mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Bozk / Bozkávanie / Pusa (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bozk / Bozkávanie / Pusa. Gesto spájania, zbližovania alebo vyjadrenia sympatií. Existuje viacero druhov bozkov. Napríklad sa môže jednať o bozky zamilovanosti, úcty, či o judášsky bozk, ďalej poznáme bozk na rozlúčku alebo bozk, ktorý zobudí spiacu šípkovú ruženku alebo premení žabu v nádherného princa. Bozkom prehodnocujeme seba aj iných. V astrologickej terminológii je bozk nástojom vplyvu planéty Venuše a jej aspekt k ostatným planétam bude hovoriť, že o bližšom charaktere bozku. Bozkávať sa so známym človekom naznačuje zásah nevedomia, ktoré aspoň takýmto spôsobom sa snaží vyjadriť úctu, či sympatie k danému jednotlivcovi. Možno je to vtedy, ak za bdelého stavu k tomu nemôže z určitých príčin dôjsť. Môže to byť symbol harmónie vo vzťahu alebo vzájomného zbližovania s dotyčnou osobou. Dôležité je si však všímať okolnosti pri bozkávaní a aj aké pocity z toho máme. Vzrušenie posilňuje zmyselnosť, odpor zas rozumovú stránku. Ak je bozk studený a chladný, tak to naopak môže byť znakom falošnosti, vypočítavosti, odstupu alebo odlúčenosti od človeka, s ktorým sa bozkávate. Bozkávanie s neznámym človekom alebo so zvieraťom, či s rozprávkovou bytosťou znamená obdiv, sympatie alebo zjednocovanie, či zbližovanie s tou stránkou osobnosti, ktorú dotyčný objekt náklonnosti symbolizuje. Netreba však zabúdať, že bozk môže mať v niektorých snoch transformačný efekt. Bozk s postavou alebo zvieraťom, ktoré je stelesnením našich určitých nevedomých vlastností, vyjadruje podvedomú túžbu po pretavení, či prerode daných vlastností na inú úroveň (žaba sa prenieňa na princa).

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

PERIGEUM - je bod na lunárnej dráhe, v ktorom je Luna najbližšie k Zemi. viac »

MONOMERY - sú jednostupňové úseky zverokruhu, z ktorých každý má v horoskope a jeho výklade určitý špecifický význam. viac »

VZŤAHY - sú primárne späté so VII.domom (partnerské vzťahy, úzke priateľstvá) a ďalej s III.domom (susedské a príbuzenské vzťahy) a XI.domom (široké priateľstvá, kolektívne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...