mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Voľný pokec - 

aura

neznámy
neznámy | 19.3.2017 14:35
Áno, presne tak to myslím. Farba duše sa mení skúsenosťou a posledný, najvyšší stupeň je purpurová a presne ako dedukuješ - rovnako ako ty vidím vnútorným zrakom, ale i očami.
To posledné telo nazývajú liečitelia kéterickým a odpovedá mu Božská Myseľ a vlastne jeho farby prestupujú do polí nižších tiel.
No, v knihách sa často nájdu aj nepresné vyjadrenia - podľa mňa to tiež bola neprítomnosť vyžarovania.
neznámy
neznámy » fiohattu | 19.3.2017 14:38
Prajem vám, aby ste sa naďalej rozvíjali.:)
neznámy
neznámy | 19.3.2017 16:29
čo vyteká z rúk liečiteľa ?
fiohattu
fiohattu | 19.3.2017 18:14
Ďakujem, to prajem aj Vám -FLOWER-
neznámy
neznámy » fiohattu | 20.3.2017 19:35
V tom rozhovore je uz doplnena aj otazka ohladne Kirlianovej metody fotenia "aury".
Skor sa mi zda, ze to ako to skumaju na akdemii vied, ze to by mohla byt aura.
neznámy
neznámy | 20.3.2017 20:54
Teda ja sa v aure nevyznam,ani som ju nikdy nevidela, ale ked pises ze najvyssi stupen je purpurova, tak potom biela je najnizsi? Co som sa docitala, tak su zakladne a doplnkove farby.
neznámy
neznámy | 20.3.2017 21:38
takovou "auru" dokáže vidět každý, kdo se trochu pozorněji podívá např. na prsty své ruky, uvidí tam několik milimetrů obalu kolem prstů např. Aura o které se tu mluví je zabírá daleko větší vejčitý prostor kolem našich těl a když ji zpevníme např. vibracemi manter, může ji i ten, kdo ji nevidí, nahmatat jako polštář, který klade tlaku ruky lehký odpor. Samozřejmě aura má různé vrstvy.
fiohattu
fiohattu | 21.3.2017 11:51
Ďakujem, mám aj ja takú fotečku ;)

Ak by niekoho zaujímala téma farby duší podľa ich vývoja (napr. prečo sa farba ľudskej aury nezhoduje s farbou duše) alebo o "živote" duší medzi vteleniami -PUH-, ako vzniká duša, delenie duší podľa druhov ale aj to, že anjeli neexistujú podľa kníh amerického hypnoterapeuta, ktoré spísal podľa rozprávaní svojich klientov v hlbokej hypnóze... možno niektoré názory kontroverzné možno niekomu iba potvrdí to čo vie... -PUH-

http://www.2012rok.sk/wp/ine-dimenzie/10698-kniha-tyzdna-michael-newman-cesty-dusi
neznámy
neznámy » fiohattu | 23.3.2017 09:18
knihy toho pána nepoznám ale to čo tam píše o liečivej kúpeli podstaty je nádherné a spomenula som si na nair ktorá sa tu úprimne zdôverila so svojim strachom zo smrti a mohlo by jej to pomôcť :)
fiohattu
fiohattu | 23.3.2017 11:46
Tie knihy sú super a pohladia dušu... :)
určite pomôžu so strachom so smrti, a ja som ich darovala matke, ktorá stratila syna... pomohli a dali nádej...
neznámy
neznámy » fiohattu | 23.3.2017 16:03
nádej je v živote človeka veľmi dôležitý fenomén ...
:)
neznámy
neznámy | 23.3.2017 16:09
...prípadne blokátor života......-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 23.3.2017 16:16
ako to myslíš ?
neznámy
neznámy | 23.3.2017 17:07
Často človek začne konať a žiť až keď konečne pochová nádej, ktorú živí
neznámy
neznámy | 23.3.2017 17:20
pre mňa je nádej stav ducha nie človeka hanka a prestať živiť ducha zušľachťovať ho a milovať znamená smrť duše
neznámy
neznámy | 23.3.2017 17:37
Veď tvrdíte tu všetci, že duša je nesmrteľná!
neznámy
neznámy | 23.3.2017 17:55
nádej je pasívny stav, ja sa ospravedlňujem, len mi to tak ťuklo, keď ste to tu spomenuli, vôbec nechcem slovíčkáriť, myslím, že slovo nádej bolo použité nevhodne, nádej má matka, že sa dieťa dostane z ťažkostí, ak už oň prišla, potrebuje pochopenie, útechu, vieru....
neznámy
neznámy | 23.3.2017 17:59
zdá sa, že je istá nádej, nemusieť po smrti tela (či ešte pred?) večne kdesi trčať ;)
neznámy
neznámy | 23.3.2017 18:10


napíšem neskôr .....
neznámy
neznámy | 24.3.2017 08:06
:) nič nie je čiernobiele, nádej je sila, ktorá cloveka drží nad hladinou, keď sa ocitne uprostred oceánu, tam je to na mieste, a často ho drží nad hladinou i uprostred fľaku bahna, z ktorého má silu a schopnosť okamžite vyliezť...... Táto druhá možnosť je i aktuálny obraz spoločnosti.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...