mesiac
Štvrtok, 24.1.2019
Meniny má Timotej
SPLN
osvetlených 85% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:

Bozk / Bozkávanie / Pusa (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bozk / Bozkávanie / Pusa. Gesto spájania, zbližovania alebo vyjadrenia sympatií. Existuje viacero druhov bozkov. Napríklad sa môže jednať o bozky zamilovanosti, úcty, či o judášsky bozk, ďalej poznáme bozk na rozlúčku alebo bozk, ktorý zobudí spiacu šípkovú ruženku alebo premení žabu v nádherného princa. Bozkom prehodnocujeme seba aj iných. V astrologickej terminológii je bozk nástojom vplyvu planéty Venuše a jej aspekt k ostatným planétam bude hovoriť, že o bližšom charaktere bozku. Bozkávať sa so známym človekom naznačuje zásah nevedomia, ktoré aspoň takýmto spôsobom sa snaží vyjadriť úctu, či sympatie k danému jednotlivcovi. Možno je to vtedy, ak za bdelého stavu k tomu nemôže z určitých príčin dôjsť. Môže to byť symbol harmónie vo vzťahu alebo vzájomného zbližovania s dotyčnou osobou. Dôležité je si však všímať okolnosti pri bozkávaní a aj aké pocity z toho máme. Vzrušenie posilňuje zmyselnosť, odpor zas rozumovú stránku. Ak je bozk studený a chladný, tak to naopak môže byť znakom falošnosti, vypočítavosti, odstupu alebo odlúčenosti od človeka, s ktorým sa bozkávate. Bozkávanie s neznámym človekom alebo so zvieraťom, či s rozprávkovou bytosťou znamená obdiv, sympatie alebo zjednocovanie, či zbližovanie s tou stránkou osobnosti, ktorú dotyčný objekt náklonnosti symbolizuje. Netreba však zabúdať, že bozk môže mať v niektorých snoch transformačný efekt. Bozk s postavou alebo zvieraťom, ktoré je stelesnením našich určitých nevedomých vlastností, vyjadruje podvedomú túžbu po pretavení, či prerode daných vlastností na inú úroveň (žaba sa prenieňa na princa).

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

PALCOVÉ DELENIE EKLIPTIKY - je delenie každého znamenia na 12 rovnakých dielov po 2,5 stupni, pričom sa vychádza zo starej teórie, že každé znamenie v sebe obsahuje všetky znamenia zverokruhu.... viac »

VIGINTIL - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 18°. viac »

VODNÁR charakteristika: pevné, vzdušné znamenie ovládané Uránom (podľa tradície Saturnom) . Vodnár v sebe spája nepodajnosť pevného znamenia, družnosť a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...