mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Svadba / Sobáš (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Svadba / Sobáš . Ide o spojenie mužského a ženského princípu, emócií a rozumu, harmónie tela a duše. Je to impulz k vedomejšiemu prístupu k životu. V astrológii tento symbol predstavuje spojenie Slnka a Luny, čiže Nov, ktorý značí nové začiatky. Aj vo vašom živote môže nejaký starý cyklus končiť a nový začínať. Môže to byť tiež bod obratu, kde dochádza k premene mladíka (Mars) a dievčaťa (Venuša) na muža (Slnko) a ženu (Luna). Tento ceremoniál je znakom prerodu nezrelých, nevedomých zložiek osobnosti na vyššiu, vedomejšiu úroveň. Vo sne je dôležité všímať si pocity, aké na svadbe prežívate a že či ste jej priamym účastníkom alebo len prizerajúcim. Ak ste sám hlavným aktérom tohto rituálu a pociťujete pri ňom úzkosť alebo iné nepríjemné pocity, tak to často poukazuje na strach zo záväzkov, či zmien, respektíve vám tento sen naznačuje, aby ste svoje záväzky a zmeny prehodnotili. Ďalšou možnosťou je prílišná obava pred stratou slobody alebo zo zodpovednosti. Ak prevládajú zo svadby pozitívne emócie, tak ste pripravený na nejakú väčšiu zmenu v živote. Ak si idete brať človeka, ktorého nepoznáte a máte pri tom príjemné pocity, tak to znamená, že pravdepodobne došlo k zjednoteniu protichodných aspektov vašej osobnosti. Sen o svadbe, kde nie ste ženíchom ani nevestou, môže byť zobrazenou túžbou po rovnováhe okolia alebo po naplnení nejakého vzťahu, či záväzku.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

Vši / Voš Tento miniatúrny živočích žije vo vlasoch a dokáže človeku znepríjemniť riadne život. Vo snoch vlasy predstavujú našu sexualitu, atraktívnosť, schopnosť zaujať. A vši... viac »

Myš / Myši / Potkan / Potkany Na myšiach a potkanoch v snoch je nápadné ako nehlučne pobehujú – a z hľadiska človeka – aké sú hltavé a ničivé. Takéto sny sú vždy nepriaznivé. Je v nich poukázané na... viac »

Oblečenie / Šaty Tieto sny súvisia s Personou, našou spoločenskou maskou. Tak ako štýlom obliekania naznačujeme, že chceme patriť do určitej skupiny, tak oblečenie vo snoch má význam... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...