mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Truhla / Rakva (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Truhla / Rakva. Proces vkladania rakvy do zeme je analógiou návratu človeka do materinského lona. Oveľa rozšírenejší význam však má v súvislosti s konečným odkladaním niečoho, čo už na tomto svete ukončilo svoju etapu vývoja. Alebo čo svojou vysokou hodnotou má byť uchované pre ďalšie generácie. Vo snoch truhla predstavuje fázu dokončenia určitej záležitosti, návrat ku koreňom, pretrhnutie väzieb. V astrológii je tomuto symbolu blízky vplyv Luny v kombinácii so Saturnom alebo Plutom. Byť mŕtvy v truhle je znamením nejakej významnej premeny, ukončenia jednej etapy života, prechod na inú úroveň vedomia. Je to obdobie, kedy sa s jednou časťou našej bytosti lúčime. Byť zaživa v truhle je znak určitého obmedzenia slobody alebo voľnosti. Nejaká situácia, vlastnosť alebo človek nás zaživa pochováva, či brzdí v rozlete. A môže to byť aj zobrazenie strachu pred radikálnymi zmenami, respektíve to značí tlak na ukončenie nejakej záležitosti, pričom ešte nie sme pripravený sa jej úplne vzdať. Je to poloha „byť na mŕtvom bode“. Vidieť niekoho v truhle signalizuje buď pretrhnutie väzieb, či transformáciu a prerod vzťahov s dotyčnou osobou. Ak túto osobu nepoznáte, tak to znamená ukončenie určitých záležitostí alebo pochovanie určitej zložky osobnosti, ktorú tá osoba symbolizuje. Môže sa jednať o nejaké zvyky, závislosti, vzťahy, vášne, putá, hlavne ak vidíte v rakve zviera. Vidieť prázdnu truhlu je znamením možných problémov, ktoré neboli vyriešené alebo nejakých záležitostí, ktoré neboli ukončené. Je to výzva nevedomia, aby ste dotyčný prípad konečne pochovali. Niekedy sny o rakve, či truhle zrkadlia náš podvedomý strach zo smrti alebo veštia stratu (fyzickú, či duševnú) niekoho z okolia.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Tibetské spievajúce misy a misky - eshop a informácie
E-shop špecializovaný na tibetské spievajúce misy, bohatý výber kvalitných himalájskych tepaných mís všetkých...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

horoskophoroskophoroskop Vplyv médií a vzdelávacích inštitúcií na verejnosť porastie. Na druhej strane aj ľudia urobia dobre, ak teraz investujú do školení a kurzov alebo aspoň navštívia nejakú besedu, prednášku, či knižnicu, pretože táto konštelácia pomáha osvietiť myseľ.

MORIN JEAN BAPTISTE - bol lekár, matematik a najväčší francúzsky astrológ. Jeho životným dielom je spis „Astrologia gallica“ v 26 knihách a celkovo na 850 stránkach, pričom obsah tohto... viac »

NEBESKÁ SFÉRA - je pomyselná guľa s nekonečne veľkým polomerom, slúžiaca ako matematická pomôcka (model) pri riešení vzťahov súradnicového systému v astronómii. viac »

MERIDIÁN - je to isté, čo poludník. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...