mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Bozk / Bozkávanie / Pusa (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bozk / Bozkávanie / Pusa. Gesto spájania, zbližovania alebo vyjadrenia sympatií. Existuje viacero druhov bozkov. Napríklad sa môže jednať o bozky zamilovanosti, úcty, či o judášsky bozk, ďalej poznáme bozk na rozlúčku alebo bozk, ktorý zobudí spiacu šípkovú ruženku alebo premení žabu v nádherného princa. Bozkom prehodnocujeme seba aj iných. V astrologickej terminológii je bozk nástojom vplyvu planéty Venuše a jej aspekt k ostatným planétam bude hovoriť, že o bližšom charaktere bozku. Bozkávať sa so známym človekom naznačuje zásah nevedomia, ktoré aspoň takýmto spôsobom sa snaží vyjadriť úctu, či sympatie k danému jednotlivcovi. Možno je to vtedy, ak za bdelého stavu k tomu nemôže z určitých príčin dôjsť. Môže to byť symbol harmónie vo vzťahu alebo vzájomného zbližovania s dotyčnou osobou. Dôležité je si však všímať okolnosti pri bozkávaní a aj aké pocity z toho máme. Vzrušenie posilňuje zmyselnosť, odpor zas rozumovú stránku. Ak je bozk studený a chladný, tak to naopak môže byť znakom falošnosti, vypočítavosti, odstupu alebo odlúčenosti od človeka, s ktorým sa bozkávate. Bozkávanie s neznámym človekom alebo so zvieraťom, či s rozprávkovou bytosťou znamená obdiv, sympatie alebo zjednocovanie, či zbližovanie s tou stránkou osobnosti, ktorú dotyčný objekt náklonnosti symbolizuje. Netreba však zabúdať, že bozk môže mať v niektorých snoch transformačný efekt. Bozk s postavou alebo zvieraťom, ktoré je stelesnením našich určitých nevedomých vlastností, vyjadruje podvedomú túžbu po pretavení, či prerode daných vlastností na inú úroveň (žaba sa prenieňa na princa).

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

horoskophoroskophoroskop Ľudia sú viac otvorení k nepopulárnych, tabuizovaným témam, preto by ste mohli teraz obrátiť pozornosť aj týmto smerom. Schopnosť hlbšej analýzy a mentálnej sily dodá štúdiu alebo diskusiám nový náboj.

Láska / Zaľúbený / Vzťah Predstavuje absolútne zlúčenie, prepojenie a stotožnenie sa s niekým, či niečím. Je to vyjadrením maximálnych sympatií a zdanie sa časti svojej individuality. Vo snoch... viac »

Pes / Psy Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom... viac »

Netopier / Netopiere Nočný tvor, ktorý prespáva v jaskyniach (osobné nevedomie) a živí sa rôznym hmyzom (doterné myšlienky) a väčšie druhy aj krvou zvierat. Vo snoch netopiere symbolizujú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...