mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Chatrc

neznámy
neznámy | 6.1.2014 18:55
Ahoj,aky mate nazor na knihu Chatrc?
pre mna to bolo uzasne
neznámy
neznámy | 6.1.2014 19:05
Spomenula som si, že tu už bola diskusia o tej knihe, tak len na doplnenie...

http://www.zverokruh.sk/forum/cesty-tela-ducha/chatrc/
neznámy
neznámy | 6.1.2014 19:14
dakujem krasne a uz je aj pokracovanie
neznámy
neznámy | 6.1.2014 19:24
Určite patrí medzi najúžasnejšie knihy, ktoré som kedy prečítala. Myslíš pokračovanie ako druhý diel? Ak áno, tak by som sa to bála otvoriť a čítať.
Tá kniha je dokonalá tak ako je, pokračovanie to môže len pokaziť.
neznámy
neznámy | 8.1.2014 21:18
Dostala som túto knihu ako darček k narodeninám. Priložili mi k nej aj balíček papierových vreckoviek (vraj im to takto doporučili darovať). Keď som ju začala čítať, nedalo sa od nej odtrhnúť. A veru aj tie papierove vreckovky sa zišli. Neviem či sa mi stalo, aby nejaká kniha vo mne zanechala toľko pocitov. Také niečo som doposial nezažila.
Ten istý spisovateľ vydal Chatrč Zamyslenia na každý deň v roku
Autor: William Paul Young Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Tatran
Dátum vydania: 2013
dovolila som si skopírovať...Silný príbeh obsiahnutý v Chatrči uchvátil srdcia miliónov čitateľov po celom svete a stal sa knižným fenoménom. CHATRČ: ZAMYSLENIA na každý deň v roku vám ponúka príležitosť vrátiť sa nanovo a jedinečným spôsobom do "chatrče", kde sa s Mackom stretli jeho neobyčajní priatelia, Tato, Sarayu a Ježiš. 365 zamyslení obsahuje vzácne citáty z Chatrče doplnené hlbokými a podnetnými modlitbami, ktoré napísal autor Chatrče Wm. Paul Young. Cieľom tejto knižky je priniesť inšpiráciu, povzbudenie a duchovnú posilu do každého dňa v roku.
neznámy
neznámy | 8.1.2014 21:20
V minulom roku vydali knihu Návrat do Chatrče
Autor: C. Baxter Kruger Vydavateľstvo: Tatran
Dátum vydania: 2012
tiež si dovolím skopírovať: Miliónom ľudí utíšil duchovný hlad... Bestseller Williama P. Younga, Chatrč - príbeh muža, ktorého z hlbín zúfalstva vytiahlo stretnutie s Bohom Otcom, s Bohom Synom a s Bohom Duchom Svätým a zmenilo mu život. Kniha C. Baxtera Krugera NÁVRAT DO CHATRČE vedie ľudí k hlbšiemu porozumeniu týmto trom osobám k intenzívnejšiemu spojeniu s kľúčovým odkazom Chatrče - Boh je láska. Jeden z prvých obdivovateľov Chatrče a dobrý priateľ jej autora C. Baxter Kruger ponúka vysvetlenie, prečo tento román uchvátil toľkých ľudí na celom svete. Slovami Williama P. Younga z predhovoru k NÁVRATU DO CHATRČE kniha je jedinečným spojením intelektuálnej brilantnosti a kreatívnej geniality, pretože vyvolá vo vás údiv, chválu a odhalí ďalšie možnosti, ktoré prináša svet Chatrče. C. Baxter Kruger je vedúcim predstaviteľom medzinárodného spoločenstva Perichoresis, ktoré hlása evanjelium Trojjediného Boha. Celý život sa venuje štúdiu psychológie, má titul z politológie a doktorát z filozofie získal na Kings College v škótskom meste Aberdeen. Je autorom siedmich kníh a prednáša po celom svete.
huŽvak
huŽvak | 9.1.2014 08:31
Čítal som ju a je napísaná bravúrne psychologicky, vtiahne čitateľa do svojho vnútra a presvedčí ho za maličkú chvíľku o veciach o ktorých už bol presvedčený, že je to inak. Pri takejto knihe si treba držať nadhľad. Osobne som mal pri jej čítaní niekedy zvláštny pocit, že má ta kniha pomaly dostáva - "zmanipulováva". Myslím, že aj keby bola o niekom úplne inom, ako bohu, mala by veľký úspech. Je naozaj dobre napísaná.
neznámy
neznámy » huŽvak | 9.1.2014 13:06
Tá kniha je dobrá možno tak pre ortodoxných kresťanov, pretože priemerne inteligentná osoba v dnešnom svete dokáže vedieť aj bez knihy, že Boh nevyzerá ako dedo s dlhou bradou.

Nemá to vysokú hodnotu a bestseller je to kvôli vysokej skupine ľudí, čo majú priemerné iq, priemernú fantáziu a podpriemerné vlastné názory.
huŽvak
huŽvak | 9.1.2014 15:44
Ak to berieš z tejto stránky tak súhlas, ale ja som ju posudzoval ako ateista, iba ako knihu a štýl akým je napísaná a na čo má slúžiť.
neznámy
neznámy | 9.1.2014 16:18
Tá kniha nie je o vedomostiach.
neznámy
neznámy | 9.1.2014 17:46
To čo je zas za šplech do vetra?
neznámy
neznámy | 9.1.2014 18:29
Ále ništ :D, to by si nepochopil.
neznámy
neznámy | 9.1.2014 18:35
Áno som tak sprostý, že by som dozaista nepochopil niekoho, kto brakovú literatúru považuje za najlepšie čítanie svojho života.
Šak každý číta, čo mu je blízke. Pošli mi svoju adresu, pošlem ti tam pár brakov, ktoré mi zavadzajú. Tebe budú akurát a tento fakt budem brať ako mierku, čiže sa nemôžem pomýliť.
neznámy
neznámy | 9.1.2014 19:09
Neomylnost ? Dooobrý -YES- . Co tam máš dál :D ?
neznámy
neznámy | 9.1.2014 23:34
:D-LOL-
neznámy
neznámy | 9.1.2014 23:38
Mohl bys napsat seznam té literatury,kterou jsi ochoten poslat?
Saffiyah
Saffiyah | 10.1.2014 07:49
Moc pěkně řečeno, taky by mě to zajímalo :)
neznámy
neznámy | 10.1.2014 10:53
Mňa by ten zoznam zaujímal tiež:)
neznámy
neznámy | 10.1.2014 10:56
Počuj, ty ma neštvi, on to chce poslať mne, nie tebe. Ty mi to chceš vyfúknuť, alebo čo??? -WINKIE-
Saffiyah
Saffiyah | 10.1.2014 11:46
Nebuď nepřející, máš právo prvního výběru, my ostatní se stavíme do řady, nervózně přešlapujeme a v tlapkách žmouláme čepice -NOSMILE-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...