mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 90% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Truhla / Rakva (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Truhla / Rakva. Proces vkladania rakvy do zeme je analógiou návratu človeka do materinského lona. Oveľa rozšírenejší význam však má v súvislosti s konečným odkladaním niečoho, čo už na tomto svete ukončilo svoju etapu vývoja. Alebo čo svojou vysokou hodnotou má byť uchované pre ďalšie generácie. Vo snoch truhla predstavuje fázu dokončenia určitej záležitosti, návrat ku koreňom, pretrhnutie väzieb. V astrológii je tomuto symbolu blízky vplyv Luny v kombinácii so Saturnom alebo Plutom. Byť mŕtvy v truhle je znamením nejakej významnej premeny, ukončenia jednej etapy života, prechod na inú úroveň vedomia. Je to obdobie, kedy sa s jednou časťou našej bytosti lúčime. Byť zaživa v truhle je znak určitého obmedzenia slobody alebo voľnosti. Nejaká situácia, vlastnosť alebo človek nás zaživa pochováva, či brzdí v rozlete. A môže to byť aj zobrazenie strachu pred radikálnymi zmenami, respektíve to značí tlak na ukončenie nejakej záležitosti, pričom ešte nie sme pripravený sa jej úplne vzdať. Je to poloha „byť na mŕtvom bode“. Vidieť niekoho v truhle signalizuje buď pretrhnutie väzieb, či transformáciu a prerod vzťahov s dotyčnou osobou. Ak túto osobu nepoznáte, tak to znamená ukončenie určitých záležitostí alebo pochovanie určitej zložky osobnosti, ktorú tá osoba symbolizuje. Môže sa jednať o nejaké zvyky, závislosti, vzťahy, vášne, putá, hlavne ak vidíte v rakve zviera. Vidieť prázdnu truhlu je znamením možných problémov, ktoré neboli vyriešené alebo nejakých záležitostí, ktoré neboli ukončené. Je to výzva nevedomia, aby ste dotyčný prípad konečne pochovali. Niekedy sny o rakve, či truhle zrkadlia náš podvedomý strach zo smrti alebo veštia stratu (fyzickú, či duševnú) niekoho z okolia.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

PLANÉTY - v astrológii sa považujú za planéty aj dve svetlá - Slnko a Luna (Mesiac), pričom každá planéta reprezentuje určité symbolické funkcie (alebo podľa psychológie... viac »

KĽÚČOVÉ BODY - sú vlastne body hlavných osí horoskopu a zodpovedajú štyrom svetovým stranám, čiže Ascendentu (východ), Medium Coeli (juh), Descendentu (západ) a Immum Coeli... viac »

INGRESY - sú mundánne horoskopy so štvrťročnou platnosťou zostavované pre vstup Slnka do základných znamení (vyjadrené v miestnom čase hlavného mesta štátu), čiže pri jarnej a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...