mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Kriza stredneho veku :-)

neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:42
Ale prd a vořech -LOL-....možná nám to tu jenom s elipsou připadne směšné, takové paušalizování, tohle přece vůbec není o věku, někdo je v je třiceti "stařec" a někdo "borec"....., ale mě připadne docela legrace, že tu ve svém věku řešíš takové "somariny", prosím tě žij přítomností a nechej to na osudu...-FLOWER-
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:42
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:45
Byl jsem před vánoci v jazykové škole v Anglii. Bylo tam 90 % týnejžrů.
Docela jsem se zhrozil. Vesměs se trochu víc hýbali když byli nadopovaný na párty vodkou a redbulem. Pak druhý den se váleli hlavama po lavicích a celý výkend nevylezli s postele.
No a pořád byli strostlí s ajpedama. ...všude...-ROLL-

Říkal jsem ji "Plejstejšni" Nesli to nelibě.-WINKIE-
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:47
-LOL-...plejstešni...to si zapamatuju...:D
no nic, jdu něco dělat ven, ať taky nesrostu s noťasem....-LOL-
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:48
Těšil jsem se na ně, jak s nima omládnu....-BIGEYE-

No a pak jsem si připadal jak na LDN pro mládež..-NOOO-
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:56
No ved to som pisala, ze starsi ludia chcu mat uz svoj klud a nie sa nahanat za 10 rocnym dietatom... Ale bohuzial toto vela ludi nepochopi a stele si o sebe myslia, ze maju 20 rokov... -PUH-
Zjavne ty ani Vodnarka nechapete o com pisem a stale si chcete dokazovat, aki ste sviezi vo svojom veku... (ok! to je fajn) Ale ja pisem o kazdodennych starostiach o rodinu, deti a manzela a samozrejme + pracovne vytazenie... To vsetko k tomu patri...
Ano mas "pravdu" 55 a viac rocny clovek bude na tom po fyzickej stranke lepsie a lepsie a vlastne aj o dalsich 10 rokov...
neznámy
neznámy | 3.4.2016 13:59
Je to také zapeklité tieto dilemy.... :)

Ja som neriešila, či chcem mať deti a rodinu, mala som pomerne skoro partnera, s ktorým sme spoločne túžili po deťoch a spoločnej budúcnosti, plánovali sme si rôzne rodinné výlety, na bicykloch, túry, športové aktivity, lebo obaja sme mali radi pohyb a prírodu.

Nuž ale človek mieni a pán boh mení...
Takže opatrne, nie vždy to vyjde tak, ako to chceme my, ako nad tým premýšľame my :)

Čo sa týka malých detí teraz, moja rovesníčka má štvorročné dievčatko, krásne, zdravé, no strašne ukecané a stále v pohybe, som s ňou síce rada, neustále mi niečo rozpráva a niekam ma ťahá, ale oveľa radšej som, že ju zas môžem nechať jej rodičom a ja si idem do svoju kľudu domov :)
neznámy
neznámy | 3.4.2016 14:09
Viem asi na co teraz narazas (uz si par krat o tom pisala)... A to je tiez pravda co pises...
A klobuk dole pred tebou (myslim to uprimne od srdca)...
Zivot nie je vzdy ľahký a tiez som si "odbila svoje" co som vobec necakala od osudu a stalo sa... Viem ako to chodi, ako chodia "zivotne prekvapenia"...
Nemozem nic viac napisat len ako, uvidim co bude dalej...
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...