorila som jeden astro program s mojim koleckom, tam zas maly obdivoval tie same cervene ciarocky v mojom kolecku, vysvetlovala som mu, co to znamena a celkom sa tvaril, ze ho to zaujima... Ked prisla kamoska po maleho, tak on sa pri dverach rozplakal a zacal ruky natahovat ku mne... To bol pre mna sok...
dodo41
dodo41 | 2.4.2016 21:14
Origos krizu stredneho veku zazijes cosi po 40tke - tranzit Neptuna v kvadrate na Neptun, kukni sa kedy Ti pojde, takto to mame vsetci...pripadne s touto krizou je spajany aj tranzit Urana v opozicii na Uran...
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...