mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Voľný pokec - 

Chatrc

huŽvak
huŽvak | 10.1.2014 12:04
Mám pocit, že je tu asi niekto voči tej knihe zaujatý :-D. Čítal si ju vôbec ? Lebo korektný názor si môžem o niečom urobiť, až keď mám o tom dostatok informácií. Otázkou je čo tu posudzuješ ako brak ? Knihu komplexne, alebo iba jej "tému", alebo len to ako je napísaná ? Zaujímavé na tom je to, že s istotou vieš že ide o brak. Zrejme s tou knihou asi nakoniec budeš mať skúsenosť. Asi sklamala všetky tvoje očakávania. Nechcem ju však obhajovať, ale nevadí mi že je tu pre ovečky. Aj tak by to nič nezmenilo, ak by tu nebola.
neznámy
neznámy » huŽvak | 10.1.2014 12:39
Zatiaľ sa proti tej knihe postavili dvaja.
Jeden dogmaticky veriaci, druhý ateista. Dva extrémne póly. A ani jeden z nich tú knihu nečítal.
Podľa mňa je to takmer učebnicovo výpovedné. :D
neznámy
neznámy | 10.1.2014 12:45
ale zas....tiez som tu knihu citala a nepacila sa mi, tiez ju povazujem za lacnu, resp. vyjadrila by som sa inak, ale nejdem prikladat do ohna....ak by som sa mala niekam zaradit tak som agnostik, takze dalsia osoba do statistiky:D
neznámy
neznámy | 10.1.2014 12:52
Evidujem ťa. :D
Pre mňa tá kniha nemala výpovednú hodnotu v tom, či je to kvalitná literatúra, alebo nie. A prečo ma uchvátila, to som už napísala. Je o Božej láske a pravdivo.
neznámy
neznámy | 10.1.2014 13:05
ja to tiez popisujem cez pocity, nie cez nejaku racionalnu analyzu....podla mna velmi tlacila na pilu, silou-mocou na city, ja mam rada zas take knihy, ktore maju v sebe vypovednu hodnotu skrytu hlbsie, medzi riadkami, nie tak jednoznacne navonok cez uvahy o zivote, strasne mi niecim pripominala alchymistu v tom zlom slova zmysle

pre mna asi najhlbsia knizka ak neratam nieco tak zname ako maly princ je - a uzrela oslice andela......kazdy rok sa k nej vraciam a po kazdom precitani som nadsena a opatovne ju ospevujem ako retard, este chcem vyskusat mccarthyho knihy, ze co to bude zac
neznámy
neznámy | 10.1.2014 13:50
Veď. :) Je to práve o pocitoch. Mne tá kniha hovorila o niečom, čo poznám veľmi dôverne.
Ja mám asi najobľúbenejšiu knihu svojho života Kytice od Erbena. :)
neznámy
neznámy » Saffiyah | 10.1.2014 13:53
Väzbič mi ponúkol knihy v tvrdej väzbe, paperbacky neuznáva.
Takže až si vyberiem, zvyšok hodím do davu. :D
neznámy
neznámy | 10.1.2014 13:55
o nej len viem, ze bol podla nej natoceny film, ktory mam stiahnuty len som sa k nemu este tiez nedostala, popis knihy znie dobre
neznámy
neznámy | 11.1.2014 12:10
casto krat som mal slzy v ociach pri citani
neznámy
neznámy » huŽvak | 11.1.2014 16:04
Predstav si to, prečítal. P. Young sa snažil prekresliť kresťanský obraz Boha a navliec mu nový habit, žiaľ, opäť to pôsobí obmedzujúco a škatuľkujúco, len s tým rozdielom, že je sú tam náznaky New Age a synkretizmu. Bizarné postavy Tato, Ježíš a Saraja, ktoré symbolizujú Svätú trojicu, u mna nepôsobia nijako rozširujúco a ani nádychom, že by neboli zaťažené predstudkami. Skôr si myslím, že tieto postavy boli vytvorené na to, aby sa z nich stali hracie postavičky pre malých ancikristov(deti)...
neznámy
neznámy | 11.1.2014 16:07
Určite si vtedy krájal cibuľu. Takže pozor! Pri krájaní cibule, nečítať!
Saffiyah
Saffiyah | 11.1.2014 19:56
Myslím, že nás, dav, zajímal celý seznam -WINKIE-
neznámy
neznámy | 18.1.2014 11:42
cibula je zdrava
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...