mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 91% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Žádní jiní lidi tu nejsou
fórum Ľudská duša
23.01.2019 13:19 Johanna

Meno v 3. tisícročí
fórum Voľný pokec
23.01.2019 11:06 dr. Faustroll

Nový rok
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:40 milan08

Koniec sveta
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:37 milan08

Svadba / Sobáš (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Svadba / Sobáš . Ide o spojenie mužského a ženského princípu, emócií a rozumu, harmónie tela a duše. Je to impulz k vedomejšiemu prístupu k životu. V astrológii tento symbol predstavuje spojenie Slnka a Luny, čiže Nov, ktorý značí nové začiatky. Aj vo vašom živote môže nejaký starý cyklus končiť a nový začínať. Môže to byť tiež bod obratu, kde dochádza k premene mladíka (Mars) a dievčaťa (Venuša) na muža (Slnko) a ženu (Luna). Tento ceremoniál je znakom prerodu nezrelých, nevedomých zložiek osobnosti na vyššiu, vedomejšiu úroveň. Vo sne je dôležité všímať si pocity, aké na svadbe prežívate a že či ste jej priamym účastníkom alebo len prizerajúcim. Ak ste sám hlavným aktérom tohto rituálu a pociťujete pri ňom úzkosť alebo iné nepríjemné pocity, tak to často poukazuje na strach zo záväzkov, či zmien, respektíve vám tento sen naznačuje, aby ste svoje záväzky a zmeny prehodnotili. Ďalšou možnosťou je prílišná obava pred stratou slobody alebo zo zodpovednosti. Ak prevládajú zo svadby pozitívne emócie, tak ste pripravený na nejakú väčšiu zmenu v živote. Ak si idete brať človeka, ktorého nepoznáte a máte pri tom príjemné pocity, tak to znamená, že pravdepodobne došlo k zjednoteniu protichodných aspektov vašej osobnosti. Sen o svadbe, kde nie ste ženíchom ani nevestou, môže byť zobrazenou túžbou po rovnováhe okolia alebo po naplnení nejakého vzťahu, či záväzku.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

FRUSTRÁCIA - je previazaná s vplyvom planéty Saturn. Napríklad napäťový aspekt Saturna na Slnko môže hovoriť o tom, že subjekt mal prísnu výchovu alebo pevná ruka (autorita) mu... viac »

MESIAC ANOMALISTICKÝ - je cyklus 27 dní 13 hodín 18 minút 37,4 sekundy, čo je vlastne 27,55455 stredného slnečného dňa, doba medzi dvomi po sebe nasledujúcimi priechodmi Luny perigeom a... viac »

JAZYKY - talent na cudzie jazyky je spojený s dominantným Merkúrom alebo Jupiterom (a najlepšie je ak je medzi týmito dvomi planétami aj nejaký vzťah), ďalej so znamením... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...